18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ławeczka i hantle

Centurion • 2024-05-08, 16:54
Rączka robi trzask


cojestwazneaconiejest

2024-05-08, 17:11
leworęczny, pewnie artystyczna dusza. zamiast skupić się na ćwiczeniu, bujał w obłokach, wyobrażając sobie korzyści płynące z kolejnego centymetra w bicku.

prawy łokieć często też siada od gównianej pozycji trzymania myszki przy kompie

smc

2024-05-08, 17:20
Od walenia konia.

dgfdfg

2024-05-08, 19:21
bardzo nieciekawa sytuacja ... bo to prawa ręka, wieć nie będzie mogł konia walić

Baronessa

2024-05-08, 19:43
Konkret cymbalisko... Żeby to jeszcze jakieś poważne ciężary były, a tam ze 25 kilo max na hantli jest...



dżonyłojlker napisał/a:

A co do filmiku: niezły k***a niedorozwój, hantli się używa głównie dlatego, by nie zrobić sobie krzywdy sztangą, ale żeby uszkodzić się hantlami, no, to trzeba mieć talent.



pie**olisz... Widać, że ch*ja się znasz na kulturystyce. Wyciskanie hantli na klate jest tak samo ważne, jak wyciskanie sztangi na klate. Jak chcesz mieć wielkie, silne i dobrze rozbudowane cyce, jak pie**olony Arnold ShwarzeNigger, to przede wszystkim wyciskanie hantli na klate różne skosy i wyciskanie sztangi różne skosy + do tego jakieś rozpiętki np. na maszynie. Samą sztangą nie zbudujesz wielkiej klaty, a jedynie zewnętrzne jej partie. Do budowania środkowych i wewnętrznych partii klaty jest właśnie wyciskanie hantli + rozpy.

Do 12 serii w tygodniu na klate dla naturala w zupełności wystarczy, np:
Pn: 4 serie wyciskania sztangi na płaskiej, 3 s. rozpy na maszynie siedząc. Czw: 4s wyciskanie hantli na ławie skos 40⁰.

Duczki1234

2024-05-08, 20:11
Danonkow nie wpie**alał i mu kości spruchniały

dżonyłojlker

2024-05-08, 20:26
Baronessa napisał/a:

Konkret cymbalisko... Żeby to jeszcze jakieś poważne ciężary były, a tam ze 25 kilo max na hantli jest...
pie**olisz... Widać, że ch*ja się znasz na kulturystyce. Wyciskanie hantli na klate jest tak samo ważne, jak wyciskanie sztangi na klate. Jak chcesz mieć wielkie, silne i dobrze rozbudowane cyce, jak pie**olony Arnold ShwarzeNigger, to przede wszystkim wyciskanie hantli na klate różne skosy i wyciskanie sztangi różne skosy + do tego jakieś rozpiętki np. na maszynie. Samą sztangą nie zbudujesz wielkiej klaty, a jedynie zewnętrzne jej partie. Do budowania środkowych i wewnętrznych partii klaty jest właśnie wyciskanie hantli + rozpy.
Do 12 serii w tygodniu na klate dla naturala w zupełności wystarczy, np:
Pn: 4 serie wyciskania sztangi na płaskiej, 3 s. rozpy na maszynie siedząc. Czw: 4s wyciskanie hantli na ławie skos 40⁰.



Czekałem który sadolowy debil pierwszy się obsra, ale nie spodziewałem się, że zrobi to mój porwany ze szpitala brat bliźniak :->

baronturbina

2024-05-08, 20:35
Baronessa napisał/a:

Konkret cymbalisko... Żeby to jeszcze jakieś poważne ciężary były, a tam ze 25 kilo max na hantli jest...
pie**olisz... Widać, że ch*ja się znasz na kulturystyce. Wyciskanie hantli na klate jest tak samo ważne, jak wyciskanie sztangi na klate. Jak chcesz mieć wielkie, silne i dobrze rozbudowane cyce, jak pie**olony Arnold ShwarzeNigger, to przede wszystkim wyciskanie hantli na klate różne skosy i wyciskanie sztangi różne skosy + do tego jakieś rozpiętki np. na maszynie. Samą sztangą nie zbudujesz wielkiej klaty, a jedynie zewnętrzne jej partie. Do budowania środkowych i wewnętrznych partii klaty jest właśnie wyciskanie hantli + rozpy.
Do 12 serii w tygodniu na klate dla naturala w zupełności wystarczy, np:
Pn: 4 serie wyciskania sztangi na płaskiej, 3 s. rozpy na maszynie siedząc. Czw: 4s wyciskanie hantli na ławie skos 40⁰.



Fit it up ;-) te ch*jki znają sie na kulturystyce jak Magda Gessler na gotowaniu.


OblesnyKnur

2024-05-08, 22:05
Ja wlasnie dlatego nie wale konia!

voodoo_16

2024-05-08, 23:10
wincyj na te patyki zapie**olic trzeba było

barniak

2024-05-08, 23:41
OblesnyKnur napisał/a:

Ja wlasnie dlatego nie wale konia!



Bo masz ciągle ręce zajęte od marszczenia kolegom…

smc

2024-05-09, 00:32
Jak to jest być przegrywem...?

Tylu specjalistów, ktoś... coś...?

elim

2024-05-09, 18:27
Wygląda dosyć słabo, z takimi ciężkimi hantlami to nie miało prawa się udać