18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latynoskie nastolatki ustalają hierarchię

Marano • 2022-07-27, 17:23
Werdykt sędziowski nie był potrzebny :lol:


mariuan

2022-07-27, 18:03
Telefon nawet sekundy na ziemi nie leżał a czarna już wykorzystała sytuację :D

Tobiahus96

2022-07-27, 18:07
mariuan napisał/a:

Telefon nawet sekundy na ziemi nie leżał a czarna już wykorzystała sytuację



Negroid nie byłby sobą gdyby nie zawinął w takiej sytuacji.


nowynick

2022-07-27, 18:12
ale jaka czysta walka, jedna odpadła druga momentalnie odpuszcza, normalnie jak solówki dawniej w podstawówce. Ustalaliśmy kto się lepiej bije a dzień później wspólnie jedzona paczka Laysów...

Tobiahus96

2022-07-27, 19:23
nowynick napisał/a:

ale jaka czysta walka, jedna odpadła druga momentalnie odpuszcza, normalnie jak solówki dawniej w podstawówce. Ustalaliśmy kto się lepiej bije a dzień później wspólnie jedzona paczka Laysów...



No zajebiście czysta walka, od samego początku szmata w jeansach chciała złapać ja za kudły i wytarmosic (widać że pierwszy ruch to nie liść a próba złapania za włosy) dalej wali jej łbem o blachę oczywiście szarpiąc za włosy, sprowadza na glebę i but w klatkę. Nigdy czystszej walki nie widziałem :homer:

Yolanda

2022-07-27, 19:31
Kudłowanie łba a potem... Chcesz coś z Avonu?

Zarejestruj

2022-07-27, 20:14
Nie ma cycków podczas walki więc nie ma piwa.

__Tux__

2022-07-27, 20:17
Tylko czekałem kiedy będzie ciągnięcie za włosy.

sirmlcs

2022-07-27, 20:22
ALe fajniutkie, szkoda że długo nie pożyją

skandal

2022-07-27, 21:27
Tobiahus96 napisał/a:

No zajebiście czysta walka, od samego początku szmata w jeansach chciała złapać ja za kudły i wytarmosic (widać że pierwszy ruch to nie liść a próba złapania za włosy) dalej wali jej łbem o blachę oczywiście szarpiąc za włosy, sprowadza na glebę i but w klatkę. Nigdy czystszej walki nie widziałem




Wiem że nie ma to absolutnie nic wspólnego z żadnymi sportowym sztukami walki. Jednak, nie oszukujmy się, facet czy kobieta, którzy nie ma żadnego doświadczenia w walkach, pod wypływem emocji wykorzystają karzy ruch.
Jestem pewien że nie jeden facet, w akcie desperacji czy to z emocji, przykładowo kopnie w kroczę, wsadzi palce w oczy czy wykona inny "nie sportowy" cios.

Trzeba jednak odróżniać walkę w klatce, od amatorów, którzy dają się ponieść adrenalinie.

Lexter

2022-07-27, 21:32
Ajajajajjjjjjj niewiele brakowało :-x

djpyza

2022-07-27, 21:58
tak wyobrażam sobie bijącego się baronoturbinę xD czy ch*j wie jak to się odmienia raczej baronospaślak,ulana klucha.

Wombat212

2022-07-28, 09:52
mariuan napisał/a:

Telefon nawet sekundy na ziemi nie leżał a czarna już wykorzystała sytuację



Gdyby nie ten telefon to małpy już gotowały się do skakania po głowie przebranej

botersky

2022-07-28, 17:15
Troche jak sumo:
Podchodza do siebie bez zadawania ciosow, tak jak w sumo rece szukaja chwytu za pas ... tzn tutaj raczki wedruja w strone wlosow.
Ktrora pierwsza zlapie przeciwniczke za kudly, ma lepsza pozycje i moze ja okladac.