18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łatwy cel napastników

phrontch • 2023-03-13, 11:33
to samotna kobieta. Czy mogło coś pójść nie tak?
Pani to policjantka przeniesiona ze stanu Maranhão. Akcja w Teresina w stanie Piauí








mynameisgod

2023-03-13, 11:37
pifpaf ojojoj
fajnie,że ich pogoniła
kiedy druga część?

hultaj3

2023-03-13, 11:41
z takiej odleglosci nie trafic jednego/drugiego to trzeba miec talent...

Siriuz

2023-03-13, 12:01
Chyba specjalnie szukała okazji do postrzelania :)

dus

2023-03-13, 12:02
hultaj3 napisał/a:

z takiej odleglosci nie trafic jednego/drugiego to trzeba miec talent...



Skąd informacja, że nie trafiła?

iggiamakim

2023-03-13, 12:05
Chyba k***a ślepakami strzelała!!! Z takiej odległości powinny być 2 kupy gówna do załatania dziur w asfalcie!!!

hultaj3

2023-03-13, 12:18
dus napisał/a:

Skąd informacja, że nie trafiła?



Z TOND że po trafieniu nie zapie**alali by sprintem

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-13, 12:31
hultaj3 napisał/a:

z takiej odleglosci nie trafic jednego/drugiego to trzeba miec talent...



k***a znalazł się rambo

hultaj3 napisał/a:

z takiej odleglosci nie trafic jednego/drugiego to trzeba miec talent...



k***a znalazł się rambo

hultaj3 napisał/a:

Z TOND że po trafieniu nie zapie**alali by sprintem



Za dużo filmów dziecko

Will70

2023-03-13, 12:34
Celność adekwatna. A na "szczelnicy" pewnie wszystko wchodziło w ścianę bez problemu. Żenujące. Zawodowiec. Ale u nas jest tak samo. Pojechałem kiedyś, zaproszony przez znajomka, na zawody strzeleckie, okazało się, że brali udział policjanci i strażnicy miejscy, nagrodą miał być jakiś żyrandol. :lol: (sponsorem była firma oświetleniowa). Wygrałem te zawody (nie miałem swojej broni, użyczyłem od nich). Odmówili wydania nagrody, bo mnie nie znali. :mrgreen: Również na innych zawodach ze strzelania praktycznego (taka bardziej dynamiczna forma zawodów) kiedy dali wszystkim nowego Beryla, a nie ich własną przestrzelaną broń, wygrałem strzelanie z niego. Bo podczas zawodów miałem pożyczonego jakiegoś strupa, coś w stylu P64. Nie dało się z tego celnie, ani szybko strzelać. Ale jak wyrównały się szanse, bo każdy dostał nową broń- okazało się, że panowie policjanty umiom tylko ze swojej strzelać, bo jom znajom. :lol: Taka to historia. Miałem więcej takich, dotyczących strzelania. Więc wiem że mam oko. 8-) W wojsku ze 100 chłopa plus zawodowa kadra też nastrzelalem najwięcej. Miał być nagrodowy urlop, ale nie taki był plan, że to ja wygram. :mrgreen: A nie synkowie czy znajomkowie zawodowych. Więc nie było urlopu. Ale ch*j im w dupę. Oni już emeryci za te głodowe emerytury, stoją w marketach na ochronie. A ja jeszcze zarabiam całkiem spoko.
No ale jak ma być u nas ze strzelaniem, jak gość delegowany do obowiązkowego strzelania dla policji kradł amunicję i trzymał w domku? Jak wpadły psy to okazało się, że ma więcej sztuk niż magazyn w komendzie wojewodzkiej. A policjantom podpisywał zaliczenie strzelania bez ich obecności.
https://tvn24.pl/katowice/byly-policjant-mial-w-domu-12-tysiecy-sztuk-amunicji-to-wiecej-niz-ma-czestochowska-policja-ra562926

darayavahus

2023-03-13, 12:50
Will70 napisał/a:

Celność adekwatna. A na "szczelnicy" pewnie wszystko wchodziło w ścianę bez problemu. Żenujące. Zawodowiec. Ale u nas jest tak samo. Pojechałem kiedyś, zaproszony przez znajomka, na zawody strzeleckie, okazało się, że brali udział policjanci i strażnicy miejscy, nagrodą miał być jakiś żyrandol. (sponsorem była firma oświetleniowa). Wygrałem te zawody (nie miałem swojej broni, użyczyłem od nich). Odmówili wydania nagrody, bo mnie nie znali. Również na innych zawodach ze strzelania praktycznego (taka bardziej dynamiczna forma zawodów) kiedy dali wszystkim nowego Beryla, a nie ich własną przestrzelaną broń, wygrałem strzelanie z niego. Bo podczas zawodów miałem pożyczonego jakiegoś strupa, coś w stylu P64. Nie dało się z tego celnie, ani szybko strzelać. Ale jak wyrównały się szanse, bo każdy dostał nową broń- okazało się, że panowie policjanty umiom tylko ze swojej strzelać, bo jom znajom. Taka to historia. Miałem więcej takich, dotyczących strzelania. Więc wiem że mam oko. W wojsku ze 100 chłopa plus zawodowa kadra też nastrzelalem najwięcej. Miał być nagrodowy urlop, ale nie taki był plan, że to ja wygram. A nie synkowie czy znajomkowie zawodowych. Więc nie było urlopu. Ale ch*j im w dupę. Oni już emeryci za te głodowe emerytury, stoją w marketach na ochronie. A ja jeszcze zarabiam całkiem spoko.
No ale jak ma być u nas ze strzelaniem, jak gość delegowany do obowiązkowego strzelania dla policji kradł amunicję i trzymał w domku? Jak wpadły psy to okazało się, że ma więcej sztuk niż magazyn w komendzie wojewodzkiej. A policjantom podpisywał zaliczenie strzelania bez ich obecności.






Will70

2023-03-13, 13:05
@darayavahus

No mniej więcej tak wyglądają te szkolenia prawdopodobnie, skoro bez jednego wystrzału. Bo nie ma czym.

:mrgreen:

hultaj3

2023-03-13, 13:16
BarmanInternetu napisał/a:


Za dużo filmów dziecko




dupsko cie swedzi bar(m)an czy jaki masz problem ?

d-_-bE.Prigozhin61

2023-03-13, 14:36
hultaj3 napisał/a:

dupsko cie swedzi bar(m)an czy jaki masz problem ?



Idź ogarnij zadania domowe zanim stary z kolegami i kamerą przyjdzie

Mocade

2023-03-13, 17:28
hultaj3 napisał/a:

z takiej odleglosci nie trafic jednego/drugiego to trzeba miec talent...



Może specjalnie, nie chciała zmarnować weekendu tonąc w papierkowej robocie po dwóch trupach.
Niby ludzki śmieć nadal żyje ale po takim stylu życia pociągną nie aż tak wcale długo.

Yolanda

2023-03-13, 18:29
sp***alać szybciej niż motocykl jedzie, jest jednak możliwe. Z drugiej strony miała większe Cojones, niż nie jedna męska pipka w policji.