18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lato w Auschwitz

voidinfinity • 2017-08-30, 11:55
Hit lata 2017? Nie wiem ile to ma, bo jakiś re-upload znalazłem :krejzi:


Nawet wpada w uszko 8-)

Krysteeek

2017-08-30, 20:54
fajne :D podkładzik z 'Room 5 - Make Luv'

BenderXXX

2017-08-30, 21:18
Wiecie co jest gorsze od holokaustu?
Sześć milionów żydów.

voidinfinity

2017-08-30, 21:51
Strażnik_Miru_Domowego napisał/a:

Jaki jest cel promowania tego typu utworów ?



Nie wiem skąd to przekonanie wśród ludzi, że pokazywanie czegoś jest równe promowaniu tego.

Na tej zasadzie większość treści na tej stronie jest do wyj***nia - bo co tu znajdziecie dla "normalnego" człowieka? Baby z ku*asami może? A może sceny z wypadków?

Jakkolwiek można mieć uwagi do formy lirycznej utworu (która swoją drogą jest kwintesencją czarnego humoru) - o tyle tekst opowiada jak przej***nym miejscem były obozy.

A ponieważ to jest strona z "codzienną dawką czarnego humoru", to tutaj całość funkcjonuje troszkę w inny sposób, niż gdyby powiedzmy umieścić to na oficjalnych stronach muzeum Auschwitz.

Strażnik_Miru_Domowego

2017-08-30, 22:44
voidinfinity napisał/a:

Nie wiem skąd to przekonanie wśród ludzi, że pokazywanie czegoś jest równe promowaniu tego.



Sądzę, że jednak jest równe.

Cytat:

Na tej zasadzie większość treści na tej stronie jest do wyj***nia - bo co tu znajdziecie dla "normalnego" człowieka? Baby z ku*asami może? A może sceny z wypadków?



Nie chodzi mi tak o treść filmu, co o sposób podchodzenia do tematu.
Nie mam nic przeciwko umieszczaniu artykułów na temat zbrodni wojennych, wręcz powinniśmy o nich pamiętać, ale w moim przekonaniu powinniśmy zachować w tym trochę więcej powagi.
Tak samo nie mam nic przeciwko umieszczaniu tutaj filmów z wypadków, zabójstw i szeroko pojętej masakry, ale osoba, która np. (nie kieruję tego do nikogo) naśmiewa się z dziecka katowanego na śmierć przez "rodzica", albo żartuje z sytuacji więźniów obozów koncentracyjnych, nie ma nic wspólnego z "silną psychiką" i moim zdaniem nie można tego zakwalifikować do "czarnego humoru", tylko prędzej do pewnego rodzaju ułomności.

voidinfinity

2017-08-30, 23:04
Strażnik_Miru_Domowego napisał/a:


Sądzę, że jednak jest równe.



No tak właśnie nie bardzo, zresztą zauważasz to w dalszej części wypowiedzi, że nie da się automatycznie postawić znaku równości.

Strażnik_Miru_Domowego napisał/a:


powinniśmy zachować w tym trochę więcej powagi.



Nie uważasz jednak, że pomyliłeś strony? ;-)

Strażnik_Miru_Domowego

2017-08-31, 00:09
voidinfinity napisał/a:

Nie uważasz jednak, że pomyliłeś strony?


Nie jestem tu od wczoraj. Po prostu do niektórych tematów podchodzę w inny sposób, pozbawiony humoru i nie sądzę aby to była moja wada.

voidinfinity

2017-08-31, 00:21
Strażnik_Miru_Domowego napisał/a:

Po prostu do niektórych tematów podchodzę w inny sposób, pozbawiony humoru i nie sądzę aby to była moja wada.



Zaleta też nie bardzo - przynajmniej na stronie z czarnym humorem ;-)

No ale przecież możemy mieć inną wrażliwość. Mnie to nie razi - co nie znaczy, że wrzucę ten kawałek na playlistę do auta, mimo że mam na niej wiele poj***nych kawałków. Po prostu są miejsca na wszystko i to co przechodzi na sadolu, niekoniecznie przechodzi w przestrzeni publicznej. Jak przykładowo bieganie z ku*asem na wierzchu.

skin88

2017-08-31, 10:56
Strażnik miru, nie podoba się, to na kwejka won, z dziadka mydło zrobili, że tak się ciskasz? Żeby nie było, mój pradziadek też zginął w Auschwitz, wypadł z wieżyczki.

Strażnik_Miru_Domowego

2017-08-31, 11:11
skin88 napisał/a:

Strażnik miru, nie podoba się, to na kwejka won, z dziadka mydło zrobili, że tak się ciskasz?



Nie lubię, gdy ktoś nie mający nic sensownego do powiedzenia tak drastycznie zaniża poziom rozmowy.

skin88 napisał/a:

Żeby nie było, mój pradziadek też zginął w Auschwitz(...)


A jeżeli chodzi o Twojego dziadka, to kieruję wyrazy współczucia.
Na pewno byłby dumny ze swojego wnuka.

voidinfinity

2017-08-31, 11:25
Strażnik_Miru_Domowego napisał/a:

Nie lubię, gdy ktoś nie mający nic sensownego do powiedzenia tak drastycznie zaniża poziom rozmowy.



Powiedział ci to samo co ja (tylko dosadniej, w stylu sadolowym) - czyli że zabłądziłeś w internetach ;-)

A tak na marginesie - ktoś zrobił nawet teledysk :krejzi:


voidinfinity

2017-08-31, 12:27
@up

Jakaś ch*jowa wersja. Prawie słów nie słychać.

Zresztą to lepsze:



Osobną kwestią natomiast jest to, czy to jest miejsce na takie rzeczy - obok bab z ku*asami itd. (bo to trochę jakby puszczać hymn w burdelu).

Moim zdaniem nie. I to jest ta druga strona medalu.

Chcesz poważnych treści, poważnie przedstawionych? To źle trafiłeś. Chcesz ugrzecznionego humoru dla małych dzieci? Znowu, źle trafiłeś.

janlew

2017-09-01, 10:15
Strażnik_Miru_Domowego napisał/a:

Jaki jest cel promowania tego typu utworów ? Obozy koncentracyjne nie są i nie będą tematem do żartów dla ludzi dojrzałych psychicznie, którzy mają minimalną wiedzę na temat warunków tam panujących.



Pytasz o cel i powód? Może jest taki że Polscy i nie tylko żydzi, od czasu rewolucji bolszewickiej, szydzą z polskiej religii, tradycji, historii i z naszych tragedii. Z religii holokaustu i Auschwitz zaś zrobili sobie skarbonkę do wyciskania pieniędzy, a ich uczucia w tym temacie są w 99% udawane. Często wykorzystują też ten swój holokaust by usprawiedliwiać swoje wcześniejsze i późniejsze zbrodnie. Jak np. bolszewicki holokaust białych Rosjan, czy obecna sytuacja Palestyńczyków, udział w wywoływaniu wojen w Syrii i pozostałych krajach regionu. Ktoś najwyraźniej stwierdził, koniec k***a mać tego. Jak mamy kogoś opłakiwać to 3.000.000 bohatersko zamordowanych żołnierzy w obronie kraju, czy oficerów pomordowanych w Katyniu. Natomiast religii holokaustu wyznawać nie zamierzamy!!!