18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latanie na Dronie

Laomedont • 2016-06-10, 14:24
Całkiem fajnie to wygląda, marzenia stają się rzeczywistość
Swoją drogą gość musiał się nieźle Marvellem musiał inspirować :)



Ciekawe kiedy do roboty będziemy czymś takim zasuwać zamiast stać w korkach...

Na końcu mały happy end

Mrówkojad

2016-06-11, 03:06
Jeśli na sadolu są jeszcze jacyś chrześcijanie (najlepiej jakiś ksiądz) wierzący w Pana Jezusa i jego tatę to ten filmik jest dobry jak każdy inny żeby wylać moje myśli , jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Nie mówię że wiara w tego pana jest zła tylko że każda każda wiodąca religia jest zła. Mam parę przemyśleń i jeśli jest tu ktoś kto może mnie oświecić to czekam:

1. Większość z tego co ludzie w roku 0 uznawali za cuda jest już osiągalna dzięki technologi więc ktokolwiek będący tam z wiedzą dzisiejszą mógłby zakładać własną religie.(nie ogarniam jeszcze rozmnożenia ryb i zmiany wody w wino ale to albo wałek albo za 3-4 lata sami będziemy mogli to robić)

2. Dlaczego Pan Jezus nie powiedział ludziom że ziemia jest okrągła. Skoro był synem bożym, to raczej nie myślał tylko o 5-6 pokoleniach w przód a raczej o wszystkich którzy wątpią w niego teraz i w przyszłości. Dla przykładu, jeśli bym usłyszał że Jezus 2000 lat temu już tłukł ludziom, że ziemia jest okrągła, a oni w to nie wierzyli ale jednak po latach wyszło, że miał racje to może bym się zastanowił. Moim skromnym zdaniem on sam nie miał o tym pojęcia.

Aktualnie tylko 2 podpunkty bo jestem słaby i jest noc ale jeszcze dwa przemyślenia na ten temat:

Jezus może i chciał dobrze ale zj***ł sprawę przez samo zaufanie do ludzi. Sam wybrał sobie 12 uczniów-OK. Każdy z uczniów wybrał sobie "kogośtam"-OK. Więc niech mi ktoś teraz powie od kiedy każdy może k***a iść do seminarium , odbębnić 3 lata czy tam 4, nie wiem , mniejsza o to, zostać wikarym i iść na księdza. Mogę się mylić, moja wiedza jest cząstkowa ale chyba tak to wygląda. Dla przykładu: ja nie wierzący idę, odjebie te parę lat ,po jakimś czasie dostaje święcenia zostaje księdzem. Praktycznie nie ma żadnej weryfikacji. Mogę naj***ć dzieciom do łba co mi ślina na język przyniesie i nikt mi nic nie zrobi.

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć kogo przez te wszystkie k***a lata palono na stosie, no chyba że j***ni byli tak skuteczni że zabili wszystkie czarownice. Jeśli tak to szacun.

Jeśli ktoś z was jeszcze wierzy w Jezusa, bo wam tego nie zabrnie, to chce wam powiedzieć że Jezus a kościół to całkiem inna rzecz a jeśli macie dać coś na tace to lepiej kupcie browar.

Uznałem sadlola za nieliczną ostoje ludzi w miarę myślących więc idę teraz po maść na ból dupy i czekam na jakieś logiczne wypowiedzi.

Mmanius

2016-06-11, 05:23
Bo to była kiedyś ciemnota,Jezus pewnie tam chodzilł w tych czasach to nie powiem ale na pewno wina nie zrobił z wody ,a akwarium tez nie miał żeby ryby rozmnażać i tez nie był Kopernikiem żeby wiedzieć ze ziemia to nie dysk.mahomet tez sobie przerobił biblie na swoją wygodę i zrobil koran z tego,i dlatego mamy ten gnój w 21 wieku

elfis

2016-06-11, 05:34
Mrówkojad
już , wysrałeś się
to jeszcze się podetrzyj