18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latający kotek

~Angel • 2017-09-10, 21:42
Wg intenetów miejsce akcji: Tarnów i z tego co piszą to namierzono już rzucającego i sprawa zgłoszona organom ścigania.



Pojawiają się informację że kot to maskotka oraz że kot był martwy.

Bosheszczye

2017-09-12, 04:57
Takiego ch*ja to bym sam przez okno wyj***ł, bez żadnych skrupułów, a kota bym przygarnął :(

El_Analos666

2017-09-12, 07:29
mogę patrzeć na ścinanie głów i sranie do szyi .. ludzie to karaluchy tego świata wiec mnie to nie rusza . ale jak widzę h*ja " celowo " katującego zwierze .. psa / kota / k***a nawet chomika .. bym takiemu Łazankowi najchętniej pokazał 50 twarzy Isis . wszystkie możliwe fetysze mordu na ludziach ... od " szodgana " w dupie po cięcie głowy. Na ulicach naleśników z kotów nie brakuje ale to naturalna selekcja ...

SpeedyG

2017-09-12, 08:24
Koty zawsze spadają na cztery łapy, a poza tym to trzeba być zjebem żeby cenić życie sierściucha ponad życie białego człowieka.
Sam miałem łownego kocura, ale łaził sąsiadowi po aucie i zniknął. Pewnie poszła trutka, albo gdzieś go wywiózł. Czy to powód, żeby kłócić się z sąsiadem, bawić się w chore zemsty lub zgłaszać na policje? Chociaż lubiłem futrzaka to wolę żyć w dobrej relacji z człowiekiem.

Zcarg

2017-09-12, 08:36
i dobrze koty fajnie latają wyp***lać gimby na kwejki czy inne takie

@El_Analos666 widzisz h*ja

waloos

2017-09-12, 12:05
Jak dla mnie to ten kot był zdechły. Jak robił zamach to kot nawet nie dygnął łapką, w ogóle nie walczył, nie obracał się. Ciekawe czy byli na tyle mądrzy, żeby zrobić fotkę przed aby mieć podkładkę, że kot był zdechnięty - przypuszczam że nie, bo trzeba by coś mieć w głowie, a jak się wrzuca w neta film z rzucania martwym kotem, to na pewno czegoś we łbie brakuje.

robert357

2017-09-13, 12:09
saves napisał/a:

Na co ci martwy kot? Ty naprawdę jesteś dziwny... ;)



No jak to po co? By latał :amused: