18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latający Bombelek

marca90 • 2022-08-13, 08:35
Latający bombelek


MrBanankiewicz

2022-08-20, 13:46
Halman napisał/a:

smutny efekt 500 plus; od zaj***nia karaluchów bez należytej opieki, spłodzonych nie z miłości, z chęci wychowania wartościowego człowieka ale jako k***y do czerpania z nich korzyści finansowych,...



Nie każdy jest chowany pod kloszem. Ja na przykład byłem dokładnie takim samym karaluchem odpie**alającym jeszcze bardziej niż te dzieciaki. Były używki, przestępstwa i akcje które Ty prawdopodobnie widziałeś tylko na sadolu a i tak myślałeś że fake. I wiesz co? Cieszę się że właśnie takie dzieciństwo miałem. Bo wszedłem w dorosłe życie bez poczucia że coś mnie ominęło i bez potrzeby dalszego odpie**alania. I wierzę że to ukształtowało mój charakter dzięki czemu teraz osiągam sukcesy bo potrafię zachować zimną krew i podejmować ryzyko. Gdyby mamusia mnie codziennie przytulała i głaskała prawdopodobnie byłbym j***ną p*zdą którą paraliżuje jakakolwiek dawka adrenaliny. Pewnie siedziałbym w domu obrażając odważniejszych od siebie od motop*zd i dowartościowywał się tym że udało się dostać dużo piw od tych sadolowych zjebów.

Querseusz

2022-08-21, 12:30
O k***a Dewey z Malcolma