18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Latające dziecko

LastSoul • 2022-06-12, 22:38
Temat sprzed paru miesięcy, ale z Polskiego podwórka, także zapraszam do podziwiania debilizmu 21 letniej matki, która postanowiła nie zapiąć swojego dziecka pasami przed wyruszeniem w drogę.



Źródło

ArkSa

2022-06-13, 09:59
Figlarz_ napisał/a:

Czy jest jakaś szansa, że wypadnięcie z samochodu jest dla niej lepszym rozwiązaniem niż pozostanie w aucie przypieta pasami? Może siedziała po lewej z tylu i dzięki katapultuje uratowała życie?
Taka mam tylko rozkmine



Jest pewien % wypadków, gdzie niezapięcie pasów powoduje przeżycie. Ale to są specyficzne sytuacje i nie jesteś w stanie tego przewidzieć. I jest to niewielki % więc z logicznego punktu widzenia nie ma sensu nie zapinać :)

Figlarz_

2022-06-13, 12:33
Wiadomo, ja mówię o tej jednej konkretnej sytuacji. Swoją droga kiedyś, jak miałem kilka lat, mieliśmy wypadek samochodem i moj dziadek przeżył właśnie dlatego, ze nie miał pasów zapiętych, bo gdyby miał, to zostałoby z niego mielone co najwyżej.

kuba123454

2022-06-13, 13:56
Staruszek jest maszynistą(ja z resztą też ,ale bez takich spektakularnych akcji jak na razie) wydzwonił w Astrę pośpiechem. 5 osób na pokładzie. Jeden jedyny gościu co to przeżył w trakcie uderzenie wyj***ło go z auta na dobre 50m. Skubańca znaleźli w krzakach i to własnie dlatego ,że miał nie zapięte pasy. I tak zapinam :)

panar3

2022-06-13, 14:29
P12 napisał/a:

Ja jak szwagra babę opie**alalem ze dziecku nie zapina pasów ani nawet fotelika to jej wytłumaczenie było ze to tylko przecież kawałek.



Rozumiem, że wstyd przyznać że ma się durną siostrę. Dobrze to rozegrałeś. Masz Piwo.

Kosmodysk

2022-06-13, 19:18
Sprzedam tylna klapę i drzwi lewe tylne do takiej foki. Kolor srebrny. Będą pasować.

Kidl3r

2022-06-13, 20:13
Juzwa napisał/a:

ZapiąŁ nieuku ZAPIĄŁ!!! Co wy k***a macie z tą odmianą przez przypadki? A może jesteś gówniarzem, który jeszcze nie przerabiał tego w szkole?
pie**olicie o 500 plus minus jakby to były wasze pieniądze. Sami bierzecie zasiłki i zapomogi, a twardo pie**olicie o WASZYCH podatkach. ch*j z wami!


Teraz to jebnę mądrość...
Denerwować się to znaczy tracić swoje zdrowie za czyjąś głupotę

picolo

2022-06-13, 20:40
To wygląda bardziej minus mama.

Juzwa

2022-06-13, 20:46
htp napisał/a:

O 7 rano denerwować się z powodu braku jednej literki? Nie warto, taki ładny dzień się rozpoczął.



ch*ja nie ładny dzień! Leje jak z cebra.

NataliaW

2022-06-13, 21:00
Po co te drzewa przy drogach? Ktoś wytłumaczy?

Bul_od_bytu

2022-06-14, 00:42
A teraz mama zrobi ci samolocik

Frank_Lopez

2022-06-14, 01:28
Figlarz_ napisał/a:

Czy jest jakaś szansa, że wypadnięcie z samochodu jest dla niej lepszym rozwiązaniem niż pozostanie w aucie przypieta pasami? Może siedziała po lewej z tylu i dzięki katapultuje uratowała życie?
Taka mam tylko rozkmine



Dobre pytanie. Znam przypadek katastrofy dźwigu, który przewrócił się na zwyżkę z dwójką pracowników. Paradoksalnie ten, który nie był przypięty liną i urządzeniem samohamownym odfrunął i jakimś cudem przeżył, ten który miał wszystko zgodnie z bhp zginął.

Kałdi

2022-06-14, 01:35
To najgorszy widok, jaki można ujrzeć w wypadkach komunikacyjnych

KosmatyHui

2024-01-15, 23:58
Nie no k***a, bo jeszcze grubsze te drzewa przy drodze.