18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lata 90' trochę melancholijnie..

wójek • 2017-07-24, 20:37
część z Was pewnie kojarzy moje animacje, bo niektóre wrzucam i o dziwo, ostatnio nawet nie są obrzucane gównem, więc postanowiłem spróbować z najnowszą, zrobioną przez weekend,
jako, że jest bardzo krótka, dorzucam w bonusie kilka swoich komiksów, które trochę pasują tematyką lat 90'

tu animacje, która może doczeka się dłuższej wersji z dalszym ciągiem:


bonusy:
o świstaku co go zawinęli:


o rozmyślaniu w kolejce do kasy:


i cytat na poniedziałek:

źródło:
https://www.facebook.com/komarywczekoladzie/

Qunda

2017-07-24, 20:46
Już gdzieś widziałem pizze na dachu, o mam.

wójek

2017-07-24, 20:53
Qunda, brawo, znalazłeś smaczek dla dociekliwych, wygrywasz wirtualne piwo, którego nie można zamienić na prawdziwe!

~Velture

2017-07-24, 21:30
Jakby się kiedykolwiek jedna osoba przyznała, że daje filmik/zdjęcie/grafikę ze swojego yt/fb to nawet bym dał piwo ale wk***ia mnie jak ktoś chce sobie nakręcić reklamę myśląc, że nikt się nie kapnie, że to reklama własnego yt/fb.

wójek

2017-07-24, 21:34
Velture, ale napisałem, że to są moje rzeczy, więc chyba jest to oczywiste, że są to filmiki i komiksy z mojej strony?

~Velture

2017-07-24, 21:35
A nie chciało mi się czytać :amused:

Dobra, łap piwo chociaż i tak nie odpalam filmiku i nie czytam grafik 8-)

wójek

2017-07-24, 21:37
Velture, po prostu chciałeś kogoś zj***ć! dzięki, szukaj dalej ;)

Ptoon

2017-07-24, 21:40
wójek, skoro chcesz się tu reklamować albo chwalić albo po prostu liczysz na konstruktywną krytykę, to myślę, że powinieneś zrobić coś specjalnie dla użyszkodników portalu sadistic.pl. Był tu jeden taki gościu co narysował nam siebie otrzymującego bukkake od ludzi po amputacji w papierowych czapeczkach, był tam Jezus i Mohamed i jakieś morsy czy delfiny o ile dobrze pamiętam (nie mogę teraz tego znaleźć...). Także proponuję tak, my tu będziemy dawać sugestie i pomysły na komiks (dajmy na to w tematyce lat 90' skoro to twój konik), a ty narysujesz ten pomysł, który zbierze najwięcej piw.

wójek

2017-07-24, 21:46
Ptoon, pasuje! jedynie co to nie muszą być lata 90' (chociaż to dobry pomysł), dawajcie pomysłami i który dostanie najwięcej piw, to zrobię coś z tego komiks albo animacje

hellbwoi

2017-07-24, 22:11
Velture ma wiecznie okres i przypie**ala się do wszystkiego, olej.

A to niemojeodemnie.



~DMT

2017-07-24, 22:13
Skoro ma być sadystycznie i lata 90', to proponuję "wybór" Bolka na prezydenta... w jak najbardziej krzywym zwierciadle...

W............R.

2017-07-24, 23:33
Wybierzmy na prezydenta Józefa Tkaczuka. Wreszcie. Zasłużył sobie na to, j***ny weteran transformacji ustrojowej.

Clarx

2017-07-25, 01:13
dlaczego zawsze te zj***ne komiksy muszą mieć jakąś niesamowitą, hipsterską nazwę jak "Za duże na raz ilości psów" albo j***ne "Komary w czekoladzie". Wow, jak alternatywnie i szalenie

wójek

2017-07-25, 08:54
Clarx, nie wiem dlaczego nazwa "Za duże na raz ilości psów", ale ja swoje komary w czekoladzie wymyśliłem 10 lat temu po to żeby Cię wk***ić, w końcu się udało!

do...........ka

2017-07-25, 09:04
Złoty jesteś. Masz ode mnie piwo i dzień miej dobry.