18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łaskotanie psa przez psa

GeorgeHarvey1 • 2023-02-01, 06:49

Pies zdechł. Ten na czterech łapach

uFo125

2023-02-01, 14:42
Za rażenie kundla prądem zawsze piwko

AbdulWisiMiLacha

2023-02-01, 15:43
Przemoc w rodzinie normalnie wezwac policje.

smc

2023-02-01, 18:10
Niebieska karta dla psa...

pis_to_chuje

2023-02-01, 18:20
Caramon napisał/a:

Każdy kundel wyskakujący z zębami do dziecka musi natychmiast iść do utylizacji, a oburzeni psiarze na przymusową reedukację filmami na sadistic



Ja tam bym raczej każdego bachora utylizował, a oburzeni wielbiciele gówniaków do reedukacji filmami o przestępcach mordujących ludzi. Nigdy nie wiadomo z którego gówniaka taki zwyrol wyrośnie więc lepiej utylizować profilaktycznie.

ChomikAdrian napisał/a:

Super. j***ć te czworonożne worki wypełnione masą kałową.



Powiedział dwunożny worek wypełniony po same uszy gównem.

Leatherface

2023-02-01, 18:50
pis_to_ch*je napisał/a:

Ja tam bym raczej każdego bachora utylizował, a oburzeni wielbiciele gówniaków do reedukacji filmami o przestępcach mordujących ludzi. Nigdy nie wiadomo z którego gówniaka taki zwyrol wyrośnie więc lepiej utylizować profilaktycznie.
Powiedział dwunożny worek wypełniony po same uszy gównem.



Rozumiem że pies będzie płacił składki na twoją emeryturę? No chyba że jesteś wzorowym lewakiem i planujesz zdechnąć przed 60 żeby nie obciążać systemu, to w takiej sytuacji ok, masz prawo mieć takie poglądy.

eMCeONe

2023-02-01, 18:58
Caramon napisał/a:

Każdy kundel wyskakujący z zębami do dziecka musi natychmiast iść do utylizacji, a oburzeni psiarze na przymusową reedukację filmami na sadistic



Serio myślisz, że te gówniane spusty z tiktoka na nich zrobią wrażenie?

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-02-01, 19:36
Leatherface napisał/a:

I takie bezużyteczne cywilizacyjnie jednostki jak ty przede wszystkim



piszący codziennie że trzeba kogoś torturować, nazywający się leatherface czyli psychopata który wycinał twarze, piszący na portalu dla popaprańców pisze coś o bezużyteczności . znalazl sie k***a wzór społeczny

psotna_cipka

2023-02-01, 23:23
Na smalec sk***iela. Opalić z kłaków, do gara i wytopić.

Leatherface

2023-02-02, 09:12
okularnik napisał/a:

piszący codziennie że trzeba kogoś torturować, nazywający się leatherface czyli psychopata który wycinał twarze, piszący na portalu dla popaprańców pisze coś o bezużyteczności . znalazl sie k***a wzór społeczny



Każdy pisze tu to co chce i nie kazdemu musi się to podobać. Tobie nie podoba się mój punkt widzenia i vice versa. Nie widzę tu problemu... Tak prowadzę przykładne życie, jestem dobrym męzem i ojcem, a to że nie podoba mi się styl życia lewackich ścierw i degenaracji którą wokół siebie roztaczają, to obowiązek każdego przyzwoitego człowieka żeby to potepiać i zwalczać jak zarazę ;-)

JebacPis100procent

2023-02-02, 10:33
Coś pięknego. Wspaniale popatrzeć jak kolejny śmierdzący pchlarz dokonuje żywota.

Kidl3r

2023-02-02, 21:15
Zły pies

krystian1162

2023-02-02, 22:55
j***ny, sztywny jak sadol na widok kawałka kobiecej nogi

uFo125

2023-02-03, 07:32
pis_to_ch*je napisał/a:

Ja tam bym raczej każdego bachora utylizował, a oburzeni wielbiciele gówniaków do reedukacji filmami o przestępcach mordujących ludzi. Nigdy nie wiadomo z którego gówniaka taki zwyrol wyrośnie więc lepiej utylizować profilaktycznie.
Powiedział dwunożny worek wypełniony po same uszy gównem.



Jak r*chasz psa to używasz wazeliny czy jakiegoś żelu?? albo ch*ja smarujesz gównem??

tomekjebiepawluka

2023-07-22, 05:40
Caramon napisał/a:

Każdy kundel wyskakujący z zębami do dziecka musi natychmiast iść do utylizacji, a oburzeni psiarze na przymusową reedukację filmami na sadistic



Nie mów już tak o swojej spaczonej rodzince z Podlasia.