18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Laska Szpilki śpiewa po raz kolejny

Br...........ki • 2013-01-27, 22:27
Nie tak dobrze jak poprzednio, ale w jednak


~tip.top

2013-01-28, 11:37
Kto to w ogóle k***a jest?

androgenius

2013-01-28, 11:45
tip.top napisał/a:

Kto to w ogóle k***a jest?



Laska szpilki :roll:

~tip.top

2013-01-28, 11:46
androgenius, może jeszcze jakaś mała podpowiedź?

androgenius

2013-01-28, 12:04
@up Dobra, jest taki gość co się zwie szpilką, ostatnio wyskoczył na wolność po jakimś pobiciu czy czymś takim i postanowił zostać bokserem ( takie logiczne przedłużenie jego działalności sprzed odsiadki ). No i on, ten szpilka właśnie okazał się dość znany niedawno, bo doj***ł jakiemuś drugiemu na konferencji prasowej. No. I teraz tak, jak on jest sławny to ta laska szpilki dostawała wściku macicy, więc nagrał ją któregoś razu i wrzucił do neta coby dziewoja też miała swoje pięć minut.

W sumie jak klikniesz trzeci tag w tym temacie to dowiesz się wszystkiego co istotne w sprawie.

~tip.top

2013-01-28, 12:14
androgenius napisał/a:

No i on, ten szpilka właśnie okazał się dość znany niedawno, bo doj***ł jakiemuś drugiemu na konferencji prasowej.


To akurat kojarzę ;) i tyle co napisałeś mi w zupełności wystarczy, szkoda mojego czasu na oglądanie reszty ;)

albineek

2013-01-28, 16:58
androgenius napisał/a:

Zakład o ch*ja w dupę, że w ciągu roku wyląduje w jakimś melodiowym szoł w tiwi.



wygrales h*ja w dupe :banany:

Szulcu

2013-01-28, 19:51
ten szpilka to ten co ma walczyć z Najmanem co wygrał z Mamedem?

vandamme1

2013-01-28, 19:57
up
nie to ten co zremisowal z Ibiszem, i teraz bedzie walczyl z Mroczkiem w eiminatorze do walki z Biedroniem.

Bakcyl

2013-01-28, 19:58
Ja najpierw myślałem, że ma ładny głos.

Potem włączyłem głośniki.

kokroucz

2013-01-28, 20:07
Artur "szpilka" Szpila to dobry bokser, nadzieja na mistrozstwo wagi ciezkiej, prywatnie tepy h*j glupi kibic ktory prez tluczenie mord na ustawkach trafil na treningi bokserskie bo zostal zauwazony, a ta tepa c**a co spiewa to jego glupia laska, bo madra sie nie wiaze z tepym kryminalista

di...........os

2013-01-28, 20:38
@ Bakcyl


Niby ocena głosu wiąże się wyłącznie z gustem... Mimo wszystko trudno mi uwierzyć, że ktoś niegłuchy uzna jej możliwości wokalowe za niskie. Wprawdzie nie moje klimaty muzyczne, jednak docenić jej umiejętności i barwę muszę - choć denerwować może maniera takiego gardłowego przeciągania.


Ona nagrywała coś tam profesjonalnie. Znaleźć można na yt.

bi...........ew

2013-01-28, 20:48
Fakt, że słucha i i jak widać lubi Marylę Rodowicz (kolejna jej piosenka w wykonaniu tej laski), tylko świadczy o jej wieku. Wniosek z tego jeden, szpilka lubi wiekowe laski.