18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Láska nebeská

cubana97 • 2013-05-11, 21:49
Mariusz Szczygieł w czeskim talkshow 7 Padu.

bogdanznosa

2013-05-13, 01:21
A co do kwestii poruszania historii przez Czechów.. Chyba nikt nie ma wątpliwości dlaczego nie chcą wracać do przeszłości :D

pit@

2013-05-13, 02:41
Duży plus dla Szczygła. Za opanowanie języka w takim stopniu, za swobodę wypowiedzi, bez zająknięć itp.

Enbeen

2013-05-13, 10:27
Czechy są zajebiste, autem mam 10 minut do Czech, i serio zajebisty kraj, czesi 100% pozytyw, jedynie cygany czeskie to wieksze k***y niz ci cyganie co w Polsce mieszkają, piwko szczyny troche, od 4,4 do 5,0 % mają, jestem w sumie co roku na wakacjach w czechach na festiwalu, i w ogole inna mentalnośc, podbijam z piwkiem do policjanta sie spytac o droge do miasta, a on bez problemu tłumaczy i ani słówka o piwku

Frostbourn

2013-05-13, 11:03
bloodwar napisał/a:

@RockyWood - jeżeli chcesz poderwać Czeszkę jako "Polak" to nie dasz rady, ze wszystkich narodów słowiańskich Czeszki są najmniej puszczalskie!



Nie wiem z jakimi Czeszkami miales do czynienia, ale dwa lata temu jak bylem w Egipcie to po paru glebszych same sie na bolca pchaly. Nawet nie musialem sie zbytnio wysilac.

xnobex

2013-05-13, 11:56
Ciekawy program. Ciekawszy od Wojewódzkiego czy tych porannych. Prowadzący nie lansuje siebie a daje się wypowiedzieć gościowi i nie przerywa.