18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Laska dla kitajców

miodowar • 2012-07-11, 10:18
Pewien Japończyk był samotny a chciał wyjść na spacer z dziewczyną, chwile pokombinował i proszę bardzo, tylko sobie nie podotyka..


kubaska5

2012-07-13, 21:17
bycie japanem jest w tych czasach popie**olone...

Yanuha

2012-07-13, 21:28
w kuchni jest jebnięcie,

leżeć Szczuko!

yen

2012-07-13, 22:34
Zadziorna napisał/a:

Gówno>yen

pozdro gimbusie ;]




pierwszy twój post od miesiąca napisany tylko po to by uleczyć urażoną dumę, to takie.. słodkie. Pozdro!

fakeit

2012-07-13, 22:54
@Yen
To tak jakbyś stwierdził że cały rock/metal jest ch*jowy po przesłuchaniu hmm np. Jonas Brothers.
Nawiasem mówiąc, dziwi mnie fakt, że ten obrazek nie jest "tym co wk***ia moderatora", bo tak jak drogie szefostwo potrafi wj***ć warna za tekst, który nawet nie jest popularny, czy używany raz na 100 tematów, tak za coś takiego w każdym temacie, w którym nadmienione jest anime zaraz leci w ch*j postów z tym banerem.
I nie, nie oglądam z reguły anime, ale jestem fanem niektórych produkcji takich jak Gantz, Monster, przy których dzisiejsze hollywoodzkie produkcje to śmiech na sali.




yen

2012-07-13, 23:02
swojego czasu chodziłem nawet na "spotkania entuzjastów kultury japońskiej" nasłuchałem sie wieeelu rzeczy dziwnych conajmniej. obejrzałem parę serii anime, przeczytałem kilka serii mangi i z całą pewnością mogę powiedzieć że nie jest to coś godne polecenia.

recelo

2012-07-13, 23:03
yen napisał/a:




pierwszy twój post od miesiąca napisany tylko po to by uleczyć urażoną dumę, to takie.. słodkie. Obrazek Pozdro!



Nie wiem czy wiesz ale nie wszyscy muszą spamować tak jak ty. No ale co może wiedzieć takie coś jak ty o Sadolu... "Dołączył: 01 Lip 2012" mama podłączyła internet gdy rok szkolny się skończył i od razu na takie strony się wchodzi? nieładnie... oj nieładnie

MCL

2012-07-13, 23:28
O ile anime samo w sobie zj***ne nie jest i wśród tony gówna znajdą się perełki (szczególnie starsze serie, a sadystom polecam szczególnie Higurashi no naku koro ni i sequel o sufixie ~kai ), tak ten cały obecny fanbase to zbiorowisko szczególnie pie**olniętych pojebów, od żałosnych grubasów po zwykłe dz**ki chcące na siłę pokazać jakie to one nie są alternatywne bo oglądają anime. Anime=tak, wszelki kult otaku=zapie**olić ogniem.

shogo

2012-07-13, 23:43
lubię anime ale nie całe , lubię oglądać filmy ale nie wszystkie
prawda jest taka że są różne anime oraz różne filmy do tego mnóstwo odmian

jak we filmach mamy : akcje dramat horror itp.... anime ma swoje odpowiedniki

jak z filmami muzyką itp są dobre i do dupy anime co kto lubi

Nady93

2012-07-13, 23:44
yen napisał/a:

Gówno>Anime



Obrażasz Dragon ball, Naruto, Bleach, soul hunter, fairy tail,One Piece i wiele innych świetnych anime które są dużo dużo lepsze od bajek puszczanych w telewizji, dla niektórych dużo ciekawsze od debilnych seriali które lecą w naszej telewizji.

Cytat:

swojego czasu chodziłem nawet na "spotkania entuzjastów kultury japońskiej" nasłuchałem sie wieeelu rzeczy dziwnych conajmniej. obejrzałem parę serii anime, przeczytałem kilka serii mangi i z całą pewnością mogę powiedzieć że nie jest to coś godne polecenia.


Skoro nie lubisz niczego związanego z japonią to po ch*ja chodziłeś na spotkania, po ch*ja oglądałeś anime i po ch*ja czytałeś mangę ? Coś tu nie pasuje, jak mi się coś nie podoba to mam to w dupie a ty albo kłamiesz albo masz coś z głową nie tak.

Poza tym filmik nie jest o anime więc po co takie komentarze ? Japończyk stworzył sobie wirtualną panienkę, ja bym tu raczej podziwiał pomysłowość a nie jechał po nim że żadna go nie chce bo nie o to tu chodzi.

Podsumowując:
Japończyk z filmu > yen
gimbusy > yen
gówno > yen

@edit
fakeit +1
MCL +1
shogo +1

yen

2012-07-13, 23:53
@up Dlaczego oglądałem, dlaczego czytałem, dlaczego spotykałem sie z tymi ludźmi? Odpowiedź jest prosta - by teraz nie być gołosłownym i móc powiedzieć parę słów na ten temat. Z tej kultury podoba mi się tylko zespółMaximum the Hormone, manga o Hellsingu, anime i film Tengen Toppa Gurren Lagann. i tyle tak jak wyżej, tona gówna z gdzieniegdzie powtykanymi perełkami. Pozdro i nie spinać się :P

shogo

2012-07-14, 00:04
mój nick panie ekspert jest z nazwy gry Anime

młodsze grono nie zna tej gry.

a Helllsinga anime zwykłego czy na podstawie mangi?

elfen lied też jest krwisty ;]

Nady93

2012-07-14, 00:06
Wg tego można napisać:
Gówno > wszystko :/

Wszędzie jest masa gówna i szczątki czegoś ciekawego, nic na to nie poradzimy a już na pewno nie hejtem bo tylko dorzucamy więcej gówna w internet :D

Haunuva

2012-07-14, 00:08
Ciekawa technologia, i to jeszcze zrobiona nie w super tajnych kompleksach naukowych tylko w domowym zaciszu.

Anime>SW (wszystkie części tego gówna)

Kruncher

2012-07-14, 02:12
@Yen
Dobrze prawisz chłopie