18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łapcie [ps]uje...

cuurniprime • 2020-03-06, 00:12
...statystyką was poczęstuje :mrgreen: Witajcie sadole, jako że COVID-19 modny łapcie filmik abyście mi całego spirytusu i papieru toaletowego nie wykupili jak ma to miejsce w Japonii :samoboj:


Miłego oglądania.

ja...........ka

2020-03-06, 00:53
jak to kiedyś ktoś pisał tutaj "media Ci wszystko wmówią" :)

swampman

2020-03-06, 01:09
z tym j***nym wirusem jest jak ze smolenskiem. jak slysze o tym to zaczynam wyć

OpenStreetMaps

2020-03-06, 11:06
Korona świrus dobry jest. Wycieczkę do Azji wykupiłem za 1/3 ceny. Basen w mym mieście był wczoraj puściutki a do fryzjerki dostałem się bez zapisów i kolejki choć zawsze były z tym problemy. Teraz czekam aż akcje na giełdzie sięgną dna z powodu paniki żeby zakupić je w dobrej cenie. Jak ja kocham korona świrusem straszenie.

DzidaZawodnik

2020-03-06, 12:03
Można to wypie**olić do dokumentalnych, a całą propagandę wirusową do zbiorczego?

camson

2020-03-06, 12:30
OpenStreetMaps napisał/a:

Korona świrus dobry jest. Wycieczkę do Azji wykupiłem za 1/3 ceny. Basen w mym mieście był wczoraj puściutki a do fryzjerki dostałem się bez zapisów i kolejki choć zawsze były z tym problemy. Teraz czekam aż akcje na giełdzie sięgną dna z powodu paniki żeby zakupić je w dobrej cenie. Jak ja kocham korona świrusem straszenie.


Co do ostatniego to żebyś się nie zdziwił :D

MajkiB

2020-03-06, 15:01
filmik od typa który robi porównania popularnych piosenek, filmików z youtuba oraz memów, nie biorący pod uwage żadnych danych poza suchymi liczbami z mediów aaach, perfekcyjne źródło rzetelnych informacji. Porównywanie chorób na podstawie samej liczby zachorowań i śmierci jest tak przydatne jak słownik Komorowskiemu. Już nie mówiąc że na przestrzeni tych miesięcy zmieniała sie metodologia zliczania osób zakażonych. Ale już dawno wiadomo że sadole lubią sobie oglądnąć te same filmiki co grażki z fb

mackuu

2020-03-06, 18:41
OpenStreetMaps napisał/a:

Korona świrus dobry jest. Wycieczkę do Azji wykupiłem za 1/3 ceny. Basen w mym mieście był wczoraj puściutki a do fryzjerki dostałem się bez zapisów i kolejki choć zawsze były z tym problemy. Teraz czekam aż akcje na giełdzie sięgną dna z powodu paniki żeby zakupić je w dobrej cenie. Jak ja kocham korona świrusem straszenie.


Taaak, na wycieczkę to ty już się powoli zapisuj do sanatorium lepiej, bo masz senne zmazy na jawie. To nie dziwne, że w ciągu dnia, w tygodniu jest luz na basenie, bo ludzie są w pracy a nie jak ty na bezrobociu. Jeśli chodzi o fryzjerkę to trochę podejrzane, że do niej chodzisz jak baba i to w tym wieku, bo mężczyźni chodzą do fryzjera bądź cyrulika. Teraz na nic już nie czekaj, bo giełdę to ty widziałeś małorolną co najwyżej, wiec nic nowego cię tam nie czeka, a jedyną akcją, jaką widziałeś była walka meneli pod lokalnym monopolowym. Wróć lepiej pod kamień spod którego wypełzłeś, bo żal patrzeć.

:-x

normale

2020-03-06, 23:54
mackuu napisał/a:

bo mężczyźni chodzą do fryzjera




hę? Pól życia do fryzjerki chodziłem, jednego fryzjera spotkałem i był ch*jowy, a tak to :barber" najlepszy

mackuu

2020-03-07, 22:59
normale napisał/a:

hę? Pól życia do fryzjerki chodziłem, jednego fryzjera spotkałem i był ch*jowy, a tak to :barber" najlepszy



To przestań jak baba chodzić do fryzjerki i nie chodź do ch*jowego fryzjera. Idź do dobrego, proste. :mrgreen:

JimiStuleja

2020-03-08, 01:32
Z wykresu to wyglada raczej nieciekawie

willoo

2020-03-08, 02:31
JimiStuleja napisał/a:

Z wykresu to wyglada raczej nieciekawie



Dokładnie... Rozprzestrzenia się szybciej niż pozostałe i zabija więcej niż pozostałe. To że w porównaniu do innych chorób typu SARS i świńska grypa (nie mówiąc o hiszpańskiej grypie która wg autora zdziesiątkowała świat, ale medycyna była w tamtych czasach ch*jowa) jest o wiele mniej ofiar - to znaczy tylko tyle że koronka jeszcze nie dopełniła dzieła :)

Co do akcji giełdowych - wychodzę z tego samego założenia. Wystarczy spojrzeć na ORLEN, rekordowe spadki. Ale Sadolowi r*chacze wiedzą lepiej :)

bonesowy

2020-03-17, 01:44
Chyba już nieaktualne: 7,157 przypadków śmiertelnych do dziś