18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łapanie pajorka

~Sunday • 2019-12-24, 10:14

Nie było innego wyjścia :amused:

szympas1

2019-12-24, 15:31
Jak skoczył to posrany w gacie wypuscilem telefon z rąk.

A no i nie każdy pająk musi być straszny :-P


~DMT

2019-12-24, 15:43
bubek90 napisał/a:

Jeśli to faktycznie poe metallica (czego nie widać dokładnie) to jest jednym z najmniejszych, wolniejszych i bardziej ospałych z tego gatunku... także tego..



Idź do okulisty, jak nie widzisz, że to Poe M. Coś tam się pająkami interesuję i zaręczam, że to jest właśnie rzeczony pająk...

Najmniejsza? Ospała? Co Ty pie**olisz? Dorosłe samice dochodzą do rozstawu 20cm...

Charakterystyczną cechą pająków prowadzących nadrzewny tryb życia jest podłużne i lekkie ciało oraz masywne kończyny służące do wspinania się. Lekka konstrukcja ciała, zdolność skakania i niesamowita wręcz szybkość, połączona często z dość silnym jadem ( niebezpieczne są jedynie pająki z rodzaju Poecilotheria, Heteroscodra, Stromatopelma), sprawia, że nie są to zwierzęta dla początkujących.

Także tego, kolego...

VabankO

2019-12-24, 19:17
DMT napisał/a:

Idź do okulisty, jak nie widzisz, że to Poe M. Coś tam się pająkami interesuję i zaręczam, że to jest właśnie rzeczony pająk...
Najmniejsza? Ospała? Co Ty pie**olisz? Dorosłe samice dochodzą do rozstawu 20cm...
Charakterystyczną cechą pająków prowadzących nadrzewny tryb życia jest podłużne i lekkie ciało oraz masywne kończyny służące do wspinania się. Lekka konstrukcja ciała, zdolność skakania i niesamowita wręcz szybkość, połączona często z dość silnym jadem ( niebezpieczne są jedynie pająki z rodzaju Poecilotheria, Heteroscodra, Stromatopelma), sprawia, że nie są to zwierzęta dla początkujących.
Także tego, kolego...



Gościu, widać jak się znasz, nie piszemy nazwy gatunkowej z wielkiej litery to po pierwsze.
Po drugie bubek90 ma rację, P. metallica jest najmniejszym i najmniej agresywnym przedstawicielem tego rodzaju, pomimo 20cm rozstawu odnóży.

" niebezpieczne są jedynie pająki z rodzaju Poecilotheria, Heteroscodra, Stromatopelma" to też ch*ja prawda, bo bardzo mocny jad jak na ptaszniki posiadają np. Omothymus, Phormingochilus

~DMT

2019-12-25, 03:56
Dobra, dobra. Ja tam swoje wiem...

Lenart666

2019-12-25, 23:42
Też mam takiego sk***ysyna w domu. Syn chciał A teraz ja się muszę zajmować.

qwerq221

2019-12-26, 20:54
dokładnie tak k***a jego mac

Halman

2020-01-05, 07:25
nie lubie tego kurestwa...