18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łapaj trzymaj

CrazyEdek • 2022-03-11, 13:10
Niezłe combo.


John-Flopp

2022-03-11, 18:37
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Gra w bejsbol jest dla k*** i pedałów z stulejką



Lepiej pokopać w gałę p0laczku co? Nie dziwi mnie że dla tak tępego narodu jak nasz najlepsze gry to te najprostsze. Najbardziej skomplikowaną i nierozumianą zasadą piłki nożnej jest spalony, to wszystko. Jak byś miał ogarnąć zasady baseballu czy rugby to by Ci się pewnie płat czołowy przegrzał ale nie martw się, tak prości ludzie są najbardziej potrzebni w społeczeństwie prowadzonym przez wyzyskiwaczy.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-03-12, 20:54
John-Flopp napisał/a:

Lepiej pokopać w gałę p0laczku co? Nie dziwi mnie że dla tak tępego narodu jak nasz najlepsze gry to te najprostsze. Najbardziej skomplikowaną i nierozumianą zasadą piłki nożnej jest spalony, to wszystko. Jak byś miał ogarnąć zasady baseballu czy rugby to by Ci się pewnie płat czołowy przegrzał ale nie martw się, tak prości ludzie są najbardziej potrzebni w społeczeństwie prowadzonym przez wyzyskiwaczy.



Zostaw sport i idź na k***y. Może schudniesz :idzwch*j:

marcino_zly

2022-03-12, 21:53
John-Flopp napisał/a:

Lepiej pokopać w gałę p0laczku co? Nie dziwi mnie że dla tak tępego narodu jak nasz najlepsze gry to te najprostsze. Najbardziej skomplikowaną i nierozumianą zasadą piłki nożnej jest spalony, to wszystko. Jak byś miał ogarnąć zasady baseballu czy rugby to by Ci się pewnie płat czołowy przegrzał ale nie martw się, tak prości ludzie są najbardziej potrzebni w społeczeństwie prowadzonym przez wyzyskiwaczy.



Nie sraj żarem.
Spokojnie, to że opanowałeś i znasz zasady tych gier dzięki spędzonemu czasowi przed komputerem - chwała Ci za to o wielki. ;-)
Pokój twej spasionej tuszy.