18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łap te rurę..

Halman • 2020-02-29, 17:29

dobrze ze mu w dupę nie weszło...

Wiewór

2020-03-01, 16:28
Od 10 lat pracuje w budownictwie. W Polsce nie dziwi mnie już nic. Widziałem nawet przepusty pod górę bo w tym kraju nawet woda ma pod górę.
Jednak kwardartowa rurę widzę pierwszy raz.

MateuszCHUDY

2020-03-01, 23:44
Wiewór napisał/a:

Od 10 lat pracuje w budownictwie. W Polsce nie dziwi mnie już nic. Widziałem nawet przepusty pod górę bo w tym kraju nawet woda ma pod górę.
Jednak kwardartowa rurę widzę pierwszy raz.


To nie wiem w jakiej działce budownictwa pracujesz bo ja pracowałem przy produkcji konstrukcji stalowych używanych przede wszystkim w budownictwie i każdy używał na co dzień stwierdzenia rura kwadratowa. Obecnie pracuję w biurze konstrukcyjnym tyle, że maszyn i takiego stwierdzenia również się używa. Na prawdę trzeba być zacietrzewionym dziadem żeby się czepiać o takie rzeczy. Gwoli ścisłości określenie "profil kwadratowy" też nie jest prawidłowe, ponieważ pręt lity też może posiadać przekrój o profilu kwadratowym i jak to wtedy rozróżnisz? Rura kwadratowa jednoznacznie to opisuje...

:roll:

Kamil3l

2020-03-02, 17:56
szefooo napisał/a:

Wtrącę swoje 3 grosze.
Dla kogoś kto poprawnej polszczyzny szuka na allegro chcę tylko napisać że może sobie tam kupić etiu do okularów do telefonów itp. rzeczy.
Obecnie na allegro są 342 oferty różnego rodzaju etiu.


Dobrze powiedziane, aż się uśmiałem.

Das90

2020-03-03, 11:54
HAL9000/2 napisał/a:

w dupieś byleś i gównoś widział...



Kolega ma racje akurat też w temacie siedzę potwierdzam.

Radek_Golfiarz

2020-03-03, 12:18
Macie, k***a, profesjonalisty.
Zrzut z wbudowanej listy elementów konstrukcji spawanych w cadzie 3d.
Jak zadzwonicie do Mittala i zapytacie o rurę kwadratową to nikt nawet nie pomyśli, że jesteście debilami, a jesteście.