18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BÃ...........³g

2012-04-09, 15:54
Proponuję w tym temacie zamknąć opcję dodawania komentarzy.

lu...........5z

2012-04-09, 16:00
Zgadzam siÄ™

ostatni

2012-04-09, 16:37
ej kozaki stawiam bilet do iranu każdemu, kto poleci tam i założy na ulicy koszulkę z podobnym obrazkiem, tylko zamiast krzyża będzie półksiężyc...i co dzielne k***y? kto chętny? katolicy trzymają jednak poziom, bo ja na ich miejscu przypie**oliłbym śmieciowi, który obraża to w co wierzę.

Pa...........an

2012-04-09, 17:13
k***a, Sadistic.pl wszyscy śmieją się z martwych płodów, Żydów, Polityki, kobiet z ku*asami i masowych mordów, a gdy chodzi o jakiś pie**olony obrazek przedstawiający ludzika szczającego na krzyż (symbol śmierci, bo tym de facto były krzyże) to wszyscy wielce poruszeni i oburzeni.


Ogarnijcie siÄ™ albo wypad na http://www.katolik.pl/
:roll:

!Timon

2012-04-09, 18:04
@up
To załóż forum 'Pan kapitan' gdzie wszyscy będą się śmiali z tego z czego Ty chcesz i oburzali tym co Ty. Właściciel forum się k***a znalazł.

Feragas

2012-04-09, 18:17
Heh to tylko znaki religijne, ludzie ogarnijcie się :) Tak pie**olicie że nergal podarł biblie, omg niech podrze koran jak kozak. Powiem tyle, był filmik gdzie koleś zrobił sok z koranu i co?? Ani artykułu o nim nie zrobiono :D

marna

2012-04-09, 18:19
ojej.. za chwilę zaczną się ciskać na siebie "katole" i "antykatole" :-/
ostrzegam - będę warnować za niegrzeczne odzywki. bądźcie tak mili i trzymajcie się tematu jakim jest obrazek, a nie przekrzykiwanie się wzajemne.

sc...........la

2012-04-09, 18:29
pie**olicie, że nikt nie ma odwagi sprofanować islamu a na necie roi się od filmików, w których ludzie palą koran, śmieją się z mahometa i ostro krytykują muzułmanów i ich religię.

kaziolord

2012-04-09, 20:16
Nie wiem po co ta wojna ateiści vs katole ? różnica jest tylko taka że ateiści mają racje.

ostatni

2012-04-09, 20:37
kaziolord napisał/a:

Nie wiem po co ta wojna ateiści vs katole ? różnica jest tylko taka że ateiści mają racje.




jesteś takim autorytetem i ekspertem w kwestii orzekania czy bóg istnieje, jak twój tata był w kwestii antykoncepcji kiedy chciał zaliczyć jeden szybki niezobowiązujący numerek z twoją mamą

kaiel

2012-04-09, 23:05
co wy, juz na ściane lać nie potraficie !

Pener

2012-04-10, 00:06
widziałem ten obrazek w wyborczej... albo w tvn? sam już nie wiem, ale śmiałem się tak, że papieska kremówka wpadła mi do wódki
:trollencjusz: