18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Land Rover i Fiat Panda

Flodzia • 2020-12-23, 16:10

Ja już wybrałam :-D

Anper

2020-12-23, 19:39
Już się tam nie zesrajcie przez to, co i jak jeździ, i gdzie nie wjedzie.

TRQPL

2020-12-23, 21:43
Zbysław napisał/a:

mój sąsiad ma BMW Xdrive bmwf30



No to opie**ol mu kolbe

Tak to jest jak się nie zainwestowało w zimówki

ellsworth

2020-12-23, 21:51
Lololoney napisał/a:

Dlatego nie łapię koncepcji SUVów, samochód tak uniwersalny, że aż do niczego.... Jedynym plusem jest chyba tylko komfort...
Poza tym w teren tym nie wyjedziesz, bo jak widać za ciężkie w stosunku do "właściwości terenowych" (jakie im pozostawiono po przodkach), do miasta też nie za bardzo, bo weź znajdź miejsce + spalanie... W mojej ocenie samochód do przedłużania ch*jka...
(mówię ogólnie, bo jestem świadomy, że zdarzają się modele lepsze i gorsze)



Będziesz miał kilka lat więcej to docenisz, że w suvie nie musisz nurkować wsiadając, a potem dźwigać się wysiadając.

tropical

2020-12-23, 21:58
Widzę, że tutaj jak zwykle są sami znawcy tematu, z autami przednionapędowymi. Jeździłem Pandą 4x4 i wiem co to auto potrafi. Więc radzę wam zamilknąć tym razem :D

RadosnyRabarbar

2020-12-23, 22:30
Lololoney napisał/a:

Dlatego nie łapię koncepcji SUVów, samochód tak uniwersalny, że aż do niczego.... Jedynym plusem jest chyba tylko komfort...
Poza tym w teren tym nie wyjedziesz, bo jak widać za ciężkie w stosunku do "właściwości terenowych" (jakie im pozostawiono po przodkach), do miasta też nie za bardzo, bo weź znajdź miejsce + spalanie... W mojej ocenie samochód do przedłużania ch*jka...
(mówię ogólnie, bo jestem świadomy, że zdarzają się modele lepsze i gorsze)



Przy zderzeniu czołowym można przekonać się, że większe auto jest znacznie bezpieczniejsze.

TRQPL

2020-12-23, 23:37
ellsworth napisał/a:

Będziesz miał kilka lat więcej to docenisz, że w suvie nie musisz nurkować wsiadając, a potem dźwigać się wysiadając.



Przyznaje ci racje. Jak będę miał koło 70 'tki to bedę jeździł suvem tffu dziadowozem.

RadosnyRabarbar napisał/a:

Przy zderzeniu czołowym można przekonać się, że większe auto jest znacznie bezpieczniejsze.



Bezpieczniejsze jest teoretycznie auto cięższe a nie większe.

tropical napisał/a:

Widzę, że tutaj jak zwykle są sami znawcy tematu, z autami przednionapędowymi. Jeździłem Pandą 4x4 i wiem co to auto potrafi. Więc radzę wam zamilknąć tym razem



To jak przejedziesz się Dacia Duster w terenie to już w ogóle będziesz profesor offroad.

CoJaTamKurwaWiem

2020-12-24, 02:05
Lololoney napisał/a:

Dlatego nie łapię koncepcji SUVów, samochód tak uniwersalny, że aż do niczego.... Jedynym plusem jest chyba tylko komfort...
Poza tym w teren tym nie wyjedziesz, bo jak widać za ciężkie w stosunku do "właściwości terenowych" (jakie im pozostawiono po przodkach), do miasta też nie za bardzo, bo weź znajdź miejsce + spalanie... W mojej ocenie samochód do przedłużania ch*jka...
(mówię ogólnie, bo jestem świadomy, że zdarzają się modele lepsze i gorsze)



Kiedyś, jak wyjedziesz poza granice swojej gminy, to może będziesz mail okazję zobaczyć, że są miejsca na świecie, gdzie benzyna kosztuje ułamek tego co zarabiasz na godzinę, że ulice sa na tyle duże, że możesz jeździć czym tylko chcesz i się zmieścisz, że fajnie jest załadować do samochodu coswięcej niż tylko rolkę paieru toaletowego, że spalanie twojego samochodu nie ma raczej znaczenia, bo cenisz sobię wygodę ponad bycie oszczędnym Januszem no i na koniec, że inni ludzie mają inne zdnaie niż ty i sołtys z twojej wioski, który jest najbardziej wykształcony z twoich znajomych. Wszystko przed tobą! Wystarczy poczekać!
Pozdrawiam.


Lololoney

2020-12-24, 02:43
@up
Czyli trafiłem z potrzebą leczenia kompleksu małego ch*jka...

St...........on

2020-12-24, 03:06
Lololoney napisał/a:

Dlatego nie łapię koncepcji SUVów, samochód tak uniwersalny, że aż do niczego.... Jedynym plusem jest chyba tylko komfort...
Poza tym w teren tym nie wyjedziesz, bo jak widać za ciężkie w stosunku do "właściwości terenowych" (jakie im pozostawiono po przodkach), do miasta też nie za bardzo, bo weź znajdź miejsce + spalanie... W mojej ocenie samochód do przedłużania ch*jka...
(mówię ogólnie, bo jestem świadomy, że zdarzają się modele lepsze i gorsze)



I dlatego ch*ja wiesz o motoryzacji. Ten landrower spokojnie by sobie dał radę gdyby nie kierowca Janusz, który kupił w ch*j drogie auto a le nie umie nim jeździć i dodatkowo ch*jowe zimowe opony. Pierwsza sprawa, zapisnasz reduktor, jesli ma blokadę dyfra- zapinasz, właczasz dwójkę, prostujesz koła i nie ma ch*ja we wsi ,że niepojedzie. Spalanie? Wiesz ile pali diesel 2.0 w HDI? od 6 -do 9 l/100km przy 2 tonach masy więc skończ pie**olić, to nie matiz z cebulandii. a o przedłużanie ch*jka zapytaj kierowców bmw :amused:

TRQPL napisał/a:

Przyznaje ci racje. Jak będę miał koło 70 'tki to bedę jeździł suvem tffu dziadowozem.
Bezpieczniejsze jest teoretycznie auto cięższe a nie większe.
To jak przejedziesz się Dacia Duster w terenie to już w ogóle będziesz profesor offroad.



polska to jednak j***ny zacianek ,a ty jesteś tego niezbitym dowodem :amused: Przeciętny SUV, SUV nie crossoverek z polandii waży 2 tony , zbudowany jest na ramie a nie jak wasze paździerze na płycie :amused:

CoJaTamKurwaWiem

2020-12-24, 03:11
Lololoney napisał/a:

@up
Czyli trafiłem z potrzebą leczenia kompleksu małego ch*jka...



Nie Janusz- nie trafiłeś. Za to osłabiłeś mnie kompletnie. Nie ogarnąłeś nawet 5% tych kilku zdań.... jprdl....

koolowsky

2020-12-24, 09:32
woytasw napisał/a:

Wybierz dobre opony zimowe i problem z głowy



a gówno prawda. zimówki na śniegu nie wiele lepsze od letnich

Kontotylkonaharda

2020-12-25, 22:34
Radzę zobaczyć co Subaru w zimę robi z zakopanymi ciężarówkami