18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lampka baby z brodą

mi...........ji • 2012-10-20, 13:49
Tym razem bez brody, więc większość próśb sadoli zostało spełnionych nad wymiar.


Zl...........ny

2012-10-20, 17:35
dback napisał/a:

No bez jaj? Wynalazca? k***a geniusz taki a nie pomyślał o pilocie sterującym a przykleił wykałaczkę :facepalm2:



Dokładnie, też o tym pomyślałem, nie mówiąc już o tym, że mógł kabel zasilający puścić otworem w pojemniku. Z jednej strony ceni mu się, że się kształci i coś robi, z drugiej sprawia wrażenie partacza.

Krozpel

2012-10-20, 17:46
Baba z brodą to jeden z pozytywniejszych obiawów Polskiego internetu. Mam nadzieję że chłopak będzie rozwijał swoją pasję... no i że nie ciśnieniuje się za bardzo za swoją nieoficjalną ksywkę...

LICH0

2012-10-20, 17:49
Ciekawe gdzie się podziały jego włosy (:

teken

2012-10-20, 17:57
Dobrze, że się ogolił, bo wyglądał jak totalny pajac.
Teraz przynajmniej nie robi z siebie pośmiewiska wyglądem, może ludzie zaczną szanować jego filmy i zrobi coś fajnego ;p

Bridgwater88

2012-10-20, 18:10
wspolczuje mu choroby ale z drugiej strony Sadysci (o ile jeszcze jacys sa na tym portalu :| ) nie spinajcie dupy ze chlopak chory i ze odrazu piwko leci. Ja mialem 2 z matmy na koniec liceum i nikt do mnie reki nie wyciagal ;>

mi...........ji

2012-10-20, 18:22
Jestem "zdumiany" tym, że mój temat jest na głównej.

Teraz mogę się uważać z prawdziwego sadola!

Gińcie wszyscy, którzy komentujecie a nie macie filmu na głównej, jaaa tutej jestem w loży panów, buahahahaha

Zl...........ny

2012-10-20, 18:35
Bridgwater88 napisał/a:

Ja mialem 2 z matmy na koniec liceum i nikt do mnie reki nie wyciagal ;>



Ja bym ci rękę wyciągnął... batem k***a po plecach nieuku! Teraz cierp na łopacie 8-)

Corey_09

2012-10-20, 18:57
Dlaczego do ch*ja zgolił brwi?

rockface123

2012-10-20, 19:35
michji napisał/a:

Jestem "zdumiany" tym, że mój temat jest na głównej.

Teraz mogę się uważać z prawdziwego sadola!

Gińcie wszyscy, którzy komentujecie a nie macie filmu na głównej, jaaa tutej jestem w loży panów, buahahahaha



uklęknij przede mną i otwórz usta.. przed twym królem śmiertelniku.

ja przy tobie chyba adminem jestem 8-)

Pa...........ek

2012-10-20, 20:10
jak dla mnie to koleś ma k***a obłęd w oczach, psychol z polibudy:D

Ushiro Mawashi

2012-10-20, 20:15
michji napisał/a:

Tym razem bez brody, więc większość próśb sadoli zostało spełnionych



Mógłbyś to rozwinąć? :emo:

krzeminiak

2012-10-20, 21:26
Ma ktoś może schemat do takiej lampki :) ??

I_T_I

2012-10-20, 21:34
Ogólnie budowanie takich zabawek już od kilku lat jest nieopłacalnie i głupie (chyba ze tylko jako ćwiczenie na płytce testowej) szczególnie ze "konstruktor" nie zastosował żadnego sterowania bezprzewodowego a program jest biedny (dioda RGB z wbudowanym sterownikiem coś kolo 1zł wielkość 5x5mm) widziałem kilka konstrukcji tego kolesia i uważam ze jest on porostu gimbusem który nie ma kolegów i musi chwalić się w necie swoimi "konstrukcjami".

Zaraz dostane zjeby ale sam " konstruowałem " podobne rzeczy kilka lat temu i żałuje ze się nimi "chwaliłem".

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1570066&highlight=
https://www.youtube.com/user/MateuszITI/videos?flow=grid&view=0

BulletTime

2012-10-20, 22:11
Kuuurde, aż mi się przypomniało dzieciństwo, babcia na wsi miała taką lampkę, tylko podświetlane były szklane kwiaty.

Browar postawiony.