18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lambocepcja

~Velture • 2017-10-25, 08:33
Jak się ma za dużo hajsu to można i tak pograć... :shock:

Od 0:40 chyba, że lubicie grę wstępną to możecie posłuchać i obejrzeć.


Ja...........ro

2017-10-25, 15:25
@wy tu pierdu pierdu a ta forza 7 na xboxa kosztuje k***a 100 ojro! 100 ojro, 1/3 polskiej wypłaty :krejzi:
Już ch*j w te lambo ale jak kupuje gre za taki szmal to dopiero znaczy że jest dziany.

olo1990pl

2017-10-25, 15:25
Kurcze wszystko fajnie, ale mimo podłożenia pod przednie koła śliskich kocyków nadal będą naprężenia na układ kierowniczy.

Ogólnie to wygląda na jakiś gotowy KIT do przerabiania auta na pokazówkę targową.

EDIT:
Jakiś gość zrobił wersję "Bieda Edition" na bazie Raspberry Pi dla Chevrolet Volt. Malinka zbiera dane z OBD i potem emuluje kontroler podłączony do lapka z emulatorem N64.

LINK

Ale tutaj gość z Lambo podłącza bezpośrednio XOne przez złącze ethernet(?). Fake?

ProVVe

2017-10-25, 15:43
ja tam mam beke i wszyscy maja tu po trochu racji a za śmieszne komenty z dystansem zawsze browar :-D

Syn_Milionera

2017-10-25, 15:50
jbone napisał/a:


i chwalisz się czy żalisz?



Chwalę. Po to ją kupiłem żeby biedolom tyłki ściskało.

Kowal.

2017-10-25, 15:51
longlong7 napisał/a:

Fajnie, ale dupy niema widać



Gdyby mial to by sie tego nie dorobil :amused:

thewhitestar

2017-10-25, 16:04
Beznadzieja, myślałem że będzie jeździł po jakimś nurburgringu jednocześnie jeżdząc po nurburgringu

Majozen

2017-10-25, 17:03
Chyba wolałbym coś takiego



Ogólnie w Polsce jest firma, która robi symulatory tego typu na bazie kierownic Logitech G27 i wsadza w wybraną przez klienta deskę rozdzielczą. Najczęściej są to deski od E36 lub E46. Dodatkowo zegary na przykład od BMW można podłączyć tak, aby pokazywały parametry z gry, to znaczy prędkość i obroty. Kiedyś dowiadywałem się o cenę takiego zestawu, to najprostsze zaczynają się od 2 tysięcy (sama kierownica kosztuje tysia), a jak ktoś nie ma co robić z kasą, to jest zamocowania tego wszystkiego na ramie i podłączenia hydrauliki, aby symulować przeciążenia, koszt bagatela 25 tysięcy.

AN...........or

2017-10-25, 17:14
bloodwar napisał/a:

Ale koleś ma małego siura skoro stać go na Lambo a zamiast podrywać najlepsze sunie w mieście gra w gry.
To musi być tragedia mieć tyle hajsiwa i mieć małego siura, co byście woleli - mieć w ch*j hajsu i małego siura czy mieć dużego siura ale mało kasy?


To było pytanie retoryczne, nie musicie odpowiadać - ja wiem że nie macie hajsu i macie małe siury



Nie wiem co bym wolał z tych dwóch rzeczy co wymieniłeś (ok ... hajs bym wolał), ale na pewno nie chciałbym być typowym polakiem cebularzem, którego dupa ściska bo kogoś stać na Lambo.

jbone

2017-10-25, 18:16
Syn_Milionera napisał/a:



Chwalę. Po to ją kupiłem żeby biedolom tyłki ściskało.




no to ci nie wyszło bo nie ścisły mnie nawet kiszki.mam cie w dupie tak jak i miałem.możesz przejechać obok mnie swoją panamerą i nadal będziesz śmieciem.szacunek trzeba sobie wyrobić.drogie auto ci tego nie zapewni.

Ain

2017-10-25, 18:43
KLASA! Gość pokazał zdrowy rozsądek to raz. Czemu? Bo nie kręci filmików jak wieszości tutaj idol sk***iały Boguś w M1 i naraża innych uczestników drogi na srogi rozpie**ol czy też w konsekwencji śmierć... Dwa wykazał się niebanalną kreatywnością ogarniając to w ten sposób, chociaż pewnie zaraz znajdzie się co 2gi sadol który tak by podłączył swojego golfa III

Kooondor2000

2017-10-25, 19:59
Jaczuro skoro dla Ciebie 100 euro to 1/3 wypłaty to zmień szybko pracę bo Cię dymają jak szmatkę.

Bólu dupy nie ma co mieć. Dziwi mnie jazda po nim, że przerobił sobie na konsole. Pewnie w garażu ma jeszcze 7 podobnych, więc tego sobie przerobił, nie wiem w czym problem.

Syn_Milionera

2017-10-25, 20:27
jbone napisał/a:




no to ci nie wyszło bo nie ścisły mnie nawet kiszki.mam cie w dupie tak jak i miałem.możesz przejechać obok mnie swoją panamerą i nadal będziesz śmieciem.szacunek trzeba sobie wyrobić.drogie auto ci tego nie zapewni.



Pisze się "ścisnęło" a "Panamera" z wielkiej litery.

kopnijkota

2017-10-25, 20:38
Fajne, jęst wersja na sejczento?

Xerphis

2017-10-25, 20:58
No i prawidłowo! Całe szczęście, że swojej fantazji kierowcy rajdowego nie spełnia na publicznych ulicach.
Ja np. żeby spełnić swoje fantazje musiałem kupić GTA, bo nie stać mnie na porządne AK 47. No i Lambo rzecz jasna.

noir

2017-10-25, 23:11
Czy tylko ja tego skórwiela nienawidzę??