18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LALKA

wsiok • 2012-07-14, 23:08


Jeśli było to nie znalazlem a wrzucam bo daje troszke do myslenia :wisielec:

Mi...........an

2012-07-15, 00:31
Ja wiem? Jakoś nie dało mi do myślenia. Może dlatego, że siedzę mocno podpity w sobotnią noc po powrocie z imprezy przy kompie. k***a czy to już uzależnienie?

DR_DRE

2012-07-15, 01:07
@up to jakaś ch*jowa była skoro wróciłeś 30 min po północy ;)

Dobre imprezy kończą się o wschodzie słońca i nie koniecznie trzeba być naj***nym.

BamaBoyGRR

2012-07-15, 01:07
Misiekman napisał/a:

Ja wiem? Jakoś nie dało mi do myślenia. Może dlatego, że siedzę mocno podpity w sobotnią noc po powrocie z imprezy przy kompie. k***a czy to już uzależnienie?



hmm jest 1 w nocy, szybko Ci to poszło ;)

Mi...........an

2012-07-15, 12:50
grill u teściów... :roll:

takija

2012-07-15, 14:05
Dało do myślenia..... im więcej tapety na ryju tym większe ryzyko że morda sie zbije jak szklanka. Co prawda poj***ny wniosek ale chyba o to chodzi....

...ide zrobić kawe.

siwielec29

2012-07-15, 20:27
@up i sie zesraj, bo gowno przez Ciebie przemawia :D

a tak serio to (chyba) chodzi o wplyw szkielka na ludzi i to chyba na pewno ;)

takija

2012-07-15, 21:11
siwielec29 napisał/a:

@up i sie zesraj, bo gowno przez Ciebie przemawia :D

a tak serio to (chyba) chodzi o wplyw szkielka na ludzi i to chyba na pewno ;)



Po h*j ta agresja......

pi...........in

2012-07-15, 22:08
Morał jest krótki i niektórym znany: oglądaj pudło - będziesz poj***ny.

Pleso93

2012-07-15, 22:16
Za nic w świecie nie wiem o co tu chodzi...

Hanock

2012-07-15, 22:32
Cyba o to że człowiek w pogoni za pięknem jest gotów okaleczyć się itd. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem :)

kamilo960

2012-07-15, 22:40
Ja trochę inaczej, ale widzę, że jest wiele interpretacji.

TheColt

2012-07-15, 23:08
Przekaz prosty. Ogladasz tv w którym mówią ci co masz jeśc jak wyglądać i jakim być a ty podświadomie dążysz do tego niezwazając na konsekwencje, wydajesz pieniądze i gonisz za tym aby zarabiac wiecej i móc ich wydawac więcej (moze akurat tego o pieniądzach nie było w w/w filmie ale tez o to chodzi ;) . Ale nie wszytsko co w TV leci ma cie ukierunkowywac przewaznie puszczają jakiś chłam zeby uśpić twoją czujność. trzeba pamietać ze na kazdego działają inne treści, kazdy ma swoje ambicje zainteresowania fajnie to na filmie zostało ukazane masa tresci ale akurat do niej przemawiał wygląda jkiejś postaci z która łatwo było jej się utozsamić.
Dlatego nie oglądam TV :)

kurczak94

2012-07-15, 23:11
Mi się wydaje, że człowiek w pogoni za chorymi, wykreowanymi przez media ideałami, psuje siebie i jest w stanie poświęcić wszystko, nawet zdrowie bądź życie. I nie chodzi tu tylko o wygląd, ale ogólnie o zły wpływ TV na naszą psychikę, postrzeganie świata. Sprawia to, że chcemy więcej i więcej... aż bańka pęka i zostajemy bez niczego i bez nikogo w pobliżu. Sami jak palec w dupie murzyna na środku pustyni.

Im bliżej jesteśmy ideału, tym mniej idealni jesteśmy, ponieważ doskonali ludzie (choć tacy nie istnieją, ale prawie doskonali) są nudni.

Poza tym... w nawiązaniu do tematu. Wiecie co oznacza słowo idol (po jakiemuś tam, nie pamiętam już) ?

BAŁWAN

sauerps

2012-07-16, 00:39
przypomniała mi się animacja "koralina i tajemnicze drzwi" :) Podoba mi się to