18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buruniu

2010-12-06, 16:34
brakuje penisa

Shady_7

2010-12-06, 16:40
@up

to masz wielki problem, idź z tym do lekarza

jutro

2010-12-06, 17:30
Dlaczego ona nie ma penisa? Dlaczego ona nie jest w kuchni? Dlaczego to zdjęcie zostało zrobione Józefem Stalinem? Dlaczego ktoś zaraz napisze pode mną posta z hasłem "wyk***iaj" ?(nie nie napisze bo jak to zrobi to inni napiszą, że jest cipą bo zrobił to co ja chciałem żeby zrobił, chyba, że jest popie**olony i ch*j go to obchodzi, w sumie mnie to też ch*j obchodzi) Aha nie zapomnijcie napisać żebym przygotował się do kartkówki z religii i odrobił lekcje. Poza tym moi rodzice nie żyją, jakbyście chcieli na nich wrzucać. Aha babcia jeszcze żyje to na nią nawrzucajcie, że jest czarna i żeby zbierała bawełnę. Aha no i nie zapomnijcie, że ten post to suchar i jestem j***nym synem tego łysego co prowadzi "familiadę".

aveyron

2010-12-06, 17:43
@up
No widzisz?? .. po ch*j tyle pisania? - i tak wszyscy mają Cię w dupie :D

Mr.Drwalu

2010-12-06, 17:47
jutro napisał/a:

Dlaczego ktoś zaraz napisze pode mną posta z hasłem "wyk***iaj" ?



Wyk***iaj :thisissadistic:

Stachu Wichura

2010-12-06, 18:20
jutro napisał/a:

Dlaczego ona nie ma penisa? Dlaczego ona nie jest w kuchni? Dlaczego to zdjęcie zostało zrobione Józefem Stalinem? Dlaczego ktoś zaraz napisze pode mną posta z hasłem "wyk***iaj" ?(nie nie napisze bo jak to zrobi to inni napiszą, że jest cipą bo zrobił to co ja chciałem żeby zrobił, chyba, że jest popie**olony i ch*j go to obchodzi, w sumie mnie to też ch*j obchodzi) Aha nie zapomnijcie napisać żebym przygotował się do kartkówki z religii i odrobił lekcje. Poza tym moi rodzice nie żyją, jakbyście chcieli na nich wrzucać. Aha babcia jeszcze żyje to na nią nawrzucajcie, że jest czarna i żeby zbierała bawełnę. Aha no i nie zapomnijcie, że ten post to suchar i jestem j***nym synem tego łysego co prowadzi "familiadę".


zapomniałeś napisać że jesteś przede wszystkim gimbusem!
WON!

barondaniello

2010-12-06, 18:24
Hehe, napisał tak, że niby mu nie zależy, wszystko mu jedno, ale pewnie podniecił się jak to pisał i teraz ciągle odświeża stronę i liczy na piwka.

bumcyb

2010-12-06, 18:49
Chcę to! Fajna c*pka.

Buruniu

2010-12-06, 18:50
Shady_7 napisał/a:

@up

to masz wielki problem, idź z tym do lekarza



To sp***alaj.

W

2010-12-06, 18:51
jutro napisał/a:

Aha nie zapomnijcie napisać żebym przygotował się do kartkówki z religii i odrobił lekcje. Poza tym moi rodzice nie żyją, jakbyście chcieli na nich wrzucać. Aha babcia jeszcze żyje to na nią nawrzucajcie, że jest czarna i żeby zbierała bawełnę. Aha no i nie zapomnijcie, że ten post to suchar i jestem j***nym synem tego łysego co prowadzi "familiadę".


chcesz o tym porozmawiać?

Dildo

2010-12-06, 19:08
ta lalka ma idealną figure :wow: lubie jak dziewczyna sie wypnie to jej kosci dupne wystają

matx

2010-12-06, 19:27
@jutro
Allah Akbar! Jeeeeb!