18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łakomczywa pirania

Samuraj01 • 2013-01-30, 23:30
Nawet się nie podzieliła :lol:



Dla niecierpliwych akcja od 0:15 :jezdziec:

Sfash

2013-01-31, 12:07
A jakby tak to usmażyć i podać z cytrynką? :D

clipper

2013-01-31, 16:16
@Ginekolog Ryba mięsożerna żywi się czym? Roślinami? W dodatku to jest łańcuch pokarmowy. Pająkowi dasz sałatę tak? Albo nasypiesz mu Pedigree. A my ludzie to co? Nie zabijamy zwierząt? Drób, wieprzowina, wołowina... Chyba że żyjesz z myślą że jesz to co samo zdechło.


A to są ryby Pacu, Piranie mają dolną szczękę wysuniętą.

kokz666

2013-01-31, 17:00
Głos mozecie wyłączyć

chlop

2013-01-31, 17:11
Dzemik napisał/a:

up@ Idź odwiedź szkołę, już czeka nauczycielka ze słownikami.


no widzisz słoneczko mam tablet i nie ma polskich liter

Belzedup666

2013-01-31, 19:38
Coś mi się zdaje że to Skierniewice i sierżant Umiński.

sombrero

2013-01-31, 20:29
Samuraj01 napisał/a:

Łakomczywa


co to wogóle za słowo -_-

Kaef

2013-01-31, 23:01
ScrappyCoco napisał/a:


Tak już jest kochana na tym świecie, ze istnieje łańcuch pokarmowy i to, że jedne zwierzęta żywią się innymi to nie jest sadyzm. Co jest gorsze poświęcenie żywego organizmu, czy śmierć głodowa innego?

To jest misiu za małe akwarium i wygłodzone ryby, tu nie ma łańcucha pokarmowego ani natury. Jakbyś był trzymany w za małej klatce i nie karmiony to też byś gówno jadł jakby Ci ktoś wrzucił.

T0B1

2013-01-31, 23:02
Ginekolog napisał/a:

Ciebie debilu to powinni powiesić za dodanie tego filmu. Tego co wrzucił szczura do akwarium powinno sie tam wsadzić na 3 zdrowaśki. Ot co !!! Precz z sadyzmem nad zwierzętami, a ludzi to nawet można ćwiartować żywcem. Pozdrawiam :)


Ja pie**ol... :homer: a myślisz, że w jaki sposób działa natura? Przyroda jest brutalna, tygryski wpieprzają zebry, aligatorki jakieś bawoły czy co tam podejdzie do rzeki, a piranie inne rybki. A że zamiast rybki była mysz... ocalała jakaś inna rybka, mówi się trudno. Na National Planet ani Animal Planet jednak nie pokazują krwawych scen z przyczyn oczywistych więc nawet nie masz jak tego sprawdzić nerdzie.

Entej

2013-01-31, 23:05
k***a do tego nadaje sie tylko jedna piosenka Exodus - Piranha !

jabolowy-jazzman

2013-01-31, 23:29
zawsze szkoda mi tych myszy. w naturalnym środowisku takie zdarzenie nie miałoby miejsca. nie rusza mnie jak jakiś jastrząb czy sokół rozrywa takiego gryzonia, nawet jakby się w jego wnętrznościach miał wymazać, ale jest coś chorego i niepokojącego w ludziach, którzy wrzucają taką mysz do wody "na żywca" jako karmę, nie dając gryzoniowi żadnych szans. W sumie nie jest to sadystyczne a podpada pod dewiację. Nie zdziwię się, jeśli po jakimś czasie klienci do tego fapią. Nie ma piwa, wrzućcie walkę gryzoni, gdzie obydwoje mają szansę, to browar poleci. Rzekłem.

snik0

2013-02-01, 07:25
chlop napisał/a:


no widzisz słoneczko mam tablet i nie ma polskich liter


trza było nie kupować chińskiego gówna, a jak jakimś cudem masz coś markowego z polskim menu to polskie znaki masz przytrzymując odpowiadającą mu literkę np trzymasz "a" i piszesz "ą"

SrogiSrom

2013-02-01, 12:44
Hehe mój pająk tyle się nie pie**oli z myszką ;)

dominik_nufc

2013-02-01, 19:53
Ciebie też bym wj***ł do basenu z aligatorami. Związanego. Stałbym na brzegu z zegarkiem w ręku i liczył Ci czas...

rusofil

2013-02-02, 14:09
Zobaczyłam ten z dupy wzięty tytuł i z góry wiedziałam, że piwa nie będzie. Znasz ty k***a polski?