18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

lądowanie

nowynick • 2018-04-13, 11:03
Wspomagane lądowanie A320 we mgle w Warszawie.

zwierzak30

2018-04-13, 22:33
A tam pie**olenie o szopenie.Niech zadzwonią do Audi i pogadają o abgrejdzie.

kenzol

2018-04-13, 23:56
nowynick napisał/a:


Ludzie sami na nich głosują w zasadzie tylko z powodu wiary w zamach (no i 500+)


Ile jeszcze można słuchać tego pie**olenia i lamentów o tym śmieciowym zasiłku w wysokości 120 euro na miesiąc?

edek.bajzel

2018-04-14, 03:17
ciekawe dlaczego ruscy zabrali ILS, krótko przed lądowaniem Polskich samolotów na tym gównianym lotnisku

MakKfacz

2018-04-14, 11:30
kenzol napisał/a:


Ile jeszcze można słuchać tego pie**olenia i lamentów o tym śmieciowym zasiłku w wysokości 120 euro na miesiąc?



Nie wiem, może dlatego, że niepotrzebnie obciąża budżet, a Polska jest ubogim krajem w którym nie ma kasy na podstawowe działanie socjalistycznego państwa (służba zdrowia, emerytury).

MrBanankiewicz

2018-04-14, 13:46
nowynick napisał/a:



ile lat trwała paranoja po katastrofie CASY pełnej oficerów? Po 87 osobach w tym Annie Jantar w Koperniku?

Ludzie sami na nich głosują w zasadzie tylko z powodu wiary w zamach (no i 500+), bo w chwili katastrofy to mieli poparcie nie dające im szans przekroczyć progu wyborczego. Nakręcają ludzi na jakiś zamach, nie zastanawiając się, że jeśli ktokolwiek zyskał na śmierci Lecha to tylko PiS.

Zresztą Tupolew też miał ILS, wystarczyło wybrać normalne lotnisko a nie jakiś skansen XX wieku i nie było by żadnej tragedii, no ale ktoś mógłby nie zdążyć dojechać na czas...



Ty j***ny ignorancie. Nie wiem dlaczego się rozj***li, ale wiem jedno jeśli ktoś na tym zyskał to nie pis a po. Wystarczy przeanalizować działania powców zaraz po katastrofie. Ale nie po co cokolwiek analizować.
Przecież wszystko wiadomo prawda?
Ruscy zbadali
PO przypilnowało
przecież nie kłamali..

MakKfacz

2018-04-14, 16:18
MrBanankiewicz napisał/a:



Ty j***ny ignorancie. Nie wiem dlaczego się rozj***li, ale wiem jedno jeśli ktoś na tym zyskał to nie pis a po. Wystarczy przeanalizować działania powców zaraz po katastrofie. Ale nie po co cokolwiek analizować.
Przecież wszystko wiadomo prawda?
Ruscy zbadali
PO przypilnowało
przecież nie kłamali..



Kolejny "asystent" macierewicza?

el...........ss

2018-04-17, 01:44
Zabrali wrak, bo Putin nie jest debilem i wiedział, że jeśli odda desperatom wrak, to zaraz znajdą się takie macierewicze, co znajdą tam k***a związki atomowe i będą próbowali głośno szczekać, żądając jakiejś rekompensaty. Putin nie miał żadnego interesu w zbijaniu tupolewa. Niektórzy ciągle nie potrafią zrozumieć, że w całej tej żydowsko-amerykańsko-rosyjsko-komunistyczno-europejsko-ch*jwiecojeszczesko-politycznej scenie Polska jest tylko małym, nic nie znaczącym pionkiem. Szukacie propagandy tam, gdzie jej nie ma. Skupcie się lepiej na tych, którzy rozpie**alają nasze podatki na jakieś swoje nawiedzone obrzędy odbywające się co miesiąc oraz na tym, co przechodzi pod stołem, gdy robi się afery o jakichś smoleńskach/zakazach aborcji/etc. kościelno-polityczna, pisowska mafia




Wyzwiska w moją stronę typu: lewak, komunista, platformowiec, syn ubeka za 3...2...1...