18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ładne życzenia świąteczne...

Big_Macintosh • 2013-12-25, 16:36
Sytuacja z dzisiaj. Idę sobie około południa i w pewnym momencie zauważam panią z dzieckiem. Pani owa (lat na oko ponad trzydzieści) idzie tylko w samej bluzeczce, a było dość zimno. Po drugiej stronie ulicy zaś zaparkowany był samochód (na który na początku nie zwróciłem uwagi) z którego wychodzi, powiedzmy sobie pewien "jegomość".
Na widok owego pana, wspomniana wcześniej pani staje w miejscu, wręcza dziecku jakiś pakunek i czym prędzej chce odejść, ale owy pan w takie słowa się odzywa:

- Wracaj tutaj ku*wo zdradziecka, co uciekasz?
- Nie chce patrzeć na takiego sku*wielca!
- To ty się puściłaś, jesteś gównianą matką!
- To ty jesteś gównianym ojcem!

W tym momencie pani śpiesznym krokiem odchodzi, dzieciak podchodzi do samochodu, a (tak myślę) jego ojciec, drze się używając takich słów: "Jesteś zerem, rozumiesz? Jesteś zerem". A po kilku powtórzeniach tej frazy, z jego ust padają takie świąteczne "życzenia": "I życzę ci ch*ja na święta!".
:idzwch*j:

Ma...........os

2013-12-27, 02:26
necrofallus8 napisał/a:

Lepiej być z Radomia niż z sosnowca...



Lepiej być z Sosnowca niż modlić się o powrót adasia swojego pana od gwałtu anala i lizać mu Dupę po wsze czasy szfabskim ozorem zabij se frele na klatce sch.

Z matury daje Ci "wróć do tych co się właśnie urodzili " -99999999

ulifont

2013-12-27, 09:53
MadQlos co ty pie**olisz? Poza tym sosnowiec ciężko przebić, no chyba ,że bytom wkroczy do akcji