18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat polskiej młodzieży

pytolsky • 2022-05-06, 15:51
Mądrej to aż miło posłuchać:



Tak to już jest, jak sól tej ziemi nie przyswoi wiedzy o przecinku i jego zastosowaniu.

Halman

2022-05-06, 15:53
pytolsky napisał/a:

Tak to już jest, jak sól tej ziemi nie przyswoi wiedzy o przecinku i jego zastosowaniu.



nie pie**ol k***a do ch*ja...

hdposter

2022-05-06, 16:12
Łezka kręci się w oku jak się widzi jak 500 plus szybko rośnie.

JanJankowski

2022-05-06, 16:13
Niezła penera rośnie. Degrengolada tfu!!!

PentagramOdDiabła

2022-05-06, 16:23
Jestem ze Stargardu. Mieszkam na ul. Limanowskiego. Dookoła ulice Żeromskiego, Okrzei, Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Brzozowa, Rzeźnicza, Kochanowskiego, Słowackiego, Reja, Nadbrzeżna...Wszędzie gdzie nie pójdziesz takie same klimaty są. Ogólnie cały Stargard to patologia. Nagapiłem się na to solidnie. Dziękuję za uwagę.

RYHOO

2022-05-06, 16:32
przynajmniej jak przyjdzie wam kiedys ochota nasrac do ryja to za 10 złote bedziecie mieli wybór

Payan

2022-05-06, 16:36
Ale oni kurma mają k***a problemy, k***a.

maxkulczyk

2022-05-06, 17:13
PentagramOdDiabła napisał/a:

Jestem ze Stargardu. Mieszkam na ul. Limanowskiego. Dookoła ulice Żeromskiego, Okrzei, Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Brzozowa, Rzeźnicza, Kochanowskiego, Słowackiego, Reja, Nadbrzeżna...Wszędzie gdzie nie pójdziesz takie same klimaty są. Ogólnie cały Stargard to patologia. Nagapiłem się na to solidnie. Dziękuję za uwagę.



Urzekła nas twoja historia, muszę przyznać ze gdyby taki mały szczegół ze nie wychodzisz z piwnicy, to wszyscy by ci uwierzyli, a tak to lipa !

Diomedes

2022-05-06, 17:22
....kurde całkiem jak ruskie patole....a nie czekaj....przecież to Polska. Jednak jak niewiele jedni i drudzy "postsłowianie" się od siebie różnią.

TrzyDwaJeden

2022-05-06, 18:50
Kolejne pokolenie roszczeniowych kurewek które będzie opie**alać czarne berła w nadziei na 500+. Jeszcze nie wiedzą ile gówniaków będą musiały napłodzić żeby "godnie" żyć . Przynajmniej na poziomie obecnych beneficjentek socjalu

PentagramOdDiabła

2022-05-06, 19:02
maxkulczyk napisał/a:

Urzekła nas twoja historia, muszę przyznać ze gdyby taki mały szczegół ze nie wychodzisz z piwnicy, to wszyscy by ci uwierzyli, a tak to lipa !



Tak, tak Mordencjusz. Jestem piwniczak. Masz rację. Polać Ci? Generalnie każdy użytkownik tego forum to piwnica i nic więcej.. pie**ol się cwe*u.

planet

2022-05-06, 20:17
:-D


ARock

2022-05-06, 20:26
Myślałem, że pan Vega nowy film kręci :mrgreen:

ruddie

2022-05-06, 20:50
PentagramOdDiabła napisał/a:

Jestem ze Stargardu. Mieszkam na ul. Limanowskiego. Dookoła ulice Żeromskiego, Okrzei, Wojska Polskiego, Piłsudskiego, Brzozowa, Rzeźnicza, Kochanowskiego, Słowackiego, Reja, Nadbrzeżna...Wszędzie gdzie nie pójdziesz takie same klimaty są. Ogólnie cały Stargard to patologia. Nagapiłem się na to solidnie. Dziękuję za uwagę.



Rzadko jeżdżę do Niemiec, ale urzekła mnie Twoja historia

silwerbalk

2022-05-06, 22:08
Do pieca z nimi w ch*j .... Obie albo całą grupę ... :roll: