18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat Narodu wraca na kwarantannę...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-03-20, 18:46
Kwiat Narodu wraca do kraju, by poddać się dobrowolnej kwarantannie...




demo15

2020-03-20, 20:17
Niestety przez takie osobniki ludzie na zachodzie mają wyrobioną opinię o Polakach.

siwybis

2020-03-20, 20:26
Polactwo w mordę cwe*one.

InnyName

2020-03-20, 20:35
"Bo boisz się"
Też bym się bał.
10 typa i jedna upośledzona, zajebiesz upośledzonej i nagle rycerze się włącza do akcji. Przecież takie k***iszcze są pod ochroną bo kobiety bić nie można. Ale jak rycerze widzą jak sąsiad napie**ala żonę i dzieci od 5 lat w bloku to nagle miecza im brakuje

Kosmodysk

2020-03-20, 20:44
w tym busie to czasami nie siedział Laola?

SirMajkel

2020-03-20, 20:44
mogliby ich już nie wpuszczać... nigdy.

ProVVe

2020-03-20, 20:45
Pamiętajcie, że UK teraz taki szrot chce wyrzucić i właśnie to będzie wracać... Co bardziej pracowici lub z wykształceniem zostana zatrzymani... A to ścierwo będzie k***a udawać gwiazdę w PL... W UK właśnie po takiej kwiecistej mowie poznawałem "rodaczki"...

DmNQ

2020-03-20, 22:12
Żadnego nie powinni wpuścic, bydło pracujące na czarno.

tarcer123

2020-03-20, 22:21
A pozniej wypolerowala im instrumenty i byla dumna ze chlopcy ja tak wychwalaja. Moze nawet.piwo jej dali...

:idzwch*j:

Attero132

2020-03-20, 22:21
Ja idąc do roboty już zauważyłem na ulicach większe stężenie patologii i marginesu...

Je...........ik

2020-03-20, 22:24
HAL9000/2 napisał/a:

Światowa awangarda polskości, crěme de la crěme patologi społecznej zjeżdża z dochodowego zmywaka po darmową opiekę medyczną...



Tu jest nad czym k***a zapłakać, ch*j W DUPĘ WSZYSTKIM KTÓRZY sp***OLILI Z KRAJU I PSIOCZYLI NA POLSKĘ A TERAZ OBSRANI. WRACAJĄ DO KRAJU HAHAHA ch*j WAM W OKO NYGUSY

SirMajkel napisał/a:

mogliby ich już nie wpuszczać... nigdy.





ProVVe napisał/a:

Pamiętajcie, że UK teraz taki szrot chce wyrzucić i właśnie to będzie wracać... Co bardziej pracowici lub z wykształceniem zostana zatrzymani... A to ścierwo będzie k***a udawać gwiazdę w PL... W UK właśnie po takiej kwiecistej mowie poznawałem "rodaczki"...


DannUT

2020-03-20, 22:38
To jest ślachta, ktora ludzi uczciwie pracujących i odprowadzających złodziejskie podatku w PL wyzywała od biedaków cebularzy itp. A teraz w obliczu plandeki i możliwości zarażenia się wracają do tego "ch*jowego kraju" bo co, a no bo leczenie za granicą kosztuje tyle, że ich móżdżki nie ogarnąć więc wolą na NFZ czyli pieniądze biedakow, cebuli......

To jest ślachta, ktora ludzi uczciwie pracujących i odprowadzających złodziejskie podatku w PL wyzywała od biedaków cebularzy itp. A teraz w obliczu plandeki i możliwości zarażenia się wracają do tego "ch*jowego kraju" bo co, a no bo leczenie za granicą kosztuje tyle, że ich móżdżki nie ogarnąć więc wolą na NFZ czyli pieniądze biedakow, cebuli......

To jest ślachta, ktora ludzi uczciwie pracujących i odprowadzających złodziejskie podatku w PL wyzywała od biedaków cebularzy itp. A teraz w obliczu pandemii i możliwości zarażenia się wracają do tego "ch*jowego kraju" bo co, a no bo leczenie za granicą kosztuje tyle, że ich móżdżki nie ogarnąć więc wolą na NFZ czyli pieniądze biedakow, cebuli......

rchemik

2020-03-20, 22:43
czemu żeśnie wylaz :P

Praxis

2020-03-20, 22:59
krisman1981 napisał/a:

Elita polskości zagranicą jednak prawdę mówią że wyjechała tylko patologia która w kraju sobie nie radziła



Mentzen też był na emigracji. Znajomy milioner również, więc ja bym tak nie generalizował.

se...........ed

2020-03-20, 23:24
Aa tam r*chać jej się chce i pajacuje przed zmywako lujami :D

jazeck

2020-03-21, 01:44
Wrocki jak ch*j. Patomamy z bomebloky cfelujo na kwadracie.