18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kwiat młodzieży w bibliotece

Don_Beck • 2019-09-16, 23:13


Nie posiadam więcej info

mikolab1891

2019-09-17, 08:13
Loaloa napisał/a:

Zaleciłbym kurację pastylką z ołowiu, ale że mafia lekowa wywiozła wam większość medykamentów, można typa zatłuc szpadlem.





SupremeLeader napisał/a:

Nie sądziłem że kiedyś to się stanie, że kiedyś się z Tobą zgodzę.... zdejmę teraz czapkę z głowy bo to wiekopomna chwila. Loaloa (werble) Masz piwo!



Mam żelazne zapasy ołowiu - spokojnie ;)

edmund

2019-09-17, 08:38
j***ny debil, mógł się sp***olić z tej drabiny

GloomyUndertaker

2019-09-17, 08:51
k***a, a mógł go lekarz na beton upuścić przy porodzie. Na ch*j to coś oddycha?

bodzio667

2019-09-17, 09:04
Bo kiedyś było więcej chłopaków z jajami i to koledzy prostowali patusów.

BrunerOvned

2019-09-17, 10:32
Bezrobotny szlachcic po wyższej szkole robienia hałasu....

silwerbalk

2019-09-17, 10:57
Co to k***a za gamoń..... :roll: zapytał bym się go czy stary go w nocy odwiedza i czy musi teraz to odreagować

Perhydrol

2019-09-17, 11:18
Rozj***ć takiego to mało, do spalenia razem ze starymi.
Ewentualnie wrzucać na gonitwy byków jak w filmiku poniżej :P

Bushido21

2019-09-17, 11:32
Loaloa napisał/a:

Zaleciłbym kurację pastylką z ołowiu, ale że mafia lekowa wywiozła wam większość medykamentów, można typa zatłuc szpadlem.



Wracaj już do mycia garów.

Policeman

2019-09-17, 11:32
Przyznam, że nie mogę doczekać aż to zero życiowe, te ścierwo [ludzkie?] będzie za kilka lat grzecznym głosikiem mówić dzieńdobry, dowiedzenia na jakimś parkingu albo będzie pytać jakie frytki chcę w macu. To i tak optymistyczny wariant. Zapewne wypie**oli przed zaliczeniem zawodówki na jakiś zmywak w anglii, gdzie chlejąc tani alko i biorąc tanie dragi straci wszystkie zęby jeszcze przed 30-tką. Zar*cha w życiu jedynie kilka grubych kurew z syfilisem i ropą odbytniczą. To też jest optymistyczny wariant, myślę, że najprędzej cwaniak pójdzie na jakąś "robotę", kogoś napadnie, zostanie złapany, sprzeda znajomych. I będzie dostawał w celi wpie**ol i będą go cwe*ić - a i tak myślę, że to będzie jego optymalne osiągnięcie życiowe. Gdyby mnie dopuścili na długość ręki do tego gnojka...

Cryo

2019-09-17, 11:53
W szkołach pod każdym biurkiem powinien być czerwony guzik. Po wciśnięciu wpada grupa ochroniarzy, śmiecia butują, a później całą patologiczną rodzinę wywożą na Śląsk do ciężkich robót.

fieryangel

2019-09-17, 12:14
Szkoda ze tego typu podludzie są bezkarni. Powinno się wyrywać takie chwasty dla dobra społeczeństwa.
Widać że babeczka nic nie może zrobić w tej sytuacji... Żenada.

banior

2019-09-17, 12:35
"Biore cie na napad..."-to po śląsku? Ja pie**ole...

Andrzejas

2019-09-17, 14:17
I to jest moment, kiedy prawo powinno się uchylać. Proszę podać personalia tego śmiecia, żeby każdy mógł go gnoić do końca jego dni. ch*ja mnie interesuje, czy mu przejdzie, czy kiedyś będzie przykładnym obywatelem tego świata... ch*ja mnie interesują też jego krewni. Są współwinni. Niech cierpi i marznie w głodzie codziennie dostając wpie**ol od innych!