18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kutas w potrzasku

~Faper Noster • 2017-11-06, 00:57
ku*as prysnął, jednak dosięgnęła go ręka sprawiedliwości. Będzie musiał stanąć przed sądem.


Lysack

2017-11-06, 01:17
Obserwuję na fb kilka profili, które codziennie zamieszczają artykuły z gazet z lat 20-30.

Zawsze mnie rozpie**ala nawiązywanie w tytułach do nazwisk :D Do tego jeszcze w co drugim artykule pojawia się wątek żydowski, bo było ich wtedy jak kolorowych w Paryżu. Tym samym mamy artykuły, że "Icek nie minął się z Prawdą", gdzie okazuje się, że przyj***ł dorożką w Alojzego Prawdę. Albo "Wódka przyczyną zgonu", gdzie w artykule czytamy, że Antoni Wódka w rodzinnej awanturze zabił swojego zięcia.


Dr0mg

2017-11-06, 03:42
@Lysack to były tematy a nie "czyja to dupa" ta ma jakąś torebkę, tamten trzyma kredens. miałem temat kronik kryminalnych z Lublina powiem ci że przewalenie 200 stron w poszukiwaniu perełek to było coś :D
1931-08-07
Walka o klucz od strychu
Weronika Koczak pokłóciła się z sąsiadką o klucz od strychu, ponieważ chciała rozwiesić bieliznę.
Zdenerwowana sąsiadka w trakcie kłótni zadała Weronice Koczak cios nożem w rękę. Poszkodowana udała się na pogotowie.

cucho

2017-11-06, 08:51
Ale zauważcie, że nie wtedy nie było żadnej cenzury. Jeżeli coś zrobiłeś złego to byłeś publicznie napiętnowany. Moim zdanie jest to bardzo dobre, ponieważ wszyscy wiedzieli,że zj***łeś... A nie teraz Mariusz T., Hannilbal L., Kajetan P.
Kara musi być taka,żeby przez całe życie uczyła....

-_..........._-

2017-11-06, 10:20
Nareszcie się wyjaśniło, skąd ród Halickich - niezarejestrowanych uber-lobbystów handlarzy nieruchomościami.

Dr0mg

2017-11-06, 11:10
@cucho a wiesz że to przetrwało do dziś tyle że w wojsku, kilka razy byłem świadkiem na rozprowadzeniu brygady czytania takich ogłoszeń np chorąży jaś fasola syn montego z jednostki X w koziej trąbce z pomocą 2 szeregowych bolka i lolka przez okres 3 lat skradli 5000L oleju napędowego za co dostali kare taką i taką. ale nie zawsze, mój faworyt pozostał anonimowy -kierowca karetki który bodajże w Drawsku na pace przewoził bliżej nieokreśloną grupę osób uzbrojoną w zapasy browaru, wódy i kiełbasy a dupnęły ich żetony do rutynowej a kary niestety nie pamiętam

Promek

2017-11-06, 17:41
Alez wacpan mial ch*jowe nazwisko...

Eddies

2017-11-06, 19:06
Panie, widzi Pan tam es na końcu?

naczelny1

2017-11-06, 20:51
Za opis masz wielkie piwo.

Fdslatghdlks

2017-11-10, 21:52
Teraz już wiadomo aby uważać na Halickich...