18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KURWA !

matiqq • 2013-05-07, 22:23
Cześć Sadole,

Wiem, że to nijak ma się do użynania głów i stepowania szpikami po jądrach, ale jest to moja osobista Tragedia z dziś, a dokładniej stało się to około godziny 17.30 w Niemieckim mieście Suhl w którym mieszkam wraz z rodzinką.















E38 zajęła się ogniem w czasie stania na światłach,
z początku dym był rzadki i pół przeźroczysty więc nie zainteresował mnie zbytnio gdyż padał deszcz a ja miałem ładnie przepędzony wydech więc pomyślałem, że to woda sobie paruje, lecz po kilkunastu sekundach, kiedy dymek zrobił się ognisto czerwony wykrzyknąłem "k***A, wypie**alać z samochodu" (tak, powiedziałem tak do syna i żony która powinna siedzieć w kuchni, ale nie bo Kaufland...).
Jako, że to w Niemczech, gdzie ni ma obowiązku wożenia gaśnicy, to żaden pie**olec nie posiadał takiej... poza jednym miłym panem z "jedno kilogramówką", którą zdusił ogień na jakąś minutę, przez co straż autostradowa zdążyła przejechać te kilka set metrów od autostrady do mnie i pomóc w gaszeniu... zgasić po prostu.

Pewnie pojawi się pytanie o to dlaczego ja nie gasiłem więc odpowiem poniżej:

Pech chciał, że kilka dni wcześniej moja jedno kilówka została zostawiona w garażu powodem transportu wielu pierdół, które potrzebowałem na warsztat do złożenia Golfa klienta...
Tak więc jedyne, co miałem to "jednostrzałówka", która nie poradziła sobie nawet z pokonaniem drogi od nerki do lampy (maski nie wolno k***a otwierać, jak się jara pod nią...).

Najbardziej szkoda mi samochodu, gdyż nie była to zabawka z Otomoto za dwadzieścia tysięcy lecz coś co kocham, coś na co wyj***łem jakieś pięćdziesiąt tysi z powodu pasji oraz ubustwiania tego modelu. Co gorsza, nie miałem AC, gdyż skończyło się jakiś czas temu, a ja wykupiłem na kwartał zwykłe AC, gdyż planowałem małą przeróbkę (Kompresor z Mercedesa) i nie miałem zamiaru ujeżdżać buni...

Wyszło jak wyszło, jest mi Kurewnie przykro i z łezką pod okiem dodaję ten Temat.

PS. Prawdopodobnym winowajcą jest lampa, a dokładniej Xenon, ale to okaże się za jakiś czas, jak już wypieprzę resztki z pod machy.

oozyxak0o

2013-05-08, 07:42
Piękne macie drogi.

matiqq

2013-05-08, 08:04
oozyxak0o napisał/a:

Piękne macie drogi.



zwykła ulica :)

PS. PO co to wrzuciłem tutaj?
-a po to, by ktoś rozsądny ruszył dupę jeżeli ma e38/e39 i sprawdził sobie lampy np.

chcecie to się śmiejcie jak ja na filmiku,
chcecie to płaczcie jak ja...
chcecie to się jebcie,
chcecie to scrollujcie dalej,
chcecie to nie lubię hejtu...
chcecie to idźcie na dz**ki ;)

PPS. Jeden z użytkowników podzielił się ze mną linkiem do filmiku, gdzie porównywane były żarówki philipsa z Chin z tymi pawdziwymi@
-Nie kolego, takiej żarówki to ja bym nawet w bagażniku nie woził.

Kolejny użytkownik napomniał o niebieskokameleonowej żarówce w kierunkach...
-Nie, to nie BMW 3er żeby takie pie**olstwo wkładać.

JUŻ dzwonił klient i zaraz jadę zobaczyć co da się zrobić,
ma on warsztat i jest mechanikiem, więc pomoże mi
rozebrać pozostałości i oszacować, ile by to teges.
Limit postanowiony mam maxx 15 000 zł na naprawę.


Kogo to interesuje-Pozdrawiam.

Krak

2013-05-08, 08:37
Ja....., jak można tak wyglądać???
PS. Przypominam, że to sadistic PL

konwas88

2013-05-08, 10:13
gaśnicę samochodową czy 1kg czy 2kg można wozić dla ozdoby. kilka lat temu spłonęło mi doszczętnie auto a zostało na nie wypryskane kilka takich gaśnic

ChomikAdrian

2013-05-08, 11:10
Trza było zdusić ogień cielskiem jak nie było gaśnicy.

swistakowski

2013-05-08, 12:04
Jaka tragedia?? ... to tylko bmw, szwabskie gówno.... wszystkie tak powinny skończyć :)

Purgen

2013-05-08, 12:21
Szkoda kwaśniaka. Ładna była :/

Ja w swoim aucie wożę 4kg w bagażniku ładnie do rozpórki udało się przymocować.

Anperis

2013-05-08, 14:08
Jak dla mnie to jest material na harda..

białywęgorz

2013-05-08, 16:30
Takie dwie kwestie do poruszenia...

1. Ile jechała straż na miejsce zdarzenia? :)
2. Też miałem taki przypadek. Z ojcem do W-awy jechałem, i jakieś 20 km. przed warszawą w jakiejś wsince się zajął samochód. Na szczęście gaśnica była, i zaraz po zauważeniu malutkiego dymku i poczuciu swądu palących się kabli ojciec wyskoczył (z gaśnicą, siedzi z lewej strony kierowcy pod siedzeniem, przy drzwiach - i tak powinno być WSZĘDZIE) nawet całej gaśnicy nie zużył i po kłopocie. Poszło zwarcie i jedyny koszt "pożaru" to zakup nowej gaśnicy i okablowania do akumulatora. I tak oto gaśnica za 60 PLN uratowała 10k PLN, bo AC też nie mieliśmy.

volden

2013-05-08, 17:47
Masz chłopie nerwy, ja bym tam stał na środku ulicy i płakał, śliczne autko, szkoda go.

matiqq

2013-05-08, 18:29
Erdo napisał/a:

Takie dwie kwestie do poruszenia...

1. Ile jechała straż na miejsce zdarzenia? :)
2. Też miałem taki przypadek. Z ojcem do W-awy jechałem, i jakieś 20 km. przed warszawą w jakiejś wsince się zajął samochód. Na szczęście gaśnica była, i zaraz po zauważeniu malutkiego dymku i poczuciu swądu palących się kabli ojciec wyskoczył (z gaśnicą, siedzi z lewej strony kierowcy pod siedzeniem, przy drzwiach - i tak powinno być WSZĘDZIE) nawet całej gaśnicy nie zużył i po kłopocie. Poszło zwarcie i jedyny koszt "pożaru" to zakup nowej gaśnicy i okablowania do akumulatora. I tak oto gaśnica za 60 PLN uratowała 10k PLN, bo AC też nie mieliśmy.



1. około dwóch minut
2. poruszyłem temat gaśnicy w opisie, normalnie wożę 6kg gaśnicę.
3.AC miałem, ale się skończyło, a ja nie wykupywałem bo miałem grube plany wobec buni.


Cytat:

volden



taka moja natura, strażak za odwagę i ogólne zachowanie wręczył mi dwa, 120 litrowe worki wypełnione płynną częścią samochodu (spalone części w sensie :)


PS.Autko wystawiam na sprzedaż w całości jak i na części.

PPS.Moja druga, Zielona e38 jest już skończona i czeka na tablice.

PPPS. zapomniałem dodać, że byliśmy w telewizorach normalnie ;D
pokazywali nas i na lokalnej i na regionalnej stacji telewizyjnej ;)

Japie**ole no... teraz szukać tylko drugiej podobnej.

tigerqaz

2013-05-08, 19:12
Toż to nie bmw tylko shl na tablicach pisze przecież :D

tranzystor

2013-05-08, 19:20
Trza było kupić z Otomoto za dwadzieścia tysięcy i mniej płaczu byłoby :-P