18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurski o Putinie w PE

Ek...........em • 2014-03-13, 06:56
Mały Hitlerek z KGB. :nazimaja:




seattle

2014-03-13, 07:46
masz to całe?

ok na początku głosu nie miałem teraz słyszę że ma jedną minute;P
pierwszy raz go słucham z uwagą, prawdę im powiedział

mrozekpl

2014-03-13, 08:03
seattle napisał/a:

masz to całe?

ok na początku głosu nie miałem teraz słyszę że ma jedną minute;P
pierwszy raz go słucham z uwagą, prawdę im powiedział


co Ty pie**olisz za przeproszeniem ?
gadał w Euroburdelandzie (nie wiem w jakiej instytucji UE ale w którejś napewno) -a każdy porządny obywatel, UE jak i wszystkie jej aspekty działania spuszcza w kiblu.
Ja mam w dupie ten Euroburdeloparlament bo oni gówno zrobią-Putin zakręci im gaz i Angela będzie ciągnąć.
Putin podk***i czymś bliski wschód i zaraz tam się znowu zacznie.
Putin w ciągu 15lat prezydentury zrobił z Rosji zajebiście mocny kraj.Tusk,Miller,Kaczyński,Komorowski,Kwaśniewski się chowają...
Ukraina ?
Kto jest prezydentem Ukrainy ?
Janukowycz .
A skoro prezydent (wybrany w normalnych wyborach) prosi o pomoc Rosję a Rosja chce mu tej pomocy udzielić to nie widzę powodu aby ONZ się wpie**alał.
Sam Janukowycz przyznał że prosił Rosję o pomoc militarną więc gdzie leży k***a problem ?
Utworzony rząd powinien zostać powieszony-dla zasady.
a P.Kurski niech przestanie (podobnie jak Tusk czy Sikorski) machać swoją szabelką bo skończy się to tragicznie.

Ek...........em

2014-03-13, 08:32
mrozekpl napisał/a:


Kto jest prezydentem Ukrainy ?
Janukowycz .
A skoro prezydent (wybrany w normalnych wyborach) prosi o pomoc Rosję a Rosja chce mu tej pomocy udzielić to nie widzę powodu aby ONZ się wpie**alał.



Kto jest prezydentem Ukrainy? Janukowycz.
Kto wydał rozkaz snajperom? Janukowycz.
Kto sp***olił z własnego kraju z ciężarówkami bogactw? Janukowycz.
Kto daje przyzwolenie obcemu wojsku na najechanie własnego kraju? Janukowycz.

Janukowycz to marionetka Putina. Zdrajca własnego narodu zasługujący na kulę w potylicę. On przestał być prezydentem gdy wydał rozkaz użycia ostrej amunicji przeciwko uzbrojonym jedynie w tarcze demonstrantom.




mrozekpl napisał/a:

Utworzony rząd powinien zostać powieszony-dla zasady.



:homer:



mrozekpl napisał/a:

a P.Kurski niech przestanie (podobnie jak Tusk czy Sikorski) machać swoją szabelką bo skończy się to tragicznie.



Machać szabelką trzeba, bo Putin dąży do odbudowy imperium. Gdy mu się uda to będziemy machać co najwyżej flagą - wpierw białą, a później czerwoną z sierpem i młotem.

alhazar

2014-03-13, 08:41
Cytat:

gadał w Euroburdelandzie (nie wiem w jakiej instytucji UE ale w którejś napewno) -a każdy porządny obywatel, UE jak i wszystkie jej aspekty działania spuszcza w kiblu.



Dobra, dobra. Może i UE nie jest najlepsza, ale musimy wziąć pod uwagę korzyści, które nam dała, np. szybszy rozwój gospodarki.

Cytat:

Ja mam w dupie ten Euroburdeloparlament bo oni gówno zrobią-Putin zakręci im gaz i Angela będzie ciągnąć.


Obecnie mamy podpisany kontrakt z Katarczykami na dostawę gazu przez okres 25 lat. Więc wolę dopłacić 5zł do wyższego rachunku, ale mieć za to wyj***ne na ruskie ścierwo. Gazu na świecie nie brakuje-kwestia ceny.

Cytat:

Putin w ciągu 15lat prezydentury zrobił z Rosji zajebiście mocny kraj.Tusk,Miller,Kaczyński,Komorowski,Kwaśniewski się chowają...


Wolałbyś komunę? Korupcję na niewyobrażalną skalę? W XXI wieku nie załatwia się problemów za pomocą czołgów i AK47.

mrozekpl napisał/a:

Kto jest prezydentem Ukrainy ?
Janukowycz .


Zrozum. Wyj***li go i tyle. Gość przekręcił państwo na miliardy dolarów, więc Ukraińcy mieli prawo się wk***ić. Powiedzieli dość i zrobili rozpie**ol (co nie do końca wyszło im na dobre).

mrozekpl napisał/a:

A skoro prezydent (wybrany w normalnych wyborach) prosi o pomoc Rosję a Rosja chce mu tej pomocy udzielić to nie widzę powodu aby ONZ się wpie**alał.
Sam Janukowycz przyznał że prosił Rosję o pomoc militarną więc gdzie leży k***a problem ?



Polityk z honorem odszedłby w ciszy i tyle. Ale,że jest to pazerna szmata to chce rządzić. Ukraińcy są tak wk***ieni, że szybciej pójdą na wojnę, niż pozwolą Janukowyczowi wrócić do władzy. Po drugie, Janukowycz jako polityk jest już pozamiatany. Nikt z normalnych krajów nie uważa go za partnera do rozmów. To już jego koniec. THE END.

Cytat:

Utworzony rząd powinien zostać powieszony-dla zasady.


Chcesz wieszać ludzi za to,że walczą o lepszy byt? k***a, dorośnij człowieku. Dokształć się i później porozmawiamy.
Twoje argumenty może sprawdzają się w gimnazjum, ale nie w prawdziwym życiu.

warka

2014-03-13, 09:10
Martwimy się jaki epitet nadać Janukowyczowi , mając Jaruzelskiego na piedestale.