18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurczaki na przemiał

oso • 2019-10-07, 14:23
chyba felerne


Matzdorf

2019-10-07, 16:23
To są kogoty. Istnieją pewni "spacjaliści" w takich kurnikach którzy do razu po wykluciu sprawdzają czy kurka czy kogót, kurka idzie dalej to faszerowania, a kogutek na przemiał. Podobno bardzo dobrze opłacany zawód bo bardzo cieżko odróżnić u pisklaka czy ma "ch*jka"

Tak w ogóle to taki obraz nie wpłynął że jadłem mniej mięsa ale już połączenie dobrej muzyki + obraz ludzkiego sp***olenia wywołał u mnie już taką zmianę. Mówie o filmiku "CZŁOWIEK Pan" który był tutaj niedawno.

Dilee

2019-10-07, 16:23
To się wgl opłaca z takich małych robić produkty?, nie lepiej poczekać aż podrosną?

mesjans

2019-10-07, 16:32
Tak robią ptasie mleczko.

ianmoone

2019-10-07, 16:40
przynajmniej szybko, a nie jak jakiś zj***ny halal

ws...........33

2019-10-07, 16:53
Lepsze były "ekspresowe kurczaki"

ZaSwojePiję

2019-10-07, 17:24
chocho napisał/a:

To jest chyba produkt uboczny/odpad z produkcji jajek.



To sa niepotrzebne mlode koguty. Kurki ida do klatek i znosza jajka.

Matzdorf napisał/a:

To są kogoty. Istnieją pewni "spacjaliści" w takich kurnikach którzy do razu po wykluciu sprawdzają czy kurka czy kogót, kurka idzie dalej to faszerowania, a kogutek na przemiał. Podobno bardzo dobrze opłacany zawód bo bardzo cieżko odróżnić u pisklaka czy ma "ch*jka"
Tak w ogóle to taki obraz nie wpłynął że jadłem mniej mięsa ale już połączenie dobrej muzyki + obraz ludzkiego sp***olenia wywołał u mnie już taką zmianę. Mówie o filmiku "CZŁOWIEK Pan" który był tutaj niedawno.



Ten specjalista to sekster

Rykba

2019-10-07, 17:39
Ah ten sadol miliony małych kurczoków czy innych gówienek codziennie umiera wyj***ne
Dziecko z chin dostanie w pysk-o nie no rozj***łbym go
No popłaczcie sie jeszcze tam ja wole jak dzieci są napie**alane niż jak zwierzęta haha :D

Patryk1112

2019-10-07, 17:56
To jest pas startowy do nauki latania

Japiszon

2019-10-07, 18:03
McDonalds spotkaaajmy się

jbone

2019-10-07, 19:03
Japiszon napisał/a:

McDonalds spotkaaajmy się



w maku giną masowo byczki i krówki,mcnuggets to tylko ułamek oferty.poj***ło ci się z kfc paszteciarzu.

Plastykpl

2019-10-07, 19:12
W naturze nic nie ginie.

bloodwar

2019-10-07, 19:21
Ludzie dzielą się na dwa rodzaje:
1. tych którzy nigdy nie widzieli jak się robi kiełbasę
2. weganie :)

dziobak90

2019-10-07, 20:31
up

Wszyscy co się ch*ja znają niech się nie odzywają. Zapewniam, że zjadamy zarówno kurki jak i koguty. Brojler, czyli efekt krzyżowania dwóch linii - męskiej i żeńskiej, jest zarówno samcem jak i samicą. W wyniku krzyżowania stają się jednak bezpłodne i niezdolne do dalszego rozmnażania, za to szybciej przyrastają. Od wyklucia do uboju 6 tygodni. To co tu widzimy na filmiku to odpad ( mniej niż 1% sztuk wyklutych w danej partii) czyli sztuki w jakiś sposób zdeformowane, niewyklute do końca (w produkcji przemysłowej nie ma na to czasu) albo mokre po wykluciu ( mają mało czasu na to, a mokry puch jest uznawany za wadę rozwojową). Razem z niewyklutymi jajami takie osobniki trafiają jak widać do utylizacji, nie ma mowy żeby to trafiło do konsumpcji ( przynajmniej w cywilizowanych krajach). Pozdrawiam i polecam się douczyć zanim zaczniecie pie**olić głupoty.

thomassino

2019-10-07, 23:11
Niby z takiego gówna robią ten pasztet a tyle lat go jem i jest dalej zajebisty :D