18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kurczak w pięciu smakach..

Halman • 2020-08-02, 12:11

"fcicko cwieże, cwieża mięska z kurczaka dzisiaj"... :szydera:

wertuqq

2020-08-02, 12:18
Kebab w cieście czy w bułce? Chociaż w tym przypadku, to raczej hot-dog.

adamov

2020-08-02, 12:28
był pies, nie ma psa

~Beny

2020-08-02, 13:00
Chłit martetindody!

Janusz_k

2020-08-02, 13:23
To są zwierzęta a nie ludzie, co za k***y j***ne.

mygyry

2020-08-02, 14:16
Adoptowaliby wszystko jak leci z naszych schronisk

ja...........ka

2020-08-02, 15:29
chyba lepiej żeby ten pies został zjedzony niż żeby żył na ulicy i zaraz miał go przejechać samochód :D

Mors_Nigra

2020-08-02, 15:31
Janusz_k napisał/a:

To są zwierzęta a nie ludzie, co za k***y j***ne.



Zgadza się, psy są zwierzętami, nie ludźmi, ale ludzie też należą do królestwa zwierząt!

Dla bezpańskich kundli są tylko dwa miejsca: azjatycki talerz i dół z w... Brawo dla panów za oczyszczanie okolicy z zarazy.

A wszystkim zoofilom w tym wątku życzę, żeby w ich okolicy takie watahy bezpańskich, zawszonych, roznoszących zarazę kundli się namnożyło i terroryzowało ich i ich rodziny. Zobaczymy, jak wtedy zaczną skamleć.

Eknen

2020-08-02, 15:40
Mors_Nigra napisał/a:

A wszystkim zoofilom w tym wątku życzę, żeby w ich okolicy takie watahy bezpańskich, zawszonych, roznoszących zarazę kundli się namnożyło i terroryzowało ich i ich rodziny. Zobaczymy, jak wtedy zaczną skamleć.



widać od razu , że masz coś za uszami . Wpie**alasz psy sąsiadom?

alucard321

2020-08-02, 16:24
Eknen napisał/a:

widać od razu , że masz coś za uszami . Wpie**alasz psy sąsiadom?



Może kolega Mors_Nigra identyfikuje się jako kot i stąd ta niechęć do psów

Mors_Nigra

2020-08-02, 17:19
alucard321 napisał/a:

Może kolega Mors_Nigra identyfikuje się jako kot i stąd ta niechęć do psów



Jak ktoś głupi to i ze zrozumieniem czytać nie umie. Nigdzie nie napisałem, że ogólnie mam coś do psów. Pisałem wyraźnie o bez-pań-skich psach. Wróć do szkoły, przeproś panią od j. polskiego żeś łajza i poproś by jeszcze raz Ci wszystko wytłumaczyła. Wtedy wróć i przeproś za to samo wszystkich sadoli.

A tak poza tym: "A wszystkim zoofilom..." Uderz w stół, a nożyce się odezwą! ;)

Karboksylator

2020-08-02, 17:29
Mors_Nigra napisał/a:

Zgadza się, psy są zwierzętami, nie ludźmi, ale ludzie też należą do królestwa zwierząt!
Dla bezpańskich kundli są tylko dwa miejsca: azjatycki talerz i dół z w... Brawo dla panów za oczyszczanie okolicy z zarazy.
A wszystkim zoofilom w tym wątku życzę, żeby w ich okolicy takie watahy bezpańskich, zawszonych, roznoszących zarazę kundli się namnożyło i terroryzowało ich i ich rodziny. Zobaczymy, jak wtedy zaczną skamleć.



coś mi się wydaje, że jak byłeś mały, to albo cię jakiś wyr*chał, albo w kondomie po podwórku ciągał.