18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kurczak przeżył dwa dni w zamrażarce

Centurion • 2008-01-14, 23:31
Pewien Chińczyk wyjął po dwóch dniach z zamrażarki... żywego kurczaka!

Gan Shugen z miasta Chengdu, powiedział, że kurę dostał od krewnych. Ptak była zapakowany w plastikowy worek i miał związane nogi. Chińczyk przekonany, że kurczak jest martwy, schował go prosto do zamrażarki.

Po dwóch dniach, gdy Shugen otworzył zamrażarkę, był zaskoczony tym, co tam ujrzał. - Słyszałem słabe odgłosy i kiedy otworzyłem torbę, łeb kury poruszył się - powiedział. - Kurczak był wciąż ciepły, a gdy go rozwiązałem, od razu stanął na łapy - dodał Chińczyk.

Li Fazhi, z Chińskiego Stowarzyszenia Naukowców do Spraw Zwierząt i Weterynarii, uznał że to, iż kurczak przeżył dwa dni w zamrażarce, to cud. Gan Shugen, zamknął kurczaka w lodówce ponownie na ponad 20 minut podczas wywiadu, jakiego udzielał telewizji. Zrobił to, by lepiej zilustrować, co wydarzyło się u niego w domu. Na szczęście kura wywiad przeżyła.

Ta straszna historia ma happy end. Gan stwierdził, że nie zje ptaka, ale będzie się nim opiekował.


Źródło: http://deser.gazeta.pl/deser/1,83453,4835058.html

sfiroos

2009-08-23, 12:26
bo to jest wcielenie Jezusa :shock: albo JPII...

croco

2009-08-23, 12:34
A ty jesteś wcieleniem archeologa... nie ma to jak odgrzać kotleta sprzed połtora roku 8-)