18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kup motocykl, wyrwiesz dupę...

Halman • 2021-07-21, 05:46

chyba swoją własną... :szydera:

Bonifacy69

2021-07-21, 21:56
Zawsze jak oglądam filmiki z sadola i YouTube o wypadkach motocyklowych to jakoś tak człowiek czuje pokorę. Ile razy było, że przejadę sobie 2 km ochłodzić się w upale bez kombi... Teraz nie ni ch*ja zawsze zakładam pełny set, też tak jakoś się myśli więcej z wyprzedzeniem a triki ćwiczy na zamkniętym odcinku drogi dla pewności :-> dzięki wam sadolarze jestem lepszą motop*zda... Bo żywą ;-)
Z Bogiem 8-)

przemo3251

2021-07-22, 01:28
Bonifacy69 napisał/a:

Zawsze jak oglądam filmiki z sadola i YouTube o wypadkach motocyklowych to jakoś tak człowiek czuje pokorę. Ile razy było, że przejadę sobie 2 km ochłodzić się w upale bez kombi... Teraz nie ni ch*ja zawsze zakładam pełny set, też tak jakoś się myśli więcej z wyprzedzeniem a triki ćwiczy na zamkniętym odcinku drogi dla pewności dzięki wam sadolarze jestem lepszą motop*zda... Bo żywą
Z Bogiem



za mało oglądasz. Po czasie już traktujesz filmy jak rozrywke a na drodze umiesz przewidzieć sytuacje skąd może wyjechać. Wtedy strój nie potrzebny.

Bonifacy69

2021-07-22, 16:56
przemo3251 napisał/a:

za mało oglądasz. Po czasie już traktujesz filmy jak rozrywke a na drodze umiesz przewidzieć sytuacje skąd może wyjechać. Wtedy strój nie potrzebny.



Dobry żart. Uśmiałem się jak na mszy ministrant.