18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kumple Fantastico...

Ba...........yk • 2017-03-24, 00:25
Kumple Fantastico mają coś ważnego do przekazania :)

qulanogilewej

2017-03-24, 11:46
żyd żydowi nie równy to prawda - żydzi żydów zabijali w II wojnie, ale...
tam gdzie są żydzi tam jest rozpie**ol - zawsze i wszędzie i na wieki wiekow

Bugini

2017-03-24, 11:52
tubylec napisał/a:

nowynick
Czego człowieku wymagasz od prawicowych durniów, dla których świat jest czarny albo biały. Nie mają pojęcia o tym,że Żydzi są podzieleni i jest cała masa Żydów krytykujących tych żyjących z holokaustu. Jest też cała masa tych, którzy nie popierają wojny z Palestyną. Polecam film Żyda o Żydach "Zniesławienie, czyli prawda o tzw. "antysemityzmie". Jest w całości dostępny na yt.



Tak apropos stereotypów, Izrael wysyła młodzież w obstawie swoich wojskowych do Polski na wycieczki po obozach w ramach umacniania hasła, że Żydzi są bezpieczni tylko w swoim państwie. Jeśli jestes tak oblatany w temacie to powinieneś wiedzieć, że to co sądzą skrajni prawicowcy o Żydach to zwykłe docinki w porównaniu do z tym co tamci sądzą o Polakach. Paradoksalnie to najbardziej radykalni, żydowscy nacjonaliści mają o nas bardzo dobre zdanie, stawiają nasz kraj za wzór walki o wolność.

Ba...........yk

2017-03-24, 11:55
nowynick napisał/a:

:roll: co Wy k***a macie na serio do tych żydów?



Odpowiem za siebie, nic nie mam do pejsów, to oni mają coś do nas.

voidinfinity napisał/a:



Ja bym podzielił na 3 kategorie:

1. zazdrość, bo żyd zwykle ma piniążek, a polscy tubylcy zwykle nie.
2. odrzucanie cech potocznie uważanych za żydowskie (np. dusigroszowatość) - wiąże się po części z 1. bo większość prymitywów uważa, że żyd oszukuje i kradnie - a żyd zwykle po prostu ciężko pracuje
3. strach przed syjonizmem

O ile uważam 1. za żałosne - a 2. za niekoniecznie trafne, o tyle 3. to faktycznie zagrożenie.

Czego się głośno nie mówi, ale żydzi faktycznie mogą być dla nas zagrożeniem, z racji wpływów na politykę USA. Jeżeliby udało im się wykorzystać niestabilność polityczną na świecie do wymuszenia na Polsce zwrotu mienia po bezpotomnie zabitych żydach (w każdym wymiarze bezprawne żądanie - warto zauważyć), to żydzi w Polsce staliby się odpowiednikiem szlachty.



1 - tak, mają pieniądze - w końcu Mamon to ich Bóg.
Pytanie: ilu z nich doszło do tych pieniędzy w sposób uczciwy, ciężką pracą, sami coś wymyślili a nie komuś podprowadzili patent.
2 - Proponuję się zapoznać z terminem "żydowska lichwa"
3 - Syjonizm ma się u nas w Polsce od 27 lat wspaniale - a dążenia do Judeopolonii idą pełną parą. Zapewne dokonają jakiejś rewolucji - z tego słyną - i standardowo wpie**olą jakiegoś "bolka" pacynkę na krzesło.

Garstka cytatów z przemyśleń Henry Forda - „Międzynarodowy żyd”


Cytat:


„Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa „pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.”

„Żydowska nacja jest jedyną która posiada sekrety pozostałych… niema na świecie rządu tak im poddanego jak w Ameryce. Brytyjczycy zrobili to … Niemcy zrobili to, wtedy gdy w rzeczywistości zrobił to międzynarodowy żyd.”

„Amerykanie są (znani jako) wstrętni, chciwi, okrutni ludzie. Dlaczego? Ponieważ żydowska władza-pieniądz jest tutaj skoncentrowana.”


voidinfinity

2017-03-24, 12:06
Basia_Stańczyk napisał/a:


2 - Proponuję się zapoznać z terminem "żydowska lichwa"



Pytanie skąd mieli te pieniądze, które pożyczali :amused: Pewnie ukradli :krejzi:

Oczywiście wina żyda, że pożyczał - nie wina chrześcijanina, że nie umiał zarządzać majątkiem i pożyczać chciał.

Oczywiście wina żyda, że chrześcijanin w chrześcijańskim kraju nie mógł pożyczać na procent, ale żyd mógł.

itd. itp.

btw. akurat ten kazus jest typowym przykładem sp***olenia umysłowego wywołanego religią.

ni...........na

2017-03-24, 12:07
nowynick napisał/a:

co Wy k***a macie na serio do tych żydów?


Może to, że mimo upływu lat ciągle upominają się o "swoje" majątki sprzed II WŚ i jakieś wydumane z palca odszkodowania, które niby Polacy mieliby im zapłacić. Warto tutaj zauważyć, że to, o co się dopominają należało, uwaga uwaga, do obywateli Polski. Druga kwestia to oskarżanie o antysemityzm każdego, kto tylko się z nimi nie zgadza lub krzyżuje im interesy.

voidinfinity

2017-03-24, 12:13
MisiekPrzerwa napisał/a:

Warto tutaj zauważyć, że to, o co się dopominają należało, uwaga uwaga, do obywateli Polski.



Zgadzam się.

Zatem dlaczego podając ofiary obozów śmierci - rozbijamy na żydów i Polaków? Wk***ia mnie to strasznie.

W............R.

2017-03-24, 12:41
Wbijcie sobie wreszcie do tępych łbów...

NIE ma czegoś takiego jak "problem żydowski".
NIE ma czegoś takiego jak "rasizm".
NIE ma czegoś takiego jak "żydowska propaganda".
NIE ma (współcześnie) czegoś takiego jak "żydowski spisek".
NIE ma czegoś takiego jak "problem z uchodźcami" (jest tylko "doczepka" do problemu uchodźców -- przemycanie razem z nimi bojowników ISIS).

Jest za to grupa posiadaczy olbrzymiego kapitału wyrwanego z zasobów naturalnych, który jest nieustannie pomnażany przez pochodne instrumenty finansowe. To właśnie ci ludzie mieszają w światowym tyglu, żeby zarobić na zmianach kursów walut, kursów na rynkach towarowych i kursach akcji (choć to akurat chyba już za mała dla nich kałuża, j***ne transatlantyki).

Proceder, który ta grupa uprawia, nazwałem roboczo "sterowaniem historią". Krótko mówiąc, polega on na wywieraniu wpływów w danym państwie z pomocą zmyślnie podjudzanych i/lub finansowanych NGO, organizacji anarchistycznych, całych farm płatnych trolli i pojedynczych jednostek opiniotwórczych ORAZ ulubionej broni propagandy pełniących rolę drożdży w fermencie -- publikowanych i przemycanych dosłownie wszędzie (prasa, radio, tv, internet) materiałów dywersyjnych: kłamstw, przeróżnych szczujni itp.

voidinfinity

2017-03-24, 12:43
@up

Nie ma jednego wielkiego spisku, jest za to wiele mniejszych koterii zwalczających się między sobą. Tyle.

W............R.

2017-03-24, 12:45
Wszystko inne to zasłona dymna, która ma ich uchronić przed sądem za zbrodnie przeciwko ludzkości (tak, kapitałem można do tego doprowadzać i niedługo -- mam nadzieję -- zobaczymy procesy takich ludzi jak Soros, choć on akurat jest tylko jednym z mniejszych graczy i wcale nie tak negatywną postacią, bo ujawnił sporo tajemnic funkcjonowania tego systemu).

@up Oczywiście, że oni nie są zrzeszeni sensu stricto. Dobrze wiedzą, że to by była zorganizowana grupa przestępcza. Działają według tego samego schematu, dobrze zdając sobie sprawę z tego, jak postępować, żeby pomnażać pieniądze. Żeby ich powstrzymać wystarczy zakazać pochodnych instrumentów finansowych.

nowynick

2017-03-24, 15:30
:roll:

Co do tej ich pazerności... byście się dowiedzieli, że wasz pradziadek był właścicielem przedwojennej kamienicy to od 3 rano byście przed sądem koczowali żeby zdążyć złożyć wniosek zanim Wasza ciotka by to zrobiła... Co im się dziwić? Grube miliony do wyrwania z kraju, o którym większość z nich nie słyszała tylko za to, że mieli obrotnego przodka. Każdy by skorzystał...

Zimny_Dran napisał/a:



Dobrze się bawiłeś na bar micwie?



ch*jnia straszna, więcej mnie nie zapraszaj... :mrgreen:

kocurid

2017-03-24, 16:32
Aż się wzruszyłem ! końcówka mistrzostwo.

Ile bym dał za odpalenie pieców dla tych sk***ysynów ... ehh :-(

Grooby87

2017-03-24, 18:39
:idzwch*j:
Co my Polacy mamy do żydów?

Ja osobiście nic, ale poczytaj sobie co mają prawdziwi żydzi do chazarów osiedlonych na terenach Palestyny:


http://ewidentnyoszust.blogspot.com/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html



I nie oceniaj Polaków po tym co usłyszysz TVn.

Swoją drogą warto by było zrobić tu artykuł na ten temat.

Jak ktoś ma czas to proponuje wysłuchać prof. Jerzego Nowaka o stosunkach Polsko-żydowskich:

To co tu opowiada to jawny "antysemityzm" i "oszczerstwa" :)




Tylko jakoś żadna gmina żydowska go nie pozwała za chociażby zniesławienie.


Nie zależy mi na piwach, ale jak ktoś może to zróbcie ciekawy artykuł na ten temat i niech się to dostanie na główną, bo boli mnie ciągłe szkalowanie Polaków.

I módlcie się wszyscy, żeby ludziom wreszcie otworzyły się oczy.

Ba...........yk

2017-03-24, 21:42
Grooby87 napisał/a:

:idzwch*j:
Co my Polacy mamy do żydów?

Ja osobiście nic, ale poczytaj sobie co mają prawdziwi żydzi do chazarów osiedlonych na terenach Palestyny:


http://ewidentnyoszust.blogspot.com/2013/07/gigantyczny-protest-amerykanskich-zydow.html

Obrazek

I nie oceniaj Polaków po tym co usłyszysz TVn.

Swoją drogą warto by było zrobić tu artykuł na ten temat.

Jak ktoś ma czas to proponuje wysłuchać prof. Jerzego Nowaka o stosunkach Polsko-żydowskich:

To co tu opowiada to jawny "antysemityzm" i "oszczerstwa" :)




Tylko jakoś żadna gmina żydowska go nie pozwała za chociażby zniesławienie.


Nie zależy mi na piwach, ale jak ktoś może to zróbcie ciekawy artykuł na ten temat i niech się to dostanie na główną, bo boli mnie ciągłe szkalowanie Polaków.

I módlcie się wszyscy, żeby ludziom wreszcie otworzyły się oczy.



Kurcze i w tym co podałeś jest zawarty pewien paradoks, który brzmi: "Nie każdy Żyd to Syjonista, ale każdy Syjonista to żyd"
A z tym wykładem prof. Jerzego Nowaka muszę się zapoznać.
Tak czy siak mądra osobistość z tegoż Pana.

Dziękuje za uściślanie tematu.


:metalhead:

htp

2017-03-24, 21:51
voidinfinity napisał/a:



Ja bym podzielił na 3 kategorie:

1. zazdrość, bo żyd zwykle ma piniążek, a polscy tubylcy zwykle nie.
2. odrzucanie cech potocznie uważanych za żydowskie (np. dusigroszowatość) - wiąże się po części z 1. bo większość prymitywów uważa, że żyd oszukuje i kradnie - a żyd zwykle po prostu ciężko pracuje
3. strach przed syjonizmem

O ile uważam 1. za żałosne - a 2. za niekoniecznie trafne, o tyle 3. to faktycznie zagrożenie.

Czego się głośno nie mówi, ale żydzi faktycznie mogą być dla nas zagrożeniem, z racji wpływów na politykę USA. Jeżeliby udało im się wykorzystać niestabilność polityczną na świecie do wymuszenia na Polsce zwrotu mienia po bezpotomnie zabitych żydach (w każdym wymiarze bezprawne żądanie - warto zauważyć), to żydzi w Polsce staliby się odpowiednikiem szlachty.


Mam wrażenie, że już zapomniano, co znaczy termin "syjonizm"