18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturysta

SocialMedia • 2021-10-22, 02:10
Mówią ze kurczaki są na sterydach.


Krak

2021-10-23, 09:52
Autor napisał/a:

na tych kretynów w przyciasnych spodniach i nogawkach nad kostkę. Debilizm, konsumpcjonizm i zacierająca się niegdyś wyraźna granica pomiędzy mężczyzną, a kobietą powoduje, .



Aleś Ty qrwa głupi.
Dlaczego kretynów?
Jeśli chodzi o ubiór to podoba Ci się to z czym się wychowaleś. Prawda?
Nie tolerujesz nic innego?.
Jakbys popylał od małego w pedalskich rurkach to pisałbyś w odwrotną stronę.
Moda jest kwestią otwartą, dla mnie obojętne jakie spodnie ale są jakiś nieprzekraczalne kanony, np. sukienka itp.
PS. Dla mnie osobiście rurkowiec to pedał ale nie przeszkadza mi to, bo to ubranie nie jest wzięte z ustalonego kanonu płci.

Autor

2021-10-23, 12:08
Krak napisał/a:

Aleś Ty qrwa głupi.
Dlaczego kretynów?
Jeśli chodzi o ubiór to podoba Ci się to z czym się wychowaleś. Prawda?
Nie tolerujesz nic innego?.
Jakbys popylał od małego w pedalskich rurkach to pisałbyś w odwrotną stronę.
Moda jest kwestią otwartą, dla mnie obojętne jakie spodnie ale są jakiś nieprzekraczalne kanony, np. sukienka itp.
PS. Dla mnie osobiście rurkowiec to pedał ale nie przeszkadza mi to, bo to ubranie nie jest wzięte z ustalonego kanonu płci.



Gdybyś był bystrzejszy, znacznie bardziej spostrzegawczy i zamiast tic taca miał mózg. To dostrzegłbyś, że dwa posty wyżej opisuję dlaczego uznaję tą modę za debilną, a jej wyznawców za kretynów; pomijając w treści posta, całkowicie aspekt śmieszności.

Hrabia Drapula

2021-10-24, 00:58
Autor napisał/a:

Przyszła moda z hameryki na powiększanie piersi, ust, pośladków i coraz większa rzesza fanek głupoty i szpetoty zasila szeregi kretynek. To była kwestia czasu, gdzie płeć męska, bo mężczyznami ich nazwać nie można, będzie robić tak samo. Wystarczy spojrzeć na tych kretynów w przyciasnych spodniach i nogawkach nad kostkę. Debilizm, konsumpcjonizm i zacierająca się niegdyś wyraźna granica pomiędzy mężczyzną, a kobietą powoduje, że wpadam w coraz większe osłupienie i zażenowanie. Gotowa papka medialna i marketingowa powoduje, że ludzie puści bez własnego zdania kupują i robią coś, aby w oczach innych wyglądać "lepiej", co stwarza fałszywe przekonanie, że czują się dobrze. To zwykła ułuda, ale cóż takie czasy. Czasy "mężczyzn" bez jaj i pustych kobiet.



a ty nie poddałeś się modzie? czy śpisz w jaskini, ubierasz się w skóry upolowanych zwierząt i zapie**alasz bosą stópką ?
to co jest teraz ludzi za 50 lat też będzie śmieszyło, a to co będzie za 50 lat nas by teraz doprowadziło do szoku
koleś miał chęć się oszpecić i pokazać jego sprawa, każdy swojej dupy nie pilnuje najlepiej

Wiewór

2021-10-26, 10:05
Mmmmmm cycunie.