18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturka

Pener • 2012-03-25, 15:51
jak miło


Panek898

2012-03-25, 20:07
Fajnie się zachował, ale to jest tak rzadkie jak porwania przez ufo

niemamfarta

2012-03-25, 20:36
Film nie ma nic wspólnego z sadistic, ale przyjemnie było go obejrzeć.
Brakuje kulturalnych kierowców, szczególnie w Rosji. ; (

Swoją drogą plastikowa klapa od baku... ciekawe... Podasz model auta? ; )

macleod

2012-03-25, 21:04
Marcinxxxxx napisał/a:


Szczególnie że klapki są z plastiku



Marcinxxxxx napisał/a:


Same lamery ostatnio na sadolu trabant nie ma klapki :szczerbaty:




Same lamery ostatnio na sadolu bo zdecydowana większość samochodów ma klapkę metalową :szczerbaty:

Marcinxxxxx

2012-03-25, 21:37
Marsz na parking i oglądaj.

Pit89

2012-03-25, 23:02
W Polsce by to nie przeszło bo nikt nie tankuje beny , ludzie na gaz jeżdżą!

spiepszaj_dzbanie

2012-03-25, 23:18
macleod napisał/a:

Same lamery ostatnio na sadolu bo zdecydowana większość samochodów ma klapkę metalową :szczerbaty:


No to chyba w Twojej Ładzie, albo Fiucie 125p.

dgtarnow

2012-03-26, 00:15
no ażem się mało ze wzuszenia nie popłakał :smiechzula:

macleod

2012-03-26, 00:16
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


No to chyba w Twojej Ładzie, albo Fiucie 125p.



Akurat od Fiata 125p to się łaskawie odpie**ol, bo czy ci się to podoba czy nie, to nasz klasyk motoryzacji, na którym pół Polski się wychowało :evil: .

Szyderca od siedmiu boleści co jak se sprowadzonego passata :kupa: kupił czy inne nowe 18-letnie be-em-wu :kupa: to wieeelkie wrażenie na wszystkich zrobi :lol: .

Sadistic to nie remiza :jezdziec:

spiepszaj_dzbanie

2012-03-26, 08:34
macleod napisał/a:



Akurat od Fiata 125p to się łaskawie odpie**ol [...]
Szyderca od siedmiu boleści co jak se sprowadzonego passata :kupa: kupił czy inne nowe 18-letnie be-em-wu :kupa:


O ssij drągala, boś nie trafił. Czy ja tu jadę po kancie? Neee... Podaję przykłady starych aut.
A tobie co? Żal dupsko ściska bo jeździsz trzydziestoletnim kantem kupionym za 700zł i napinasz się przez kabel o Twoją polakierowaną rdzę?

orzel85

2012-03-26, 09:22
Jeśli to był jakiś jednoślad (a wydaje mi się, że możemy tak założyć) to plus za to, że się nie przeciskał między samochodami.

macleod

2012-03-26, 14:58
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


O ssij drągala, boś nie trafił. Czy ja tu jadę po kancie? Neee... Podaję przykłady starych aut.
A tobie co? Żal dupsko ściska bo jeździsz trzydziestoletnim kantem kupionym za 700zł i napinasz się przez kabel o Twoją polakierowaną rdzę?



To czego miał dotyczyć twój poprzedni wpis to już w ogóle nie mam pojęcia :-/ . Ani to śmieszne, ani szydercze, ani mądre :roll: ...

Koniec tematu, nie mam zamiaru się licytować kto czym jeździ, bo już twoje pierwsze zdanie z cytowanej odpowiedzi świadczy, ze reprezentujemy zdecydowanie inny poziom kulturalno -intelektualny :facepalm: