18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulturalny na przejściu w Gdyni

rozporek • 2017-06-04, 14:11
Akcja od 15 sekundy. Wracając z rodziną do domu napotkałem oto taką sytuację. Nie tylko w Rosji psy potrafią się zachować.


odnośnie rosji

Takafura

2017-06-04, 22:44
fiattt napisał/a:

Przekaz jest prosty: Gdyński pies ma więcej instynktu samozachowawczego niż większość pieszych i wszyscy rowerzyści razem. Wszedł na przejście i zatrzymał sie żeby się upewnić że auto zdąży wyhamować.


Ba, dodam najważniejsze - ten kundel po zatrzymaniu auta po swojej prawej obserwował także jezdnię z lewej. Mógłby szkolić zawodowo na pełnym etacie ludzi...

rogacz

2017-06-04, 23:01
Sam tak swojego owczarka wychowałem - jak się zbliżał do przejścia dla pieszych to czekał na mnie.

jerry280

2017-06-05, 05:40
Nie mogę - upy naprawdę mi wyjaśniały przekaz materiału :) O jeszcze piwka za wyjaśnienie ktoś daje. Ech chyba rzeczywiście ta reforma edukacji jest potrzebna bo czytanie ze zrozumieniem, a już pomiędzy wierszami to chyba w słowniku niedługo w dziale abstrakcja będą.

zeen

2017-06-05, 11:15
Nie no normalnie WOW, u mnie w mieście codziennie mijam takiego psa lub kota ale nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło że to takie mega zjawisko.

jackalski

2017-06-05, 11:20
W Rosji psy nauczyły się rozglądać przed przejściem dla pieszych, a w Polsce... nie wiem nawet od kogo zacząć bo wszystkim po równo się należy... [piszę jako przechodzień, rowerzysta i kierowca... motocyklistą niestety nie jestem - niestety, bo wiem, że ktoś czeka na moje narządy, a znając siebie to w przeciągu kilku miesięcy stałbym się integralną częścią czyjegoś życia :) ]

TORnadziejaNETA

2017-06-05, 15:17
Wszystko fajnie, ale dlaczego katujesz umysł małego dziecka disco polo, to powoduje trwałe uszkodzenie mózgu, jakiego jesteś przykładem...

disel1992

2017-06-05, 15:55
mi raz zdarzyło się że gołębie przechodziły kulturalnie przez pasy :P