18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kulawy manewr kierowcy.

Salieri16000 • 2018-07-15, 12:45
Kierowca samochodu osobowego aby uniknąć kolizji z ciężarówką oraz samochodem stojącym na skrajnym lewym pasie starał się jak mógł...


~Velture

2018-07-15, 12:52
Hue hue. Fajna krew na szybie hehehe :amused:

Miruu

2018-07-15, 12:59
Jak to pewien mędrzec kiedyś powiedział : "To nie prędkość zabija, ale nagła jej utrata" :D

Jak się widzi niepewną ciężarówkę, do tego samochód służb autostradowych na pasie awaryjnym, to od razu hamulec.

Mam nadzieję, że pan już nie będzie mógł prowadzić samochodu. W tle słychać jakiś kobiecy głos, może właśnie z rodzinką jechał. Niestety to było za dużo dla tej jednej samotnej komórki mózgowej wyobrazić sobie "co by było, gdyby..." :D

Czyż to nie piękne ? :D No i ta krew na szybie. Jeszcze brakuje tylko szczęki na kierownicy oraz szczątków nieprzypiętego do fotelika dzieciaka wbitego w tył siedzenia pasażera. :D

komin321

2018-07-15, 13:26
dlaczego masz taka nadzieje ? przeciez kierowca z kamerka jechał tak jak powinien... jakis pijak w ciezarowce, i akurat samochod z prawej i z lewej.. to w piątek 13stego pewnie

longlong7

2018-07-15, 14:16
Nigdy nie wyprzedza się awaryjnym pasem

Martsia1

2018-07-15, 15:40
Takie filmiki lubię najbardziej :)

Argeusz

2018-07-15, 16:00
Ja pie**ole zamiast hamować to odpie**ala manianę, zajebisty kierowca.

bloodwar

2018-07-15, 18:58
Dwie zalety tego zdarzenia:
1. Nagrał wszystko
2. Samochód zabezpieczenia autostrady nie musiał dwa razy zużywać paliwa na dojazd do wypadku :)

Lussy

2018-07-15, 20:19
Dlaczego on odbił
W prawo mając masę miejsca z lewej po trawie? Mógł lekko hamować i boczkiem z lewej przejechać, da się wiem pisze.

bloodwar

2018-07-15, 20:24
@Lussy przecież widać chyba wyraźnie że na lewym poboczu za ciężarówką stoi auto a trawą nie przejechałby bo miał tam miejsca na maks 1/2 szerokości samochodu. Nawet gdyby ten samochód tam nie stał to przy takiej prędkości wjechanie tylko dwoma kołami na trawę mogłoby się skończyć poślizgiem

Dupaapud

2018-07-15, 21:40
Nieważne kto gdzie stoi na tym filmie, ważne, że kierowca to debil. W życiu bym nie wpadł na pomysł, żeby próbować tą ciężarówkę z prawej brać gdyż przy tak ostrym manewrze nie na się po prostu odbić w lewo i utrzymać się na awaryjnym. Nawet gdyby tam nie stał ten dostawczak to i tak kolo by się rozj***ł o barierki :)

Dodam tylko, że filmik prima sort i obejrzeć raz się nie da :P )

r061071

2018-07-15, 21:56
miru co ty cpasz pojebie?

Adae

2018-07-15, 22:30
A ja wam napisze, ze jestescie gluchymi, tepymi p*zdami. Oto co sie wydarzylo:

Ziom jechal swoim szrotem lewym pasem, z nadzieja, ze ciezarowka mu zjedzie. Jak sie zorientowal, ze nie zjedzie to jebnal w swoim szrocie po hamulcach, a ze w szrocie nie bylo ABSa, to kola sie zblokowaly i go pociagnelo w panice.

Skad wiem? Pisk opon i farba na szybie, co sugeruje przyj***nie w nia ryjem przy zderzeniu, co sugeruje brak poduszki powietrznej dla pasazera.

Kupujcie Passaty, a nie Fiaty.

sirapacz

2018-07-15, 23:14
@Dupaapud Kto kogo jak przezywa, ten się tak sam nazywa. Jak już Adae słusznie zauważył kierowca leciał na zablokowanych kołach, a że nigdy hamulce nie są idealnie równe (plus pochylenie jezdni) to zleciał na drugi pas. Straszny pech - musiał się rozkojarzyć bo miał chwilę na rozpoczęcie hamowania wcześniej (choć pewnie i tak skończyłoby się identycznie).

na...........pl

2018-07-15, 23:50
@sirapacz
Sprawny samochód nigdy nie ściąga w żadną stronę nawet przy bardzo mocnym hamowaniu... Inna rzecz - każda p*zda potrafi cisnąć gaz do dechy rzęchem, nie każdy niestety potrafi hamować pulsacyjnie czy po prostu myśleć...