18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ku.klux.klan w workach po cukrze

perun88 • 2010-06-12, 17:17
To chyba początki ku.klux.klanu...pewnie szukali sponsora :mrgreen:



dla niecierpliwych zaczyna się wszystko od 1.10

.:...........:.

2010-06-12, 17:20
perun88 napisał/a:

dla niecierpliwych zaczyna się wszystko od 1.10


k***a, dopiero o 0:55 zauważyłem ten tekst. :-/

szfak

2010-06-12, 17:57
za chwile jakis idiota napisze:
"dobrze tak mudżinom"

do klatek takich ludzi pozamykac i po problemie by bylo.
wiekszosc pewnie nawet slowka by nie pisnela gdyby stanela oko w oko z czarnoskorym..
SADistic :/

Basika063

2010-06-12, 18:12
Faszyzm i rasizm to największe kurewstwa ludzkości.

kys88

2010-06-12, 20:02
@Basika063

A co,murzynów ci sie zachciało ?

Basika063

2010-06-12, 20:49
kys88 napisał/a:

@Basika063

A co,murzynów ci sie zachciało ?



Chciałabym aby różnej maści palanciarstwo zrozumiało, że każdy ma prawo aby żyć, bez względu na kolor skóry i płeć. Ab ty jak masz ochotę, załóż worek na głowę i udawaj, że jesteś lepszy od innych.

kys88

2010-06-12, 21:04
Basika063 napisał/a:

Chciałabym aby różnej maści palanciarstwo zrozumiało, że każdy ma prawo aby żyć, bez względu na kolor skóry i płeć. Ab ty jak masz ochotę, załóż worek na głowę i udawaj, że jesteś lepszy od innych.



Wiesz co,tak na prawde mam w dupie murzynów
mam w dupie setki tysiecy malutkich czarnych dzieci które codzień zdychają
mam w dupie zło świata
mam w dupie sytuację w gazie i inne konflikty na bliskim wschodzie,a niech sie w pień powycinają
mam w dupie feministki,tolerancyjne szmaty które najchetniej w imie tolerancji dalyby wlasne mieszkania murzynom którzy bardziej nas nienawidza od nas
mam w dupie caly ten pie**olony ku klux klan,komiczna banda zgredków z malymi mózdżkami która pcha swoje biale raczki tam gdzie nie powinna
mam po prostu wyj***ne,ale naprawde nóz sie otwiera w kieszeni jak sie slyszy po raz 69 jak tym murzynom ,zydom,turkom,palestyczykom,czy ch*j wie komu sie zle zyje,bo mysmy tacy nietolerancyjni ze nie oddajemy im za darmo mieszkan,ze nie oferujemy full socjali no k***a ! to wszystko sie w pale nie miesci .


Jesli nadal uwazasz,ze czarni są tobie równi to radzę zapoznać sie z historią RPA : )

pie**ole was i ide skonczyc moje piwo

Basika063

2010-06-13, 10:54
kys88 napisał/a:



Wiesz co,tak na prawde mam w dupie murzynów
mam w dupie setki tysiecy malutkich czarnych dzieci które codzień zdychają
mam w dupie zło świata
mam w dupie sytuację w gazie i inne konflikty na bliskim wschodzie,a niech sie w pień powycinają
mam w dupie feministki,tolerancyjne szmaty które najchetniej w imie tolerancji dalyby wlasne mieszkania murzynom którzy bardziej nas nienawidza od nas
mam w dupie caly ten pie**olony ku klux klan,komiczna banda zgredków z malymi mózdżkami która pcha swoje biale raczki tam gdzie nie powinna
mam po prostu wyj***ne,ale naprawde nóz sie otwiera w kieszeni jak sie slyszy po raz 69 jak tym murzynom ,zydom,turkom,palestyczykom,czy ch*j wie komu sie zle zyje,bo mysmy tacy nietolerancyjni ze nie oddajemy im za darmo mieszkan,ze nie oferujemy full socjali no k***a ! to wszystko sie w pale nie miesci .


Jesli nadal uwazasz,ze czarni są tobie równi to radzę zapoznać sie z historią RPA : )

pie**ole was i ide skonczyc moje piwo



Może najpierw zapoznaj się z historią własnego kraju i zobacz jak żyją Polacy( biali)? Nie zaglądaj do cudzego garnka( bo to nie Twój obiad), ale rozejrzyj się po własnym podwórku. Człowieku, masz w sobie tyle jadu i nienawiści, więc obawiam się, że Ty nawet siebie masz dupie.

kys88

2010-06-13, 11:21
Basika063 napisał/a:

Może najpierw zapoznaj się z historią własnego kraju i zobacz jak żyją Polacy( biali)?



Jak zyją ?
hm,przed wojna bylismy zajebiscie rozwiniętym krajem ale po wojnie,jak wladze objeli komunisci = bieda,ciemnota,ubóstwo!

Komunizm = SZATAN !

Basika063 napisał/a:

? Nie zaglądaj do cudzego garnka( bo to nie Twój obiad)



Jak nie mój,jak publicznie MNIE jako POLAKA obsmarowujesz bo "CI polacy tacy zli ze nygusom nie dadza wlasnych mieszkan,ze czarni nie są wynoszeni na ołtarze albo ostatnia sprawa ze Policjant zastrzelil nygusa który sie na niego rzucil.. "To RASIZM" muahahaha a co,mial mu laske robic?" Więc puki to MNIE dotyczy,puki idac przez miasto będe widzieć bujających sie czarnych to ta sprawa MNIE dotyczy.

Czarni = SZATAN


Basika063 napisał/a:

ale rozejrzyj się po własnym podwórku



No,widze duzo zieleni,zadnych ludzi :lol: :hitler:

Moja wlasna ziemia = SZATAN

Basika063 napisał/a:

Człowieku, masz w sobie tyle jadu i nienawiści



No i bardzo dobrze,wg ciebie powinienem myslec tak jak ty"Oj,jak im zle jak niedobrze!ojjj dam im wlasne mieszkanie,niech tylko nie poczuja sie skrzywdzeni,oni tacy biedni...o j oj ojojojjoo ale zydom pierw oddam swoje miasto,bo jakis pejsik ma zdjęcie na tle miasta i to niepodwazalny dowód własnosci! "

Lizanie dupy ,bycie zajebiscie uległym = SZATAN

Basika063 napisał/a:

obawiam się, że Ty nawet siebie masz dupie.



Te,w dupie to ja gówno mam,ale ty pewnie 2 czarnych kolegów,co by im zimno nie bylo

Basika063 = SZATAN



Muahahhahahahahhahha

chetek

2010-06-13, 11:23
A ja ubolewam nad tym, że puenty nie pokazali, ot co.

szfak

2010-06-13, 13:48
krys88 tu nie chodzi o to zeby dawac im mieszkania itp.

tu chodzi o to zeby po prostu dac im spokoj. bez szykanowania na kazdym kroku. wtedy sami sie mieszkan dorobia.

polakom tez raczej nikt mieszkan za darmo nie daje. SAMI sie dorabiaja.

a teraz idz na swoje podworko i sie pie**olnij mlotkiem.

kys88

2010-06-13, 14:03
szfak,
no k***a nie,oni maja taki socjal ze nie musza nawet pracowac - a tylko dlatego ze sa czarni(ew serbowie) :lol: j***na chołota i tyle.

szfak

2010-06-13, 18:28
no to reforma:
- wyjebac socjal i dac prace na ROWNYCH zasadach ;)

wielu polakow to tez cholota bo wyj***li do UK/Irlandii/Szkocji i zyja na socjalu. Zygac mi sie chce jak ktos mi mowi ze pracy nie ma a nawet poszukac zbytnio nie chce :/

Basika063

2010-06-14, 12:58
kys88 napisał/a:



.......

Te,w dupie to ja gówno mam,ale ty pewnie 2 czarnych kolegów,co by im zimno nie bylo

Basika063 = SZATAN



Muahahhahahahahhahha



Ręce opadają wobec takiej schizy. Żal mi Cię człowieku!

Zafirah

2010-06-14, 19:37
beeeeeeek
wiedziałem ze się ktoś przyczepi
fok nie wolno pałować
małp nie wolno pałować
ale każdemu niggalova polecam przespacerować się po mudzińskiej ew cygańskiej dzielnicy najlepiej wieczorem tam samych miłych i tolerancyjnych ludzi spotkają na swej drodze :D