18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kujon.

de_Sade • 2019-09-04, 00:54
Nikt nie lubi kujonów!



Może teraz przemyśli sprawę i przestanie zawyżać normy.

IOI

2019-09-04, 09:35
kujon? wiesz co znaczy to slowo wogole?

de_Sade

2019-09-04, 12:31
Czekam, aż mi wytłumaczysz.

Wełzew

2019-09-04, 14:04
IOI napisał/a:

kujon? wiesz co znaczy to slowo wogole?



Kujony też niestety występują w pracy. :C

Andrzejas

2019-09-04, 14:05
de_sade napisał/a:

Czekam, aż mi wytłumaczysz.



Za Słownikiem Języka Polskiego PWN:
kujon pot. «o uczniu lub uczennicy uczących się pilnie, ale bez zrozumienia, na pamięć»

Też nie rozumiem co tu ten twój kujon robi i który to wg Ciebie na filmie.

de_Sade

2019-09-04, 17:19
Kujon zakuwa- mozolnie i raczej bezmyślnie się uczy, ale kujon, czy kujon klasowy to także liżydupa, nadgorliwiec, donosiciel, ktoś kto za wszelką cenę chce przypodobać się Pani.
Na filmiku wszyscy stoją i nic nie robią, tylko jeden złapał beczkę i niesie. Został za to ukarany przez los, a może i nie przez los.
Nie zawsze widoczne na pierwszy rzut oka znaczenie wyrazu wyczerpuje wszystkie możliwości jego używania. Tu memy z "kujonem", które pozostają niezrozumiałe, jeżeli ograniczymy się tylko i wyłącznie do ślęczenia nad książkami:
https://www.blasty.pl/tag/klasowy-kujon

~Beny

2019-09-04, 19:17
de_sade napisał/a:

Kujon zakuwa- mozolnie i raczej bezmyślnie się uczy, ale kujon, czy kujon klasowy to także liżydupa, nadgorliwiec, donosiciel, ktoś kto za wszelką cenę chce przypodobać się Pani.
Na filmiku wszyscy stoją i nic nie robią, tylko jeden złapał beczkę i niesie. Został za to ukarany przez los, a może i nie przez los.
Nie zawsze widoczne na pierwszy rzut oka znaczenie wyrazu wyczerpuje wszystkie możliwości jego używania. Tu memy z "kujonem", które pozostają niezrozumiałe, jeżeli ograniczymy się tylko i wyłącznie do ślęczenia nad książkami:



Chyba Ci chodziło o nadgorliwca a nie kujona. Odnośnie pracy i robienia czegoś ponad normę, to to słowo by bardziej pasowało.

Daaniel

2019-09-05, 20:38
Bez Apapu się nie obejdzie.