18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kufel

marten4 • 2015-04-25, 12:14
Byłem u kumpla, gdy jego młodszy brat dał mi kufel z czymś żółtym. Ale uśmiechał się przy tym podejrzanie, więc na szczęście na wszelki wypadek powąchałem.
Ten sk***iel chciał, żebym wypił Tyskie

patroy

2015-04-25, 17:42
Sonal napisał/a:

Już kiedyś pisałem w innym poście. "Smakoszom" piwa ładnie zamykam ich ryj pełen frazesów - daję kilka-kilkaście kufli i mają rozpoznać BEZBŁĘDNIE, w którym jest koncernowe. I na tym kończy się bycie znafca piwa lokalnego i odrzucanie wg ich nazewnictwa sików.




Gówno prawda, jestem w stanie się z tobą założyć nawet o 1000zł że spośród wybranych przez ciebie 10 piw koncernowych i moich 10 rzemieślniczych rozpoznam bezbłędnie każde swoje piwo. Nigdy nie piłeś piwa rzemieślniczego dlatego takie farmazony wygadujesz. Tyskie po spróbowaniu jakiegokolwiek IPA smakuje dosłownie jak woda - nie ma smaku. Jeżeli jesteś z okolic trójmiasta to ja podejmuję wyzwanie.

Z koncernowych można wyłączyć Portery bo te akurat nawet w wydaniu żywca czy okocimia dają rade.

Jeżeli twoi znawcy nie rozróżnili piw to na pewno podałeś im same lagery, które z założenia mają być jak najbardziej jałowe w smaku.


Nawisem mówiąc ja nie wierzę, że komuś smakuje tyskie albo lech albo harnaś albo cokolwiek w ten deseń, każdego od małego się uczy w Polsce, że piwo dobre, że zacny trunek że to że tamto a tak na prawdę ludzie piją piwo dlatego, że: raz - bo każdy pije piwo i nie chcą być gorsi i taka jest u nas kultura picia, a dwa że to mniej niesmaczna alternatywa dla wódki.

terro79

2015-04-25, 17:47
@Sonal i wszyscy smakosze Tyskiego

Krew mnie zalewa jak was czytam.

Nie wiem czy wiecie ale Lager to nie jedyny rodzaj piwa !!! Lager za 3 zł to nie piwo może produkt piwo podobny. Co gorsza lager z sokiem k***a ;-)

Od dłuższego czasu kupuje piwa za ok. 8 zł. Wole takie jedno niż 100 Tyskich np. wczoraj piłem od Browaru Kraftwerk: Citrinitas, Smoked Chili IPA

Wiem że nie wyobrażacie sobie że piwo może inaczej smakować niż sklepowy lager ale ch*ja się znacie. W roku 2014 powstało w Polsce 500 nowych piw spróbowałem z tego ok. 100 i każde było inne: od belgijskich owocowych, 10% Imperial Russian Stoutów, przez Portery Bałtyckie, do piw dymionych. Ani jednego lagera !!!


Tutaj macie mapkę stylów piwa: http://cdn.shopify.com/s/files/1/0211/4926/files/P-MegaBeer_Zoom1001.jpg?3337

Zapraszam w piwną podróż: w Warszawie polecam sklepy Skrzynka Piwa i Piwomaniak.

mesjasz19

2015-04-25, 18:00
Ale Ty jesteś fajny. Dobrze, że kolorkiem napisałeś bo bym jeszcze nie zauważył Twojej dennej wypowiedzi.
Smakosze za dychę a jak zabraknie kasy w portfelu to leci jeden z drugim do biedry żeby tylko za piątaka dwa browce wyhaczyć.

patroy

2015-04-25, 18:04
@Up nie mierz wszystkich swoją miarą

Po co mi piwo za 2,50? jak chcę się naj***ć to kupuję wódkę, a piwo piję dla smaku raz na dwa tygodnie, a jak zabraknie kasy to nic nie piję, nie jestem alkoholikiem żeby kupować byle co jak najtaniej byle trzepało

jonatan

2015-04-25, 18:09
Zwyzywałeś go i wróciłeś do swojego kochanego Karmi :)