18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kucyk domowej roboty

geniuszę • 2013-05-16, 21:15
Mały poradnik jak założyć uprząż na dziewczynę i zaorać :amused:



Angielski na poziomie gimnazjalnym.

nanook

2013-05-16, 21:46

rusofil

2013-05-17, 01:15
E tam, to nie jest tylko dla kobiet. Facetowi można zrobić to samo. Miałam dać piwo, ale autor wstawki jest chorym psychicznie debilem (patrz jego sygnatura), więc piwa nie będzie.

geniuszę

2013-05-17, 01:23
rusofil napisał/a:

E tam, to nie jest tylko dla kobiet. Facetowi można zrobić to samo. Miałam dać piwo, ale autor wstawki jest chorym psychicznie debilem (patrz jego sygnatura), więc piwa nie będzie.



a zwisa mi to Twoje piwo.

Trimeresurus

2013-05-17, 01:31
Podpis zaiste kretyński... Co nie zmienia faktu, że (wg mego zdania) pedalstwo to jednak plaga. I warto rozróżnić pojęcie ,,gej" oraz ,,pedał" - to dwie różne sprawy. Gej - ok, nie ma problemu. Pedał - STOS!

rusofil

2013-05-17, 01:36
Trimeresurus napisał/a:

Podpis zaiste kretyński... Co nie zmienia faktu, że (wg mego zdania) pedalstwo to jednak plaga. I warto rozróżnić pojęcie ,,gej" oraz ,,pedał" - to dwie różne sprawy. Gej - ok, nie ma problemu. Pedał - STOS!



Zgadzam się. Pedalstwa nienawidzę, ale gejostwo/lesbijstwo? Okej.

Gabranth

2013-05-17, 02:09
o takie coś jeszcze znalazłem:


geniuszę

2013-05-17, 02:43
Trimeresurus napisał/a:

Podpis zaiste kretyński... Co nie zmienia faktu, że (wg mego zdania) pedalstwo to jednak plaga. I warto rozróżnić pojęcie ,,gej" oraz ,,pedał" - to dwie różne sprawy. Gej - ok, nie ma problemu. Pedał - STOS!



rusofil napisał/a:



Zgadzam się. Pedalstwa nienawidzę, ale gejostwo/lesbijstwo? Okej.



Jeden i drugi, chyba znacie archaizmu "żyć"... Żyć do dupa -.-

rusofil

2013-05-17, 03:39
geniuszę napisał/a:





Jeden i drugi, chyba znacie archaizmu "żyć"... Żyć do dupa -.-



Właśnie zrobiłeś z siebie idiotę. Archaizm słowa dupa to rzyć, nie żyć. Poza tym, w kontekście twojej debilnej sygnatury musiałoby być "rzyci". Ja jebię.



Nie wie, a się odzywa. To powinno być zakazane.

Bzykacz

2013-05-17, 05:47
up
sij loda

MJ...........87

2013-05-17, 07:01
Prosze prosze, obroncy pedalstwa sie na sadisticu znalezli, pewnie niedługo muslimów zacznie się tu zachwalać.

geniuszę

2013-05-17, 09:48
rusofil napisał/a:



Właśnie zrobiłeś z siebie idiotę. Archaizm słowa dupa to rzyć, nie żyć. Poza tym, w kontekście twojej debilnej sygnatury musiałoby być "rzyci". Ja jebię.

Obrazek

Nie wie, a się odzywa. To powinno być zakazane.



Ekspercie od siedmiu boleści, a jak by było "rzyć" to byś się domyślił o co chodzi wtedy? A tak poza tym, to ch*j Ci do mojego podpisu? Już nie masz się do czego przyczepić? A co do Twojego podpisu jak już:


rusofil

2013-05-17, 13:58
geniuszę napisał/a:



Ekspercie od siedmiu boleści, a jak by było "rzyć" to byś się domyślił o co chodzi wtedy? A tak poza tym, to ch*j Ci do mojego podpisu? Już nie masz się do czego przyczepić? A co do Twojego podpisu jak już:

Obrazek



Widzę, że lubisz się pogrążać. To ma coś wspólnego z poniżaniem? Lubisz jak na ciebie krzyczą i cię biją? Cóż, nie wnikam, fetysz ja fetysz. Masz do niego prawo, bo dzieci też mogą lubić takie rzeczy.

PS. Jeśli nie masz nic do powiedzenia, to się nie wypowiadaj. Nie rób tak, jak większość Polaków, bo wiocha.