18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchnia u Hesusa

suborg • 2021-08-09, 18:38
Dziś kocina w sosie własnym


Policeman

2021-08-09, 21:05
Nigdy nie mogę pojąć tego umiłowania niektórych do sadyzmu wobec zwierząt. Najlepsze jest to, że to są takie k***y i zera o posturach grzechotnika, które były bite w szkołach, gnębione nawet przez młodsze roczniki. Zawsze byli śmieciami, popychadłami. W pracy za najniższą krajową też są j***ni w dupę, w domu mają jakąś lochę 2m*2m albo nie mają nikogo [i nie mieli nigdy]. Męczą ptaka do upadłego i oglądają "ostre filmiki" bo są tacy "edgy". "Hehe kotek rozj***ny, trzask pękających dup miłośników sierściuchów". Trzeba być wręcz miłośnikiem zwierząt, by swój byt na ziemi nie okraszać niepotrzebnym okrucieństwem wobec innych istot? Koty wyłapują większe insekty, gryzonie, w dużych miastach [szczególnie tych biednych] są wręcz zbawienne dla tych brudasów i ćwierćinteligentów. Osoby, które podniecają się martwymi zwierzętami [tutaj często to jest na pokaz, są wakacje więc zjawisko jest tym częstsze] to też socjopaci, wielu seryjnych morderców zaczynało właśnie od tego i nie jest to wcale opowiastka w stylu "nie siadaj na kamieniu".

Jak ktoś lubi pie**olić takie bzdury, a wolna wola, ale też nie mam nic przeciwko by moje podatki na służby w tym kraju szły w kierunku tego, by sadystów obserwować, kontrolować, wyłapywać i w ramach prewencji karać jak tylko zaczną szukać sposobów na mordowanie ludzi. ch*j z wami pojeby, większość z was to i tak atencyjne p*zdy i zwykła dzieciarnia, ale jak raz na 100 przypadków trafi się większy pojeb to może akurat uda się zatrzymać ścierwo zanim komuś zrobi krzywdę.

suborg

2021-08-09, 21:10
Up, skąd ty się urwałeś? Gdzie tu masz sadyzm? Bo bawi się łbem? Jak zabił żeby zjeść to jest w porządku i zmień pieluchę bo tak sie zebrałeś ze przez głośniki mi aż jebie

Bonifacy69

2021-08-09, 21:14
Smacznego murzynku
Obyś zdechł jak ten kot może miał jakiegoś syfa

bojleros

2021-08-09, 21:35
"Nie lubię kotów" nabiera nowego znaczenia

jkubson93

2021-08-09, 22:05
j***ny czarnych. Pewnie gówno też jest papu

Policeman

2021-08-09, 22:59
suborg napisał/a:

Up, skąd ty się urwałeś? Gdzie tu masz sadyzm? Bo bawi się łbem? Jak zabił żeby zjeść to jest w porządku i zmień pieluchę bo tak sie zebrałeś ze przez głośniki mi aż jebie



"przez głośniki" Poziom potu w powietrzu 65%, oświetlenie RGBT+ Jak ci w pokoju jebie gównem, to zmień pościel, miałeś sen, że jesteś kimś w realnym życiu i zesrałeś się. Nie kapnąłeś się ćwierćinteligencie, że opisuję ludzi komentujących, a nie sam filmik. Czy w wieczorowej podstawówce naprawdę nie są w stanie nauczyć podstawowego czytania ze zrozumieniem? Jezu święty, mam nadzieję, że nie rozmnożysz swoich genów rozwodnioną spermą w jakiejś pijanej patusce na imprezie.

kris1978

2021-08-10, 00:17
Dorodny był ten kotek, jak na afrykańskie warunki, no chyba że to faktycznie rodowici Francuzi bądź niemcy :-)

bercisko

2021-08-10, 09:06
Przecież tam tylko głowa kota jest prawdziwa. Właściwie to kociaka.

KebabRemover

2021-08-10, 15:14
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Marnują głowiznę??



z tej głowy jeszcze rosół dobry będzie, nawet nie trzeba obierać

Rasael

2021-08-10, 17:45
KebabRemover napisał/a:

z tej głowy jeszcze rosół dobry będzie, nawet nie trzeba obierać



Obleśny jesteś! Futro wpie**alać?! Do wrzątku na pół minuty i samo schodzi, do tego kocie kłaki przypominają szczurze, zwłaszcza te z łba. :rzygi2:

konriixko

2021-08-10, 18:42
@suborg

lepsze niż film z tematu

An...........20

2021-08-10, 19:49
KebabRemover napisał/a:

pokazałaś sie juz w zbiorczym z cyckami ?



A ty już pokazałeś ku*asa?

Skoczek48

2021-08-14, 17:32
W Chinach z kota robią kisiel i ciastka :D

rattt

2021-08-18, 19:47
Czy głowa tego kota jeszcze otwiera i zamyka oczy ?!