18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchnia indyjska: podsmażone mięsko z gatunku homo sapiens

TurboGrzesznik • 2019-11-12, 14:15
mała będzie miała gorące wspomnenia :->


Ruchaczbobu

2019-11-12, 20:42
Temu ojcu za kare powinni rozerwać odbyt wciskając w niego horse albo dragon dildo

Xaka

2019-11-12, 20:59
Ja prdl... Oglądam film żałuję dzieciaka, scroluje okienko niżej a tam reklama KFC...

Xs...........33

2019-11-12, 21:07
Dziecko ruszyło skuterem.

Kebabisz

2019-11-13, 00:30
TurboGrzesznik napisał/a:

to dziecko, więc jest spora szansa, że do okresu dojrzewania ślady będą znikome



Moja kuzynka, jak miała 6 lat bodajże, potknęła się i wpadła ręką do garnka z zupą (wieś, gotowanie na piecu, odstawianie na ziemię żeby było miejsce na resztę garów na piecu) Nie leżała jakoś w tym garnku, dosłownie tyle co wpadła i od razu została wyciągnięta , że tak powiem reflex matczyny. Do dziś ma blizny na całej ręce, jak od żywego ognia. A to była tylko zupa, tutaj mamy olej. Są szanse że blizny znikną, ale nie wiemy jak rozległe były poparzenia, równie dobrze może do końca życia wyglądać jak żona kozojebcy po "zdradzie" i bliskim kontakcie ze środkami żrącymi

:roll:

mygyry

2019-11-13, 07:47
Kebabisz napisał/a:

Moja kuzynka, jak miała 6 lat bodajże, potknęła się i wpadła ręką do garnka z zupą (wieś, gotowanie na piecu, odstawianie na ziemię żeby było miejsce na resztę garów na piecu) Nie leżała jakoś w tym garnku, dosłownie tyle co wpadła i od razu została wyciągnięta , że tak powiem reflex matczyny. Do dziś ma blizny na całej ręce, jak od żywego ognia. A to była tylko zupa, tutaj mamy olej. Są szanse że blizny znikną, ale nie wiemy jak rozległe były poparzenia, równie dobrze może do końca życia wyglądać jak żona kozojebcy po "zdradzie" i bliskim kontakcie ze środkami żrącymi



W wieku jakoś 12 lat bawiliśmy się prochem z petard, spaliło mi wierzchnią stronę prawej dłoni, tak że krew się lała z przepalonych żył a paznokcie deformowało od ciepła, praktycznie cała skóra zeszła. Dzisiaj nie mam ani śladu, zupełnie nic.

IOI

2019-11-13, 12:10
r*chaczbobu napisał/a:

Temu ojcu za kare powinni rozerwać odbyt wciskając w niego horse albo dragon dildo



idz byc pedalem gdzies indziej