18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchnia francuska z dodatkami

phrontch • 2020-08-14, 07:53
Nakręcone we Francji przez Brazylijczyka




beton24

2020-08-14, 16:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Byłem kiedyś we Francji, Paryż i wiele innych miast. W Paryżu syf jak h*j. Na własne oczy na Avenue de Clichy widziałem, jak facet podchodzi do muru kamienicy i oddaje mocz, w dupie miał, że chodnikiem idzie mnóstwo ludzi... a obok kibelek za 2 franki (2001).
Obok stacji benzynowej koło stadionu StDenis taki murek pół metra, za murkiem do górnej krawędzi nawrzucane śmieci.
Blok mieszkalny, na murze co półtora metra ślady moczu na ścianie. Sporo by opowiadać.



Podczymują śmierdzącą tradycje

:mrgreen:

aaaaaaaaaaaaaa

2020-08-14, 17:08
beton24 napisał/a:

Podczymują śmierdzącą tradycje



Za to ty podtrzymujesz analfabetyzm w rodzinie...

:mrgreen:

Black Snake

2020-08-14, 20:37
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Byłem kiedyś we Francji, Paryż i wiele innych miast. W Paryżu syf jak h*j. Na własne oczy na Avenue de Clichy widziałem, jak facet podchodzi do muru kamienicy i oddaje mocz, w dupie miał, że chodnikiem idzie mnóstwo ludzi... a obok kibelek za 2 franki (2001).
Obok stacji benzynowej koło stadionu StDenis taki murek pół metra, za murkiem do górnej krawędzi nawrzucane śmieci.
Blok mieszkalny, na murze co półtora metra ślady moczu na ścianie. Sporo by opowiadać.



Byłem 2 tygodnie temu w Paryżu i nie było tak źle. Podobnie jak u nas.
Za to rok temu byłem w Marsylii. Wszędzie murzyny, smród, brud, śmieci wszędzie się walały. A cała Marsylia j***ła moczem. Gorzej niż w starych familokach, gdzie meliniarze "mieszkają". Zależy chyba od regionu. Południe strasznie zasyfione było. Północ mniej więcej jak u nas. No i w miarę świeże info bo sprzed kilku dni i roku.

EdwardGie

2020-08-15, 02:06
Szczanie i sranie pod murem to wielowiekowa tradycja. Krolowie zmieniali zamki/palace w których mieszkali co kilka miesięcy z powodu zalegajacego gowna w kazdym koncie i przejsciu.
A teraz te opalone czlowieki, przeniesione wprost z buszu dokładają swoje gówno.

Smród to był glowny powód dla którego we Francji rozwinal sie przemysl perfumiarski. Zamiast się k***a myc to sie perfumowali ciule.

kalek19873

2020-08-15, 03:14
Przyszły jako dodatek do inżynierów z pontonu

T3RMINATOR

2020-09-29, 15:37
To ja zamawiam tą pizze z dodatkową porcją mięsa.