18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchnia azjatycka

phrontch • 2018-11-26, 22:05
Kompilacja azjatyckich przysmaków jedzonych na żywo




TB303

2018-11-27, 18:21
castagir napisał/a:

Tak wygląda kuchnia u @janlewa. pie**oli cały czas o żydach i murzynach a sam pewnie ma chińskie albo wietnamskie korzenie.


Bo on jest żydem, i dupa go boli z powodu obrzezania.

tigerqaz

2018-11-27, 18:22
Swoją drogą nie mają chociaż problemu z szarańczą i robactwem. Ciekawe czy w Azji myszy bardziej boją się kota czy kucharza ???

Oni wpie**olą wszystko hy hy hy :D

TB303

2018-11-27, 18:31
ProVVe napisał/a:

To też są dzikusy


To samo oni mogą powiedzieć o nas, z tego powodu co my jemy :kawa:

MadDave

2018-11-27, 18:32
Kwestia innej kultury, to raz.
Dwa że na tamtych rejonach panował tak sk***ysyński głód że ludzie wpie**alali korę z drzew żeby przeżyć.

Różne narody w różny sposób poradziły sobie z najbardziej kurewską ideologią jaką jest komunizm. Ale piętno zostało. To co jest na filmie jedzone jest raczej przez najbiedniejsze społeczności na wsiach gdzie nie ma nawet prądu i bieżącej wody. W mieście raczej nikt tego nie jada, no chyba że w restauracjach które serwują takie "przysmaki" i dzisiaj jest to traktowane raczej jako ciekawostka.
W chinach są knajpy serwujące larwy chrząszczy wielkości kciuka i inne dziwactwa. Przynajmniej jak byłem ostatnio to były. Ale to było jakieś 8- 9 lat temu. Więc mogło się sporo pozmieniać.

freddy.krueger

2018-11-27, 18:56
Jak lubią i im smakuje to smacznego wypada życzyć :P

mateuszsadoltzr

2018-11-27, 21:37
Powtórze swój komentarz który napisałem pod podobnym filmikiem: Skośnoocy to najobrzydliwsza rasa

Ztn

2019-09-25, 16:59
Nie no k***a nie da rady, próbowałem zjeść dzdzownice i pawia puściłem... No k***a nie mogę... Tam bieda to inaczej jest i wpie**alaja co się da. :cry: