18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kuchenne rewolucje w Opolu

schab • 2012-05-22, 07:36
Jak w temacie kilku panow chyba zaczelo walczyc w imieniu kuchni polskiej i wydalo wojne kebabom . Napadlo w Opolu na kebab prowadzony przez turkow

filmik i arttykula na nto.pl

161ZT650

2012-05-22, 17:58
Co jak co ale z tego linku Penera to widać że to kebab zaczął pierwszy od ciosu w łeb jakiemus polakowi :D

djoshin

2012-05-22, 18:46
"turystą" ty pojebie bez szkoły

fajnylarry

2012-05-22, 19:00
no nie do wiary!!!!
po prostu nie do wiary !!!!

jak mogą być 2 różne wersje wydarzeń jednego zdarzenia ???

czyżby ktoś kłamał ? :roll:

petru23

2012-05-22, 19:22
właśnie w Faktach na TVN było o tym :)

.:...........:.

2012-05-22, 19:26
petru23 napisał/a:

właśnie w Faktach na TVN było o tym :)



A idź Ty antypisowcu. :badyl:

cykor21

2012-05-22, 19:28
Co wy macie do tych Turków, a tutaj konkretnie Kurdów?

Na temat kebabów to proszę najpierw dowiedzie się trochę, a nie wypisywać bzdury. Większość mięsa, które sprzedaje sie w kebabach jest produkowana w Polsce przez Polaków i głównie dla Polaków. Te mięso to mieszanki najczęściej wieprzowo-wołowe lub drobiowe, a jagnięcina czy baranina to mięso drogie i mało kto by to kupił po normalnej cenie.

Dwa, trzeba być kompletnym idiotą, żeby cieszyć się z tego, że komuś bandyci niszczą sklep lub biją właścicieli. Osoby, które tak myślą pewnie nigdy w życiu niczego konstruktywnego nie zrobiły, nic nie stworzyły ani nie zainwestowali swoich pieniędzy.

petru23

2012-05-22, 20:17
@up
witamy na Sadolu ;-)

sz...........r9

2012-05-22, 20:49
Przynajmniej pracują, zarabiają nie kradnąc. Pół biedy , nie to co j***ne cygany żebrzą na ulicy, ze niby nie ma co jeść, a na fajrant podjeżdża cziorne bmw i zabiera "głodującą" cyganke.

hi...........be

2012-05-22, 21:00

Witkens

2012-05-22, 21:58
huligan1 napisał/a:



Sanepid może i sprawdza ;-) , ale kto podskoczy brudasom. W sanepidzie pracują prawie same babki, a oni mają je za zera, które mają tylko rodzić dzieci. Tak na marginesie, w okolicy, gdzie takie budy prowadzą araby, żółtki, jakoś dziwnie brak bezdomnych psów, kotów czy wałęsających się po śmietnikach szczurów.



:homer:

Powodzenia ...

ps. Ciekawi mnie to, w jaki sposób sprawdzasz ilość szczurów, masz jakąś specjalną technikę, czy tak po ludzku, manualnie rozkopując śmieci?

Lero

2012-05-22, 21:58
Kto jak kto, ale Polak nie ma prawa obrażać czy napie**alać tych Turków, Czeczenów itp. za to że są. Paru debili wyżej, co piszą źeby sp***alali bo tu jest Polska, jebło na mózg. Przecież w takiej k***a Anglii to co jest ? Polaków nie ma ? Hipokryci k***a

Paciuq

2012-05-22, 22:06
Najch*jowsze, jest to, że znam sprzedawce i kucharza którzy tak sprawnie wymach*ją tutaj kijami. Są to naprawdę zajebiście mili ludzie, uśmiechnięci, zawsze zagadają. Często chodzę do nich jeść. I jak teraz patrzę na te ścierwo, przypie**alające się do kogoś tylko z powodu pochodzenia czy koloru skóry, nie szanujące cudzej pracy, a tylko czekające, aż z jelit podatnika wyskoczy gówno w postaci zasiłku to ch*j jasny mnie trafia...

errortheory

2012-05-22, 23:51
k***a, byłem w Opolu niedawno na weekend, miasto mi się zajebiście spodobało, praktycznie cały weekend się w tym kebabie stołowałem, spoko ludzie (w sensie kucharze), dobre żarcie za normalną cenę... No k***a.

Po 10 ch*jów w dupę na raz każdemu j***nemu atakującemu życzę.

bolerro

2012-05-23, 10:36
Tylko, czy wiecie, że to nie nasi atakowali? Obsługa pierwsza zaatakowała. Kto normalny idzie na atak bez broni i kominiarki? Nie myśleliście nad tym?

Gienek2

2012-05-23, 11:30
h*ja tam.... zaczyna się niezpozornie od kebabów a później zaczną się honorowe morderstwa